Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εγω μετα την αποχη μου βασανιζομαι.Η δυναμη εχει εξαφανιστει,αντοχες το ιδιο ,πριξιματα τα ιδια.Δεν ξερω ποτε θα επιστρεψω,δυσκολα τα πραγματα.Ξεκινησα ενα προγραμμα απο 3-4 σετ σκουοτ - αρσεις- πιεσεις στηθους- και overhead press απο 10 επαναληψεις και λιγους κοιλιακους .Μιας και ειναι ασκησεις που ποιανουν τα παντα ειπα κανω αυτες με 10 επαναληψεις για να ενεργοποιηθει το λεγομενο muscle memory .

   Πονανε τα παντα απο τα πιασιματα ,αλλα του δινω ,δεν μπορω να κανω και αλλιως...

Ειμαστε στην ιδια βαρκα :mellow:

 

Το 2017 με εχει παει τρενο απο αρρωστιες/τραυματισμους (οχι κατι επικινδυνο αλλα με αφηνουν πισω) και προσπαθω να κανω catch up τα χαμενα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαπισα μαγκες ,ποναω ολοκληρος ,οτι ειχα εξαφανιστηκε .Τον κορμο τον εχω ακομα απλα ειναι λες και βλεπεις τον mcgregor ,γυμνασμενος κοκκαλιααρης..Χαχαχααχ

  2 σκουπ χτυπησα μετα την προπονηση,το εχω βαλει στοχο ,σε ενα μηνα να φτασω εκει που ημουν,I will be back..

H Πλακα ειναι οτι οι κοιλαικοι πλεον ισα ισα που φαινονται ,ενω ειμαι φουλ στεγνος.Η φατσα μου πλεον δεν εχει μαγουλα,εχουν μπει μεσα..

Αποτι φαινεται αλλο να καθεσαι σπιτι και να απεχεις αλλα να τρως πολυ και αλλο να κανεις καποια εγχειρηση το οποιο σου κοβει την ορεξη και δεν τρως .Η σαπιλα δεν εχει τελειωμο.Αυτα. :-)\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου φαίνεται λογικό με 1 - 1,5 μήνα αποχή να έμεινες τόσο πίσω όσο περιγράφεις.

Είχα 2 μήνες που έκανα θεραπείες κι αλλον ένα πριν που έκανα εγχείριση και αν και δεν είμαι στο σημείο που ήμουνα, είμαι στο 95% μετά απο ενάμιση μήνα που κάνω γυμναστική κι εν μέσω εξεταστικής.

Είχα φτάσει στο σημείο να χάσω 5 κιλά μέσα σε μια εβδομάδα απο τις θεραπείες. Μπορεί να είναι λίγο fucked up το ποσοστό fat μου πλέον γιατί είχα καιρό που έτρωγα σαβούρα αλλά επανήλθα.

Πιστεύω κι εσύ σε λίγο καιρό θα είσαι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαπισα μαγκες ,ποναω ολοκληρος ,οτι ειχα εξαφανιστηκε .Τον κορμο τον εχω ακομα απλα ειναι λες και βλεπεις τον mcgregor ,γυμνασμενος κοκκαλιααρης..Χαχαχααχ

  2 σκουπ χτυπησα μετα την προπονηση,το εχω βαλει στοχο ,σε ενα μηνα να φτασω εκει που ημουν,I will be back..

H Πλακα ειναι οτι οι κοιλαικοι πλεον ισα ισα που φαινονται ,ενω ειμαι φουλ στεγνος.Η φατσα μου πλεον δεν εχει μαγουλα,εχουν μπει μεσα..

Αποτι φαινεται αλλο να καθεσαι σπιτι και να απεχεις αλλα να τρως πολυ και αλλο να κανεις καποια εγχειρηση το οποιο σου κοβει την ορεξη και δεν τρως .Η σαπιλα δεν εχει τελειωμο.Αυτα. :-)\

Εισαι σαν εναν φιλο μου. Μολις κανει 2-3 βδομαδες αποχη απο το γυμναστηριο πεφτει 5 κιλα κατευθειαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι πανε, δν σημαινει οτι δν θα ρθουν ξανα.

Μη σε παιρνει απο κατω, ισα ισα πεισμωσε, μπες δυναμικα κ μονο κερδισμενος θα βγεις.ειδικα εσυ, που απο οσο θυμαμαι,το σωμα σου "αρπαζει" γρηγορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε και τα κοιλιακα μου. Κλαίμε τώρα

attachicon.gif20170224_031146.jpg

Ώπα ρε συ. Πιτσιρικάς τούμπανος είσαι. Άλλο έρεψα και άλλο δεν είμαι σε πλήρη φόρμα χάνοντας 3 μυϊκά κιλάκια.

Άσχετο αλλά ......ότι δύσκολα φτιάχνεται δύσκολα χάνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίρνει κανείς BCAA?

θα βοηθήσουν καθόλου;

 

τα bcca βοηθανε ενδοπροπονητικα πολλους , εγω παιρνω bcaa με ηλεκτρολυτες γιατι μου επεφτε η πιεση καποιες φορες στην προπονηση. Αν βγαζεις τη προπονηση σου χωρις προβλημα, δε τα χρειαζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμησε σήμερα. 3 paused reps στα 100* κιλά στον πάγκο. 1 επανάληψη είχα κάνει παλαιότερα με αυτά τα κιλά.

 

*Παίζει να ήταν και 105. Κοίταξα μία μπάρα σήμερα τυχαία και είδα έλεγε 20 κιλα. Δεν έκανα με εκείνη αλλά η άλλη που έκανα ίδια κιλά τη νιώθω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...