Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετα απο καμποσους μηνες καψιμο στο Arhceage και εγω ψάχνομε για κανα καλο mmo αλλα φαίνεται οτι στο συγκεκριμενο ειδος

υπαρχει έλλειψη αυτη την περιοδο για κατι καλο που θα κανει το μπαμ 

Για το gouidwar2 τι λετε αξιζει ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιον εχει λειψει το Warhammer Online, αλλα και για οσους δεν το γνωριζουν, λειτουργει ενας private server για το παιχνιδι. Αυτη την στιγμη εχει υλοποιηθει ολοκληρο το t1 και μερος του t2, max rank ειναι το 21, max rr ειναι το 30. Ολες οι classes λειτουργουν κανονικα και προσωπικα εχω καταευχαριστηθει το game. Υπαρχει αρκετος κοσμος και τα παιδια που εχουν αναλαβει το project, προσπαθουν να ανοιξουν και το υπολοιπο game σταδιακα.

 

Οποιος ενδιαφερεται, μπορει να βρει το site του server εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Cloud Imperium μας προσφέρει το dogfighting κομμάτι του παιχνιδιού στο Star Citizen

δωρεάν με ξεκλειδωμένα όλα τα διαστημόπλοια για μερικές μέρες.

 

 

http://tiletechs.blogspot.gr/2015/08/dogfighting-star-citizen.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MMO me diastimoploia emporio kai maxes....

 

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/883/Star-Citizen.html

 

http://mmohuts.com/game/star-citizen

 

http://gamelist.mmosite.com/g/star-citizen.shtml

 

lene oti tha einai ena apo ta kaliterra mmo p exoun vgei....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασα dungeon fighter online 
ωραίο αρχικά αλλα με έπιασαν τα μάτια μου και ζαλάδα. Είπα οτι ηταν επειδή ήμουν κουρασμένος αλλα δοκίμασα κ σήμερα κ πάλι το ίδιο, τα τεντωμένα γραφικά τύπου mame32 σε widescreen δεν παλεύονται ...

δοκίμασα το trove , στην αρχή μου φάνηκε καλό , μετά απο 2 μέρες το βαρέθηκα , χωρίς quests δεν με κράτησε..

καμια ιδέα ?? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξεραΐλα στα mmo φιλε μου ο κοσμος στην απελπισία του παιζει wow και το L2 κανει comeback  

και για να μην παρεξηγηθω και τα 2 game τεράστια αλλα μιας αλλης εποχης    

Επεξ/σία από gr1goris
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο τερα ποιο νεβερ.. Δεν τα αγγίζω .. Προτείμω cs go μεχρι να βγει κάτι καλο mmo .. Αν και λένε Ότι θα ανοίξει ενας καινούργιος σέρβερ από το 0 archeage χωρίς τα bugs που υπήρχαν . Και μάλλον χώρος market place ....

Έλα μωρέ εντάξει και το Arena καλό είναι. Αν θες μόνο PVP δοκίμασε το darkfall

Με δουλεύεις ; Αν δεν εχει open word to mmo τι να το κανεις ; Πιο darkfall σιγά μην παίξω και l2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεραΐλα στα mmo φιλε μου ο κοσμος στην απελπισία του παιζει wow και το L2 κανει comeback  

και για να μην παρεξηγηθω και τα 2 game τεράστια αλλα μιας αλλης εποχης    

ΕΛΑ ΡΕ γαμωτο πια με αυτο το ρημαδο mmo που μου θελει και comeback..... 

Ας βγει το Lineage 3 που εχει πεθανει στην φημη εδω και ποσα χρονια και μετα ξαναμιλαμε για αυτο το παιχνιδι/εταιρια. Μεχρι τοτε αφηστε το Lineage 2 να πεθανει πια που μονο στην Ελλαδα κυριως εγινε τοσο γνωστο για τοσα χρονια...

 

Επισης την ξεραιλα που ακριβως την ειδες??

