Προς το περιεχόμενο

Western Digital HD TV Media Player : O επώνυμος HD Media Player των €100


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και χάρηκα ότι βγάλανε καινούργια έκδοση που φτιάχνει τούς υπότιτλους!!!!!!!ακόμα στην προηγούμενοι έχω μείνει όπου δουλεύανε σχετικά καλά.σνιφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλησπέρα, τα ξεκοκκίνησα ολα:lol: που απο μονος μου με τιποτα δεν θα το σκεφτομουν,οταν εννοεις πηγη και destination εννοεις εκει που λεει target kai sourse?δεν μου κανει την ματατροπη μου βγαζει ενα error level 3, unable to ecucate Mkvinfo,παντως πρεπει να ειμαι κοντα στο τελικο αποτελεσμα......

 

Στο tab "temp" αλλαξες τιποτα κανενα directory?Θυμαμαι ενας φιλος μου ειχε ενα προβλημα με ενα μυνημα που του παρουσιαζε σαν και το δικο σου και ειχε πειραξει το directory στο συγκεκριμενο tab που ανεφερα πιο πανω.Εαν το εχεις πειραξει,ασε το στο default.Σορυ αλλα δεν μπορω αλλιως να σε βοηθησω.Αν γνωριζει κανενα αλλο παιδι την διαδικασια να πει την γνωμη του μπας και βρουμε την λυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάνω "eject" μια συσκευή πως μπορώ χωρίς να βάζω/βγάζω καλώδια να την ξανασυνδέσω;

 

Επίσης, οι usb δίνουν όλη την ώρα ρεύμα όταν είναι κλειστό το μηχάνημα ή κλείνουν κάποια στιγμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η συσκευη εχει δυνατοτητα να την κλεισεις με καποιο τροπο πχ ρευμα και την ανοιξεις παλι ναι αλλιως μεσω του WDTV οχι, εκτος αν κλεισεις και ανοιξεις το WDTV οπου θα την ξαναδιαβασει.

 

Συνεχιζουν να δινουν ρευμα και αυτο ειναι ενα θεμα που πρεπει να λυσουν τον συντομοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ... να κάνω μια ερώτηση ακόμα... στο site και στο manual δείχνει ότι έχει μέσα στο κουτί μία βάση για passport δίσκο, αλλά δεν την βρήκα. Είναι για άλλες εκδόσεις ή να κάνω φασαρία :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και χάρηκα ότι βγάλανε καινούργια έκδοση που φτιάχνει τούς υπότιτλους!!!!!!!ακόμα στην προηγούμενοι έχω μείνει όπου δουλεύανε σχετικά καλά.σνιφ

 

ποιο νεο firmaware φτιαχνει τους υποτιτλους? βγηκε αλλο εκτος απο το 1.02.07 ? αφου λενε οτι αυτο δεν τους φτιαχνει

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:43 ----------

 

γραψε λαθος, δεν το διαβασα σωστα, μαλλον ενοεις οτι νομιζες και εσυ οτι φτιαχναν στο καινουριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς η WD αργεί στο ν' "ακούσει" τους χρήστες τελευταία,αντιθέτως με την αρχή της κυκλοφορίας του μηχανήματος,όπου βγήκε σοβαρό νέο firmware τσακ μπαμ.

 

Εν τω μεταξύ,ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί δε διαβάζει υπότιτλους σε μορφή .sub,τη στιγμή που γράφει ότι κάνει κάτι τέτοιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι οτι μέχρι τα τέλη Μαϊου κάτι θα έχουν κάνει με τους Ελληνικούς υπότιτλους. Απλά φαντάζομαι ότι θέλουν να ενσωματώσουν και νέες αλλαγές που δεν αφορούν μόνο τους Ελληνες χρήστες. Τουλάχιστον βέβαια ελπίζω να μην πάει τέλη Ιουνίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με το AVIAddXSubs έχω βρει την υγειά μου με τους υπότιτλους! Ούτε τελίτσες από κάτω, ούτε χαλασμένα γράμματα (Θ και Ά), τα βάζω σε ότι μέγεθος και γραμματοσειρά θέλω και είναι όλα τέλεια!

 

Αφήστε που με το παλιό firmware παίζουν και όλα τα video μια χαρά! Χέστηκα για τα thumbnails βασικά. Δεν χρειάζομαι άλλο firmware! Χεχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το AVIAddXSubs είναι απλό και τέλειο αλλά έστω και αν κάνει πολύ γρήγορα την ενσωμάτωση υπάρχουν φορές που θες απλά να το βάζεις και να παίζει απευθείας. Οπότε εφόσον μπορεί να διορθωθεί θα περιμένουμε να το φτιάξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ μπορείτε να βρείτε τροποποιημένο το official firmware 1.01.02 με τις διάφορες ότι αυτό έχει:

 

- Υπάρχει επιλογή για το μέγεθος των υπότιτλων από 32-60

- Υπάρχει και η επιλογή windows 1253 πέραν του greek iso που

υπήρχε.(Δεν έχει διορθωθεί το κεφαλαίο Θ και αυτό γιατί απ' ότι φαίνεται είναι περασμένο έτσι στα φοντς που έχει μέσα το wdtv.)

- Ελληνικό μενού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...