Προς το περιεχόμενο

Multirama-HT Xpress Netbook


falconakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον αν είναι η μνήμ μονο 19 ευρώ καλύτερα να την τοποθετήσουν αμέσως γιατί δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά γι αγορά απο ηλεκτορνικά καταστήματα. Αν όμως είπαν ότι χάνεις εγγύηση εφόσοον τοποθετηθέι από το χρήστη μου φαίνεται περίεργο. Πάντως η οθόνη του είναι ίδια με το wind ή υπάρχουν διαφορές και επιτέλους drivers που υπάρχουν γιατί δεν είδαμε πουθενά απάντηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ίδια οθόνη.. παιδιά ίδια περιφεριακά έχει... όλα ίδια....

Κάνω disable και re-enable το wi-fi module και ξαφνικά... μπλέ οθόνη.. επανεκίνηση και "your system has recovered from a serious error"...

μην αρχίσουμε απο τώρα θα τους το πάω πίσω πριν κλείσει βδομάδα αμα γίνει τίποτε άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αν είναι η μνήμ μονο 19 ευρώ καλύτερα να την τοποθετήσουν αμέσως γιατί δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά γι αγορά απο ηλεκτορνικά καταστήματα. Αν όμως είπαν ότι χάνεις εγγύηση εφόσοον τοποθετηθέι από το χρήστη μου φαίνεται περίεργο. Πάντως η οθόνη του είναι ίδια με το wind ή υπάρχουν διαφορές και επιτέλους drivers που υπάρχουν γιατί δεν είδαμε πουθενά απάντηση..

 

Απο drivers περασα τους καινουργιους της intel για το chipset και την καρτα γραφικων. Φοραει το 945 GSE. Δουλευει μια χαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια προσπαθω να μεγαλωσω την αναλυση σε 1280 * 720 .Κατεβασα καποιους οδηγους της intel αλλα δε δουλευουν .Το εχει δοκιμασει κανεις?

 

Η οθονη εχει μεγιστη αναλυση 1024χ600. Οσον αφορα για τους οδηγους κατι εγραψα παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια προσπαθω να μεγαλωσω την αναλυση σε 1280 * 720 .Κατεβασα καποιους οδηγους της intel αλλα δε δουλευουν .Το εχει δοκιμασει κανεις?

 

Είχα πετύχει κάπου που με ανεπίσημους οδηγούς ανέβαζε την ανάλυση και την υποστήριζε κανονικά..

 

Αν βρω το link θα το βάλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθονη εχει μεγιστη αναλυση 1024χ600. Οσον αφορα για τους οδηγους κατι εγραψα παραπανω

Η επισιμη αναλυση ειναι 1024 *600 ειδα στο youtube εναν που το ειχε παει 1024*720 κατεβασα τους οδηγους απτο λινκ τους περασα χειροκινητα(το αρχειο .exe δε δουλευε)αλλα δε αλλακσε κατι.Ευτυχως παρατειρισα οτι το βιντεο αυτο διαγραφτεικε οποτε μαλλον δε δουλευε σε κανενα συνεπως δεν θα υπαρχει προβλημα ασυμβατοτητας απτο msi στου multirama(ελπιζω)Αν μπορειτε να βαλετε ενα link θα σωσεται ολους τους fan του fm08 :-D Οσο γιαυτο που εγραψες για τους οδηγους δε μπορω να καταλαβω πως αυτο θα βοηθησει καποιον απο δω doctor τι πιο απλο και λογικο να κανει κανεις με το που παρει νεο μηχανημα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίδια οθόνη.. παιδιά ίδια περιφεριακά έχει... όλα ίδια....

Κάνω disable και re-enable το wi-fi module και ξαφνικά... μπλέ οθόνη.. επανεκίνηση και "your system has recovered from a serious error"... μην αρχίσουμε απο τώρα θα τους το πάω πίσω πριν κλείσει βδομάδα αμα γίνει τίποτε άλλο...

 

Φιλαράκι, αν έχεις πρόβλημα με το wi-fi, να το πας να στο αλλάξουν! Στο δικό μου δεν παρουσιάζει πρόβλημα το wi-fi, αλλά γνωρίζω ότι κάποιες περιπτώσεις που παρουσιάστηκαν, όσοι πήγαν στα καταστήματα που αγόρασαν το φορητό, τους το άλλαξαν. Βέβαια, εξαρτάται από την διαθεσιμότητα, αλλά ξέρω ότι έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επισιμη αναλυση ειναι 1024 *600 ειδα στο youtube εναν που το ειχε παει 1024*720 κατεβασα τους οδηγους απτο λινκ τους περασα χειροκινητα(το αρχειο .exe δε δουλευε)αλλα δε αλλακσε κατι.Ευτυχως παρατειρισα οτι το βιντεο αυτο διαγραφτεικε οποτε μαλλον δε δουλευε σε κανενα συνεπως δεν θα υπαρχει προβλημα ασυμβατοτητας απτο msi στου multirama(ελπιζω)Αν μπορειτε να βαλετε ενα link θα σωσεται ολους τους fan του fm08 :-D Οσο γιαυτο που εγραψες για τους οδηγους δε μπορω να καταλαβω πως αυτο θα βοηθησει καποιον απο δω doctor τι πιο απλο και λογικο να κανει κανεις με το που παρει νεο μηχανημα????

 

Οι drivers που εχει πανω το μηχανημα ειναι παλεωτεροι. Αυτοι που κατεβασα απο το site της intel ειναι καινουργοι και λογικα θα παρεχουν και καλυτερη - σταθεροτερη υποστηριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μετά τις 24-25 βγαίνει και το μαύρο Μυltirama.

 

 

Περιμένω να το χτυπήσω μαζί με 1 νέα μπαταρία 6cell που λογικά θα σκάσει και αυτή μύτη εκεί κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, κάντε λίγο υπομονή ακόμα... θα σκάσετε 450e ενώ είναι σίγουρο οτι σε 1 μήνα οι τιμές θα πέσουν και περισσότεροι ανταγωνιστές θα μπούν στην κατηγορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα ειμαι και εγω ενας τυχερος ιδιοκτητης του μικρου xpress book multirama εδω και 20 μερες ειμαι υπερ ευχαριστημενος δεν το αλλαζω με τιποτα . εχω το ασπρο χρωμα απλα με ενημερωσαν στο καταστημα οτι 25 του μηνα θα βγει και σε μαυρο για καπιον που θελει μαυρο και η μεγαλη μπαταρια και αυτο ειναι πολυ ευχαριστο . το μαυρο ειναι στην ιδια τιμη απο οτι μου ειπαν 399 η δε μπαταρια κοντα στα 90 ευρο μαχ...100 ...

 

 

ββ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...