Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

DAKON!

βλεπω προτιμας και εσυ τα stiff leg DL ,egw τα εναλλασω ανα βδομαδα με romanian . Δεν εχω στοχο κιλων οποτε δεν με νοιαζει.

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

<p><span style="color:rgb(21,21,21);style="margin:0px;color:rgb(21,21,21);</div>

</div>style="margin:0px;color:rgb(151,251,351);font-family:Verdana, Arial, sans-serif, Tahoma;font-size:12px;">S<div style="margin:0px;color:rgb(151,251,351);font-family:Verdana, Arial, sans-serif, Tahoma;font-size:12px; <div style="margin:0px;color:rgb(151,251,351);font-family:Verdana, Arial, sans-serif, Tahoma;font-size:12px;"color:rgb(151,251,351);font-family:Verdana, Arial, sans-serif, Tahoma;font-size:12px;"></div>

 

Και εγώ τα ίδια μωρέ... :P

 

Sent from my ipad5 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το δέσεις.

 

Βεβαια εγω θα ελεγα να μην κανεις σκουοτ μεχρι να περασει ο πονος για να μην χειροτερεψεις τον τραυματισμο. Η γυμναστικη εχει στοχο να σε κανει πιο υγιη, οχι πιο τραυματια. Οταν γινεται αυτοσκοπος, το χασατε το παιχνιδι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλημερες!!

πολυ τρεξιμο -μεταφορικο παντα- αυτες τις μερες. Απο δουλεια προπονηση, απο προπονηση μαθημα και απο μαθημα σπιτι! φευγω 7+ το πρωι και γυριζω 8 στο σπιτι κοτοπουλο!! χτες ελυσα για πρωτη φορα μια βιντεοκαμερα σονυ για να αλλαξω καλωδιοταινια και πετυχε το χειρουργειο με μονο ΜΙΑ βιδα να περισευει στο τελος :P

 

στα περι φιτνες τωρα! προχτες εκανα κατι εξετασεις που χρειαζομουν για μια αιτηση! Αιματολογικες αψογες! (τα λευκα που ειχα πεσμενα την αλλη φορα ηταν νορμαλ τωρα)! Καρδιογραφημα βρηκε 38 παλμους και η ψυχιατρος ειπε οτι ειμαι καλα (και που να ξερε)

 

3 βδομαδες ακομη και μετα μπαινουμε σε φουλ τρεινινκ προγκραμ!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρες

και εγώ 3 βδομάδες θέλω για full training B)
σήμερα ξύπνησα άλλος άνθρωπος απο χθες. Κάθε μέρα και καλύτερα και χθες που μου αφαίρεσαν παροχετευσεις λεω στον γιατρό πως με βλέπεις παω καλά?

μ λέει το καλά ειναι λίγο για να το περιγράψει :D και όντως βλέποντας την κοιλιά μου (δεν ειχα ξανακοιτάξει στις αλλαγές λολ..) ειδα κάτι πολύ καλύτερο και soft απο αυτό που περίμενα ψάχνοντας για φωτογραφίες και βίντεο απο κοιλιοπλαστικές πριν λίγο καιρό.

Αυριο κλείνω μια εβδομάδα απο το χειρουργείο και είμαι σχεδόν οπως ήμουν πριν το χειρουργείο σε φάση να μπορώ να κάνω τα πάντα μόνος μου.

Βέβαια δεν σηκώνω βάρη ούτε κανω ταρζανιές γιατι θέλω να επιστρέψω στις προπονήσεις μου το συντομότερο και αυτά μόνο πίσω θα με πάνε. Υπολόγιζα οτι θα επέστρεφα στις 2 εβδομάδες αλλα τελικά αφού χρειάστηκε επιδιόρθωση κοιλιακων θα πάρει 3ης και η πρώτη εβδομάδα θα ειναι light με λίγα κιλά και αερόβια για να μπω σε ρυθμό. (η μία εβδομάδα έφυγε , 2 μένουν :-D )

Αν δω οτι μπορώ και πάρω κ το οκ απο τη γιατρό θα επιστρέψω full ένταση στο μηνα , αν πάλι χρειαστεί και άλλη μια εβδομάδα στη χειρότερη δεν με χαλάει , δεν κερδίζω τίποτα με μια εβδομάδα, ενω αν τα κάνω όλα σωστά θα είμαι κομπλεντάν να δίνω πόνο να γουστάρω απο δω κ πέρα.

ευτυχώς έχω το diablo και καίγομαι όλη μέρα , για πότε έφυγαν 4 μέρες δεν το κατάλαβα ! :lol:

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην παρέα. Παιδιά έχω μεγάλο πόνο στο αριστερό γόνατο χαμηλά.

Τι μπορώ να κάνω για να μειώσω τον πόνο στα squat;

Να μην κανεις για καποιο διαστημα μεχρι να σταματησει ο πονος παιζει ?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην κανεις για καποιο διαστημα μεχρι να σταματησει ο πονος παιζει ?

Είναι χρόνιο το πρόβλημα μου στο κάτω μέρος του ποδιού έτσι κι αλλιώς.

Χειροτέρεψε δε κατα πολύ η κατάσταση όταν έπαιζα κατα περιόδους παλιότερα πολύ τέννις (δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι χειρότερο για τα γόνατα). Το κύριο πρόβλημά μου είναι πως ακόμη και στο να τρέχω έχω κατα περιόδους θέμα λόγω του παραπάνω ζητήματος.

Και σε γιατρό που έχω πάει δεν εντόπισε κάποιο πρόβλημα, τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διατάσεις πριν μπεις για squat και αυτό στο γόνατο που ενοχλεί και δεν θα έχεις πρόβλημα

 

knee-wraps.jpg

 

πως λεγεται αυτο;

 

 

edit: knee wraps

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατή προπόνηση σήμερα. 

 

OHP 3+

OHP: 3x60, 3x67,5, 3x77,5, 3x67,5, 3x60

Overhand lat pulldowns: 5x10x73

Bench Press: 5x10x60

curls for the girls: 3x10x30

face pulls: 3xwhatever man

Hyperextentions: 3x who the hell cares.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...