Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φωτη . Μαργαριτονι κανονίστε κάπου προς το τέλος του μήνα να κάνουμε προπονησουλα

κερνάω περσοναλ οκ ?

θα βρούμε ενα 2ωρο κάποιο απογευματάκι να βολεύει και τους τρεις και θα πάμε να λιώσουμε το μαργαριτονι, οποίος ακυρώσει τρώει κόκκινη !

Δημητρα εισαι τυχερή που εισαι μακριά ..

 

 

Αντε παιδια οσο ειμαι καλα γιατι αν κανω επεμβαση για ενα μηνα δε θα σηκωνω ουτε στυλο :P

Τελος του μηνα θα λειπω, παω με catamaran  Τζια -Κυθνο-Μακρονησο  να το κανουμε αρχες Ιουνιου ?

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Φωτη . Μαργαριτονι κανονίστε κάπου προς το τέλος του μήνα να κάνουμε προπονησουλα

κερνάω περσοναλ οκ ?

θα βρούμε ενα 2ωρο κάποιο απογευματάκι να βολεύει και τους τρεις και θα πάμε να λιώσουμε το μαργαριτονι, οποίος ακυρώσει τρώει κόκκινη !

Δημητρα εισαι τυχερή που εισαι μακριά ..

ατυχία θες να πεις....είμαι γεννημένη για σκληροπυρηνικές προπονήσεις με φουλ πόνο και τα επακόλουθα αυτού 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με τις αρσεις θανατου

για πια τεχνικη μιλατε που ειναι δυσκολη να την μαθεις και αν εχεις σωστη τεχνικη κτλ

 

 

δεν ειναι πυρηνική φυσικη,παιρνεις θεση,πιανεις την μπαρα και την ανεβαζεις μαζι με το στηθος,οχι τον κωλο

 

 

 

αυτο ειναι ολο κι ολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φώτη θα κάτσεις μια μέρα Αθήνα? Τι θα γίνει με σένα?
Μέχρι την πρώτη βδομάδα του Ιούνη εγώ είμαι οκ αν θέλετε το κανονίζουμε, μετά θα λείπω, το θέμα είναι με την μαργαρίτα,θα μπορεί τότε να σηκώνει το στυλό να κρατάει σημειώσεις?? Χαχα
Αντε Δημήτρη Δήμητρα έλα και συ, θα κάνεις μια προπόνηση και θα εισαι κομπλέ για ένα μήνα!

Επεξ/σία από Mau-Maus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με τις αρσεις θανατου

για πια τεχνικη μιλατε που ειναι δυσκολη να την μαθεις και αν εχεις σωστη τεχνικη κτλ

 

 

δεν ειναι πυρηνική φυσικη,παιρνεις θεση,πιανεις την μπαρα και την ανεβαζεις μαζι με το στηθος,οχι τον κωλο

 

 

 

αυτο ειναι ολο κι ολο 

Thank you captain..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα παιδια εγω δε εχω θεμα για αρχες ιουνιη γιατι μετα πλακώνει και η εξεταστικη. Εκτος αν ειμαι οφ

 

Νωροτερα δε παιζει τιποτα; Μαου αυτο το μηνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα από μένα παίζει, εγώ είμαι οκ, ο Φώτης είναι το θέμα που πρέπει να κάνουμε αίτηση για να τον βρούμε διαθέσιμο!

Αν δεν έρθει θα φάει κόκκινη κάρτα και θα κανονίσουμε οι δυο μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια και χαρά, Λίλη :D θες άμεση αγορά; γιατί οικονομικά σε συμφέρει να τα παραγγείλεις από εξωτερικό...

εδώ είναι κάπως ακριβούτσικα...

δες εδώ για αγορά online http://www.fitshop.gr/

και μετά από κέντρο στα μαγαζιά xtr.gr και intersport

Γεια σου Δημητρούλα! Τελικά, όλως τυχαίως βρήκα απο τα tiger με 4 ευρώ. Δεν έχουν λαβές που θα ήθελα κανονικά αλλά βγαίνει καλό ασκησιολογιο και με αυτά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου Δημητρούλα! Τελικά, όλως τυχαίως βρήκα απο τα tiger με 4 ευρώ. Δεν έχουν λαβές που θα ήθελα κανονικά αλλά βγαίνει καλό ασκησιολογιο και με αυτά!

υπέροχα, δες και για ισομετρικές ενδιάμεσα των  set... θα δεις καλό κάψιμο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι προγραμμα μπήκες;

από χθες, σε πρόγραμμα απόλυτης καθαριότητας έως τα τέλη Ιουλίου... 

να δούμε αν στα 3 κιλά που θέλω να πέσω έως τον Σεπτέμβρη καταφέρω να κάψω λίπος αλλά να κρατήσω όσο το δυνατό περισσότερο μάζα... σχήματα ήδη υπάρχουν (κάπως) απλά θέλω να ρίξω λίπος να δω τι μπορώ να δω 

είμαι εδώ και 3μηνο περίπου στα 56 κιλά

με υδατάνθρακα από 210γρμ στα 190γρμ και τώρα πέφτει στα 180γρμ και αρχές Ιούνη θα πέσει και άλλο, 170-160γρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, επειδή εγώ με τη γυμναστική δεν τα πάω τόσο καλά, το ίδιο με τα γυμναστήρια, έχω στο μυαλό μου το εξής: να γραφτώ γυμναστήριο και να κάνω κανα μισάωρο διάδρομο και 1-2 ασκήσεις στα μηχανήματα. λέει; ή να μην το κάνω; τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...