Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως προσωπικά δεν ξέρω αν "γέρασα" ή αν πλέον τα ΜΜΟ δεν σου δίνουν το ίδιο Feeling που σου έδιναν παλιά.
Έχω δοκιμάσει υπερβολικά πολλά μέσα στο καλοκαίρι και όλα μετά από κάποιες ώρες καταντάνε μονότονα και κουραστικά. Τώρα περιμένω το Black Desert και το Wildstar μπας και μπορέσω να ξανακαώ όπως πριν κάτι χρόνια με το WoW

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν ξερω δεν με τραβαει καθολου το skyforge...... ενοω εχει ωραιο gameplay/ πχ το class system δεν μου αρεσει καθολου....

εγώ γέλασα σήμερα γιατι είσαι demi god κ πας για god νμζ και σου φτιάχνουν άγαλμα και έχεις και πιστούς 

μετά τους στέλνεις σε quests και σου φέρνουν items κ exp 

καλά όταν είδα οτι μου βάλανε και offerings στο σεντούκι στα πόδια του αγάλματος μου ήταν κλάμα 

 

νταξ μωρέ για κανα μήνα θα παίξω που δεν έχω τι να παίξω τώρα και στο χαλαρό, πάντως αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος αλλα θα πρέπει να παίξεις κανα 10ωρο για να δεις αν σου αρέσει πραγματικά , στην αρχή κ εμένα δεν μ άρεσε , όσο προχωράς καμία σχέση με την αρχή ;)

 

πω πάω για ύπνο , πήγε 3 χωρίς να το καταλάβω damn ......... έπαιζα μέχρι τώρα χαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβάζω blade n soul taiwan (το είχα δοκιμάσει σε russian private παλιά και πωρώθηκα )
είναι free to play , μπορείς να κάνεις login ακόμα και με facebook account , γελοίο το σύστημα register, σε 2 λεπτά είσαι g2g, έχει γίνει translated (ξανά) πρόσφατα(25 Αυγούστου) στα αγγλικά 

What is translated?

If you are unfamiliar with JailBird's previous Japanese-English patch: most items, area names, some boss names and most of the UI were translated in his patch.

I have taken his patch (before he started back up on it) and translated the following:
-Blademaster, Forcemaster, Summoner, Assassin, Lyn Blademaster, Warlock skill trees
-95% of the beginning tutorial for all classes
-100% of Character Creation
-100% of all Story Quest cutscenes
-Story Quests up to Act 1 Chapter 11
-Guild Level-Up Interface
-Guild Outfit Design and related items
-Stats Interface
-100% of all Achievements and related items
-F3 Interface and all costume items contained within
-Most relevant item names
-Most main-path weapons and accessories names
-End-game daily and faction quests and related items/monsters/NPCs
-Most "Obtained from" item descriptions
-95% of all area names
-100% of all dungeon names
-Many UI and system messages
-Event items and quests when they're released
-Secret Martial Arts Achievement unlocks and associated items
-100% of all gems
-100% of all bopae stats



My main desire is to translate the story - the yellow quests. All of the story's NPC chat, overhead bubbles, buttons, quest names, items, NPC names, cutscenes, etc.



και ενώ κατεβάζω απο torrents με 750-800kb/s στην καλύτερη , το game κατεβαίνει με 1-1,1mb/s απο τον official launcher.
παίζουν πολλοί US-EU αν και οι US έχουν θέμα με το ping τους ανάλογα την τοποθεσία , εμείς νομίζω δεν έχουμε θέμα

το game είναι κουφέτο για εμένα atm , γιατι δεν πάω για καριέρα , όταν βγει επίσημα europe το βλέπουμε σοβαρά , απλά όποιος βαριέται και δεν έχει τι να κάνει είναι μια καλή επιλογή , ίσα για να περάσει την ώρα του :)

*μπορείς να κάνεις εγγραφή κλπ και το chrome μεταφράζει τα πάντα άψογα αλλα όποιος θέλει δίνω τα 2 link , guide για εγγραφή και το english patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πο ρε φίλε , εισαι απελπισμένος ... Αχχαχααχ ειναι τρελή μούφα δεν μάρεσει καθόλου εχω μπει ρωσικό σερβερ εδω και καιρό ειναι σαν τάκκεν δεν δεν δεν Δεεεεεεν... Γούστα ειναι βέβαια ·) θα μας πεις όταν παίξεις 5-6! Ώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες μια κ εγινε f2p ξεκιναω guild wars 2  αξιζει?ξερω οτι υπαρχει αναλογο θεμα αλλα εκει θα μου πουν οτι αξιζει προφανως γτ τ παιδια παιζουν ηδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bns γαμάει , αν δεν είχαν μαλακιστεί να το αργήσουν θα είχαν πάρει πουλο αρκετά mmo που κρατάνε λόγο ξηρασίας
αυτό είναι open world pvp , όχι οι π@π@ριές που μας πλασάρουν 



ofc και είμαι απελπισμένος αφου ότι κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή eu είναι σκουπίδια ή games που σιχαθήκαμε κ πρέπει σιγά σιγά να πάρουν το δρόμο προς το νεκροταφείο να βγει κάτι νέο..

μακάρι να βγει σύντομα το black desert ... 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά πρωσοπικα ... Μείνει πολυ καλο πιστεύω ... Αλλά εχει μια φάση βαρεμάρας μεχρι να πας Φούλ λβλ .. Αν πας 33 πριν βαρεθείς .. Για να ξεκινήσεις τα wvsw .. Σημάνει οτι σου αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με Gw2 - AA - και SWTOR ειναι νομιζω κομπλε εως να βγει κατι αξιολογο

αν τα έχεις απο πριν ναι , αλλα για κάποιον που ξεκινάει ίσως μόνο το gw2 μετράει σαν f2p , το f2p model του swtor είναι εμετός και το ΑΑ είναι p2win σε βαθμό αηδίας , αν παίζεις απο παλιά φυσικά δεν έχεις θέμα , αλλα για κάποιον που θέλει να αρχίσει τώρα μόνο το gw2 αξίζει, αν φυσικά του αρέσει , γιατι δεν είναι για όλους.

Άστα χθες καθόμουν και έβλεπα βίντεο κορεάτικα mmo se beta ... Όταν και άμα έρθουν ... Θα ειναι για πέταμα ολλα αυτα

το archeage που έκανα τόσες προσπάθειες να ξαναπαίξω μπας κ σπρώξω λίγο καιρό βαρεμάρας είναι απαρχαιωμένο σαν mmo

μπορεί να είχε νέες ιδέες αλλα απο gameplay αλλα και σαν εκτέλεση το γενικό game είναι broken απο παντού 

 

*εδώ να σημειώσω οτι παίζοντας απο launch σαν patron (είχα αγοράσει pack) και για μερικούς μήνες απογοητεύτηκα και στο τέλος πούλησα το account αφού δεν είχα σκοπό να επιστρέψω . Δεν μπήκα απλά να παίξω τώρα κ είδα τα πρώτα level , είχα πωρωθεί με το game γιατι όντως είχε potential και το πήδηξαν κ απ τα μάτια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...