Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ.

Κοίταξα εκεί, αλλά δεν έχει κανένα αρχείο (έχω και τα κρυφά αρχεία να φαίνονται).

Πως στο καλό μπορεί να εξαφανίστηκαν/σβήστηκαν; Υπάρχει περίπτωση για corrupted files/bug της έκδοσης ίσως;

 

Αν τελικά δεν βρω άκρη, και κάποιος έχει κανένα save στην βενετία κόντα στην απόστολή με τον Dante (αμέσως πριν παίρνεις το hidden gun) στο καρναβάλι, ας στείλει με pm το αρχειάκι, αμαρτία είναι πάλι όλο από την αρχή :cry::cry:. Ευχαριστώ προκαταβολικά για την βοήθεια :-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 652
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βρες κανα προγραμμα που κανει undelete. το tune up utilies εχει τετοιο mode. αν δεν εχεις γραψει κατι επανω σε εκεινο το μερος του δισκου, μπορει να στα βρει.

εγω παθαινα ακριβως το ιδιο με το Gears of War. καθε τοσο μου καθαριζε τα saves. τραγικο. και ηταν κ ωραιο game. σε καθε αποστολη εβγαινα κ κρατουσα backup απο τα saves. δε θυμαμαι αλλο παιχνιδι να μου το εχει κανει αυτο απο τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ζητάς καλύτερα τα saves από κανέναν φίλο σου που το τερμάτισε να παίξεις τις memories που θέλεις για να το τερματίσεις;Ή από κανέναν που δεν έχει φτάσει ακόμη εκεί να στα δώσει μόλις φτάσει;Γιατί κακά τα ψέμματα έφαγες χοντρό πακέτο.Τουλάχιστον να το τερματίσεις αφού έφτασες μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ζητάς καλύτερα τα saves από κανέναν φίλο σου που το τερμάτισε να παίξεις τις memories που θέλεις για να το τερματίσεις;Ή από κανέναν που δεν έχει φτάσει ακόμη εκεί να στα δώσει μόλις φτάσει;Γιατί κακά τα ψέμματα έφαγες χοντρό πακέτο.Τουλάχιστον να το τερματίσεις αφού έφτασες μέχρι εκεί.

 

Γίνεται ενώ το έχεις τερματίσει να ξαναπάς και να παίξεις memories που έχει κάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδιά, να τα έσβησα εγώ δύσκολο, τύφλα δεν ήμουν πάντως :-D.

Θα δοκιμάσω και το tune up utilities.

Εγκεφαλικό όχι απλά πακέτο :-D αν δεν κάνω λάθος προς το τέλος ήμουν, άλλωστε μου έβγαζε άλλους 2 στόχους μόνο.

 

@FallenAngelGR: έχω την εντύπωση πως ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1 απλά διάλεγες ποια μνήμη θέλεις να παίξεις και την έπαιζες.Είναι δυνατόν να μην γίνεται στο 2;Τώρα το δοκίμαζα και δεν γίνεται..

Μήπως στο 2ο που βγήκε των SKIDROW γίνεται;

Πολύ περίεργο μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Pause menu εκεί που λέει DNA, βγάζει όλα τα block of memories, τα beat up events κλπ. Από΄κεί νομίζω διαλέγεις ποιό θέλεις και ξαναπαίζεις.

Κανένα save κάποιος ρε παιδιά αν μπορεί γιατί χανόμαστε...:eek::-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

στα 50 κ 100 σ δίνει όπλο(τούμπανο) κ την auditore cape αντίστοιχα

 

@@ τούμπανο,το σπαθί του Αλνταίρ πολύ καλύτερο είναι.Δεν έχω τι να κάνω και κάθισα και μάζευα φτερά..:-D

 

Άλλα 30 μείναν στην Βενετία.Θα τα μαζέψω και αυτά να το τερματίσω 100% τώρα το πήραμε το κολάι.

Εννοείται με τη βοήθεια χάρτη!Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να φάω κανένα 20άωρο να ψάχνω φτερά και στο τέλος που θα μου έχουν μείνει 3-4 να κοιτάξω τον χάρτη και να μη θυμάμαι και ποιά πήρα.Όποιος θέλει ας ανοίξει το σπόιλερ..

 

 

VILLA

 

Monteriggioni-feathers-lg--screenshot.jpg

 

TUSCANY

 

Tuscany-feathers-lg--screenshot.jpg

 

ROMAGNA/FORLI

 

Forli-feathers-lg--screenshot.jpg

 

FLORENCE

 

Florence-feathers-lg--screenshot.jpg

 

VENICE

 

venice-feathers1-lg--screenshot.jpg

 

 

 

Επεξ/σία από nikos21aek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@@ τούμπανο,το σπαθί του Αλνταίρ πολύ καλύτερο είναι.Δεν έχω τι να κάνω και κάθισα και μάζευα φτερά..:-D

 

Άλλα 30 μείναν στην Βενετία.Θα τα μαζέψω και αυτά να το τερματίσω 100% τώρα το πήραμε το κολάι.

Εννοείται με τη βοήθεια χάρτη!Δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να φάω κανένα 20άωρο να ψάχνω φτερά και στο τέλος που θα μου έχουν μείνει 3-4 να κοιτάξω τον χάρτη και να μη θυμάμαι και ποιά πήρα.Όποιος θέλει ας ανοίξει το σπόιλερ..

 

 

VILLA

 

Monteriggioni-feathers-lg--screenshot.jpg

 

TUSCANY

 

Tuscany-feathers-lg--screenshot.jpg

 

ROMAGNA/FORLI

 

Tuscany-feathers-lg--screenshot.jpg

 

FLORENCE

 

Florence-feathers-lg--screenshot.jpg

 

VENICE

 

venice-feathers1-lg--screenshot.jpg

 

 

 

Άλλο το σφυράκι π σ φτιάξε ένας random κακομοίρης blacksmith κ άλλο η σπαθάρα του altair! :P

(Το cheat το ίδιο όμως γτ αφού φορέσεις την πανοπλία κ το σπαθί τ δεν πέφτεις με τπτ κ ρίχνεις άπειρο ξύλο!)

 

PS. Πάντως το ξεκλειδώνεις πιο γρήγορα(άν ψάξεις) κ το damage τ δεν νομίζω να σε χαλάει..

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...