Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω χτες πηγα σε μια ταβερνα που τα εκανε ολα στα καρβουνα...

 

Εφαγα 3 φιλετα κοτοπουλο... Χωρις πατατες τιποτα... Κομπλε.... Και κεω στην παρεα αλλα 5 τα ετρωγα ανετα και με κοιτουσαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Για πες ποιο μαγαζί είναι, την επόμενη φορά που θα βρεθώ Λεμεσό να το έχω στα υπόψην.

 

λέγεται Nippon και είναι στην παραλιακή της Λεμεσού. Κάθε πέμπτη έχει μπουφε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες πηγα στο tiger και ειχε σφυκτηρες.απο κατω ειχε τα κιλα και καλα και δοκιμασα των 25 κιλων και μπορεσα να κανω ενα γρηγορο σετ.ή εχω δυναμωσει ή οι αριθμοι ειναι μουσαντένιοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες πηγα στο tiger και ειχε σφυκτηρες.απο κατω ειχε τα κιλα και καλα και δοκιμασα των 25 κιλων και μπορεσα να κανω ενα γρηγορο σετ.ή εχω δυναμωσει ή οι αριθμοι ειναι μουσαντένιοι.

η εχουν χαλασει τα νουμερα στο πληκτρολογιο σου :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες πηγα στο tiger και ειχε σφυκτηρες.απο κατω ειχε τα κιλα και καλα και δοκιμασα των 25 κιλων και μπορεσα να κανω ενα γρηγορο σετ.ή εχω δυναμωσει ή οι αριθμοι ειναι μουσαντένιοι.

Μπορεί να ήταν τα κιλά γραμμένα σε λίμπρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες πηγα στο tiger και ειχε σφυκτηρες.απο κατω ειχε τα κιλα και καλα και δοκιμασα των 25 κιλων και μπορεσα να κανω ενα γρηγορο σετ.ή εχω δυναμωσει ή οι αριθμοι ειναι μουσαντένιοι.

μήπως δεν είδες το κόμμα ανάμεσα στο 2 και στο 5;

 

ιν αδερ νιους, 

 

είναι κατάρα να έχεις αρρύθμιστο θυρεοειδή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να ήταν τα κιλά γραμμένα σε λίμπρες.

 

Μαλλον γιατι αν εκανε αρσεις σε δικεφαλους (υποθετω οτι σε αυτη την ασκηση αναφερεται) με 25κιλα, θα αρχισω να κλαιω...

 

In other news, αποφάσισα να προσθεσω ενα 20λεπτο ποδήλατο πριν τις καμψεις καθε πρωι, μπας και καψω το τελευταιο κομματι λιπους στην κοιλια. Ειναι εντελως ακυρο να ειμαι 70 κιλα, αδυνατος, σχετικα γυμνασμενος και να εχω ενα φουντουκι εκει περα, χαλαει ολη την εικονα.

 

Υπολογιζω σε 1 μηνα να καψω καπου 400-500γρ λιπους, ισως να αρκει για να ισιωσει επιτελους η κοιλια. Δε θυμαμαι την τελευταια φορα που ηταν flat... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη, βάλε το αερόβιο μετά τις κάμψεις...στις κάμψεις θα χρησιμοποιήσεις ενέργεια από γλυκογόνο ενώ μετά στο αερόβιο θα αρχίζεις να καις και λιπάκι 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον στοχος σου ειναι αυτο το φουντουκακι κανε αυτο που σου λεει η δημητρα ! αν εχεις χρονο κανε και πριν και μετα ποδηλατο !

αν εχεις ακομη περισσοτερο χρονο κανε και κοιλιακους ! ποδηλατο -κοιλιακους-καμψεις- ποδηλατο δηλαδη !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να ήταν τα κιλά γραμμένα σε λίμπρες.

ειναι ευρωπαικο μαγαζι δεν παιζει..

 

μήπως δεν είδες το κόμμα ανάμεσα στο 2 και στο 5;

 

δεν ειδα κομμα νομιζω..χμμ οταν ξαναπαω θα το κοιταξω..για κατσε ομως αν ειχε κομμα τοτε στα 20 δεν θα εγραφε 20 αλλα 2.γαμωτο και το χαζοsite τους δεν τα εχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ευρωπαικο μαγαζι δεν παιζει..

 

δεν ειδα κομμα νομιζω..χμμ οταν ξαναπαω θα το κοιταξω..για κατσε ομως αν ειχε κομμα τοτε στα 20 δεν θα εγραφε 20 αλλα 2.γαμωτο και το χαζοsite τους δεν τα εχει..

αφου εγραφε 20 και ειχε και 5 μετα τοτε ηταν 205 !! ρε λες ... ?? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες πηγα στο tiger και ειχε σφυκτηρες.απο κατω ειχε τα κιλα και καλα και δοκιμασα των 25 κιλων και μπορεσα να κανω ενα γρηγορο σετ.ή εχω δυναμωσει ή οι αριθμοι ειναι μουσαντένιοι.

H' εισαι to  SUPERGIRL ! τι γατες και αηδιες 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...