 

Rift,The elder scrolls,Wildstar,Guild Wars 2 ,Wow,Final Fantasy XIV A realm reborn(φοβερο comeback απο το παλιο FF XIV και μου κανει εντυπωση πως δεν αναφερεται αυτο το Mmo που ειναι εκ των κορυφαιων κυριως για Pve και μου αναφερεται ακομα το L2),Lord of the rings,Tera(για μερικους),neverwinter και Star Wars. 

Βρισκεις 1 Mmo ή 2 mmo που σε τραβανε περισσοτερο και ασχολεισαι με αυτα.

 

Αν δηλαδη θεωρειται ξεραιλα η περιοδος αυτη με τοσα Mmo τοτε παλια που υπηρχε κυριως το Wow και κατι αλλα τυπου Aion κλπ θα ειχαν σταματησει να βγαινουν Mmo.

 

Απλα πλεον υπαρχουν παρα μα παρα πολλα παιχνιδια για να παιξει ο κοσμος ειτε στον υπολογιστη,ειτε στα κινητα,ειτε στις κονσολες,βαλε μεσα και τις οποιες υποχρεωσεις(γιατι αλλιως ειναι οταν λιωνεις σαν μαθητης/φοιτητης και αλλιως μετα απο πχ 5-7χρονια οταν εχουν μπει στην ζωη και οικογενεια/δουλεια κλπ) και βαλε και τις αντιγραφες των αντιγραφων που εχουν πεσει τα τελευταια χρονια και να το τελικο αποτελεσμα. Η σωστη λεξη δεν ειναι ξεραιλα,αλλα κορεσμος

Ποιο τερα ποιο νεβερ.. Δεν τα αγγίζω .. Προτείμω cs go μεχρι να βγει κάτι καλο mmo .. Αν και λένε Ότι θα ανοίξει ενας καινούργιος σέρβερ από το 0 archeage χωρίς τα bugs που υπήρχαν . Και μάλλον χώρος market place ....

Με δουλεύεις ; Αν δεν εχει open word to mmo τι να το κανεις ; Πιο darkfall σιγά μην παίξω και l2

Θυμαμαι παλια ελεγε σε καποιον απο τους κλασσικους φανατικους l2(καθε λιγο και λιγακι αλλαγη server κλπ :P)για το Wow και μου πεταει την μεγαλη ατακα

''Ρε συ ξεκιναω τωρα lvl up εξω απο την πολη.Μπορω να φαω αυτον που βλεπω διπλα μου που exparei.

Του λεω

''αν ειναι σε διαφορετικο faction απο σενα και σε pvp server ναι αλλιως οχι''

Μου απανταει

''Ε γιαυτο δεν προκειται να ξεκινησω ποτε Wow,γιατι δεν μπορω να φαω τον αλλο ακυρο επειδη μου την βιδωσε/δεν μου αρεσε το ονομα του κλπ''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν κανω τίποτα άλλο δοκιμάζω οτι βγαίνει Να δω αν αξίζει Όταν εχεις παίξει ολα αυτά που αναφέρεις, καθώς ολα αυτά που αναφέρεις ειναι παλιά . Το τελευταίο ειναι το archeage wildstar , elder scrolls ,και final fantasy , που ειναι πρωσοπικα φόλα γιαυτο δε αξίζει ..... Άρα ναι υπαρχει ξεραΐλα ...

 

Και πραγματικά μην μου βάζεις μέσα το wow γιατι θα ξεκινήσουμε μια συζήτηση σαν το lol και δεν αντέχω , όσο και να σέβομαι την blizzard ειναι τραγικό που δεν βγάζει wow2 επιδει ακόμη τα τσιμπάει και δεν την νοιάζει ,

Τέλος δεν υπάρχουν φήμες για το lineage 3 καθώς υποτίθεται οτι ειναι το τερα , τα έχουν σπάσει οι δημιουργοί με την nsoft και αυτο που δείχνουν ειναι το eternal στιλλ diablo , εκτός αν τα ξερω εγω λαθως

Επεξ/σία από galanos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...