Προς το περιεχόμενο

Western Digital HD TV Media Player : O επώνυμος HD Media Player των €100


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να συνδεσω ενα ethernet hard disk στο μηχανακη και να μεταφερω τα βιντεο σε αυτο ωστε να μην χρειαζεται η συνεχης μεταφορα του σκληρου?

 

Τσεκαρες τις προηγουμενες σελιδες μηπως εχει αναφερθει?

Αν εχεις γιατι δεν δοκιμαζεις να μας πεις?!

Αλλιως μην αγορασεις πριν σιγουρευτεις.

 

Αλλα γιατι να μην λειτουργει??? θα περνας την ταινια θα ανοιγεις το μηχανακι θα κανει scan τον σκληρο και θα παιζει απλα λογικα θα πρεπει να ανοιγοκλεινεις το WDTV οταν περνας καινουργιο υλικο αλλιως δεν θα βλεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φίλοι μου σε μένα δε λειτουργεί το κουμπί search στο τηλεχειριστήριο. Νομίζω ότι είναι σοβαρή έλλειψη αφού δεν μπορείς να πας σε συγκεκριμμένο σημείο της ταινίας. Έχω το Firmware 1.01.02 Πείτε μου αν σε σας λειτουργεί το κουμπί search ή εγώ κάνω κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι μου σε μένα δε λειτουργεί το κουμπί search στο τηλεχειριστήριο. Νομίζω ότι είναι σοβαρή έλλειψη αφού δεν μπορείς να πας σε συγκεκριμμένο σημείο της ταινίας. Έχω το Firmware 1.01.02 Πείτε μου αν σε σας λειτουργεί το κουμπί search ή εγώ κάνω κάτι λάθος;

 

To search ειναι για ευρεση αρχειων σε ενα φακελο οχι για αυτο που λες...

Δε μπορεις να πας σε καποιο σημειο της ταινιας, μπορεις να πας μπροστα ή πισω και ανα 10λεπτο πατωντας FF και μετα Next

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό δεν είναι απλά είναι κάλο για τα λεφτά του.

Φοβερό θα ήτανε αν υποστήριζε και dts downmix ωστε να συνδέσεις ένα αρχείο με dts ήχο σε μια απλή τηλεόραση και να ακούς μια χαρά τον ήχο και όχι τώρα που πρέπει να το συνδέσεις με ενισχυτή που έχει dts decoding για να ακούσεις τον dts ήχο κάθε αρχείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χιλιοστη φορα να πουμε οτι αμα υποστηριζε και dts δεν θα ηταν τοσο φθηνο οσο ειναι τωρα.Αρα τι ψαχνεις?Πρεπει να ειναι στην αγορα οτι πιο φθηνο που υποστηριζει hd αρχεια αν δεν κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην βαλουν τοσες τεχνολογιες στο πρωτο του μηχανακι. και στο δευτερο τη θα εβαζαν εαν τα εβαζαν ολα τωρα? απλα για λογους μαρκετινκ!

 

πιστευεται θα βγουναι καποια hacks για περισσοτερα codecs η οτιδηποτε αλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Klekor για εμένα λες?

Αν λες για εμένα ποιος σου είπε ότι έχω το wd hd tv?

Το popcorn hour a-110 που υποστηρίζει τα πάντα και είναι κατά πολύ ανώτερο(Και εννοείτε ακριβότερο) από το wd hd tv.

 

Αν και να λέμε και του στραβού το δίκιο πιστεύω ότι μελλοντικά θα βγάλει και άλλο ποιο ολοκληρωμένο μοντέλο η western digital που θα σκίσει κι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας έκανε και 150 ευρώ θα ήτανε ένα πλήρη και ολοκληρωμένο hd media player σαν το popcorn hour a-110.

 

Το οποιο κανει βεβαια 250 ευρω!!!Αν ειχαν βαλει dts downmix στο wdtv, δεν ξερουμε ποσο παραπανω θα κοστιζε το μηχανημα.Mια χαρα ειναι και ετσι το μηχανημα και οπως ειπε ενα παιδι παραπανω αυτα τα ξεραμε απο πριν και προτου το αγορασουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

250 Κάνει αν το αγοράσεις από Ελλάδα αν το παραγγείλεις από εξωτερικό έρχεται κοντά στα 200 μαζί με έξοδα αποστολής.

 

Εντάξει λογικά η western digital αφού είδε ότι το WD HD TV πουλάει σαν τρελό στάνταρ θα βγάλει και άλλο ποιο ολοκληρωμένο μοντέλο λέτε να αφήσει τη κότα με τα χρυσά αυγά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά στο http://www.wdtvc.com/ φαίνεται ότι το μηχανάκι κάνει παπάδες!

πολύ ωραίο είναι αυτό με το wifi adapter κ αυτό που λέει ότι μπορεί να κατεβάζει torrent???!!

 

τα έχει δοκιμάσει κανείς αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...