Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

23 μαρτιου ειχα κανει deload περαε σχεδον ενας μηνας..

 

Σημερα θα παω και ξεκινησω deload... Καθε τελος του μηνα μου πεφτει να το κανω..

 

Ελεγα να μην το κανω αλλα λεω να μην οαω γυρευοντας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες δεν ειχα χρονο για προγραμμα.ετσι το βραδυ λεω δεν δοκιμαζω αυτο το zombies run με επιτοπου τρεξιματακι?πωωω σημερα οι γαμπες κλαινε..σε συνδιασμο με τα πλευρα που τρεις μερες τωρα τσινανε ερείπιο ετοιμο για κατεδάφιση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 μαρτιου ειχα κανει deload περαε σχεδον ενας μηνας..

 

Σημερα θα παω και ξεκινησω deload... Καθε τελος του μηνα μου πεφτει να το κανω..

 

Ελεγα να μην το κανω αλλα λεω να μην οαω γυρευοντας

Deload μόνο στη δουλειά κάνουμε, όχι στην γυμναστική  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες δεν ειχα χρονο για προγραμμα.ετσι το βραδυ λεω δεν δοκιμαζω αυτο το zombies run με επιτοπου τρεξιματακι?πωωω σημερα οι γαμπες κλαινε..σε συνδιασμο με τα πλευρα που τρεις μερες τωρα τσινανε ερείπιο ετοιμο για κατεδάφιση..

κανε squat, deadlift, glute bridge να δεις τι εστι πιασιμο, κλαις απλα απο τ.ν στιγμη που ξυπνας και πας να σηκωθεις.

 

Εγω εχθες καμαρωνα πλατη κ προσαγωγο. Για τν καιρο που ειμαι οφ διατηρουνται καλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαιτητική ποδηλασία σήμερα.

 

Ανεβήκαμε στο μοναστήρι του Μαχαιρά και μετά.... ανεβήκαμε ψηλότερα! Διαδρομή 62χλμ, εκ των οποίων περίπου τα 33 σε ανηφορικές κλίσεις από 5% μέχρι 11%. Φτάσαμε σε υψόμετρο 1000 μέτρων και μετά ξεκίνησε η κατάβαση...! :-)  Κατηφορικές κλίσεις, με μέγιστη κλίση 15% (!!!) και επειδή σε κάτι τέτοια κατήφορα "τα κάνω πάνω μου" έπιασα μόνο 64χλμ μέγιστη ταχύτητα! Μια χαρά ήταν, προκλητικότατη διαδρομή και όπως είπαν οι "παλιοί", όσες φορές και να την κάνουν δεν γίνεται ευκολότερη, χεχεχε!

 

Σε 3 ώρες και 16 λεπτά, με αποχαιρέτησαν 2650 θερμίδες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο φωτο απο τα ποδια σημερινες, απο κοντα φαι9νονται καλυτερα παντως...

 

 

 

 

 

5C0dCtF.jpg

kcRBmh7.jpg

 

 

 

 

 

Εισαι ωραιος... Μπραβο....

 

Αλλα νομιζω πρεπει να μειωσεις επαναληψεις και να δωσεις στα κιλα... Δηλαδη για ενα τριμηνο θα παιζεις με αυτα τα κιλα... Πρεπει να πιεστεις για να τα τουμπανιασεις κι αλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε αυτα που σου λεει ο σιλβε ! αν θελεις 5 σετ οποσδηποτε , τραβα αλλο ενα τελευταιο 20αρα για αποθεραπεια !

χλαπατσας μια χαρα ειναι τα ποδαρακια μπραβο ! για πες ηλικια υψος -κιλα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να διατηρησω τα 5 σετ, καμια ιδεα για τις επαναληψεις και κιλα ; ποιο θα ηταν το ιδανικο ;

Νομιζω η καταλληλη απαντηση δινεται απο το ιδιο σου το σωμα. Φορτωνεις λιγα, σταθερα για να δεις την αντιδραση του. Ανεβαζει σταδιακα.

γενικη νορμα πυραμιδας ειναι τα ρεπς σε 12, 10, 8, 6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...