Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ χαλί το παιχνίδι ... 10 χρόνια πίσω ....

Ανοίγει νομίζω το Σάββατο 12 σεπυρμτβιου archeage new server rangor a .. με patch 2.0

και 10 χρόνια πριν να ήταν δεν το έπαιζα αχχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το archlord2 το δοκίμασα πήγα τελικά 54lvl και δεν με ενθουσίασε........είναι χάλια και ο server.....

έχω βαρεθεί.....το tera Που παίζω είναι στάσιμο...το guild wars2 το παίζω όταν δεν έχω τι να κάνω...

το AA δεν νομίζω να το αρχίσω ξανά και απο ότι διαβάζω ο dahuta ειναι άδειος....στο rift που έπαιζα κανένα bg, βγάλανε τα pvp gear...

 

KANENA KAΛΟ ΜΜΟ ΣΥΝΤΟΜΑ???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ποιος ο λόγος να αρχίσει κάποιος εφόσον ουσιαστικά σε 1-2 μέρες όλοι θα είναι πολύ ποιο μπροστά max level etc? γιατι δεν πιστεύω πως θα μπει τόσος νέος κόσμος , απλά θα μεταφερθούν απο άλλους server για να βρουν αυτό που ψάχνεται και εσείς , fresh start. (με λίγα λόγια όλοι την ίδια ιδέα έχετε) 
Ο μόνος τρόπος για fresh start θα ήταν να μην επέτρεπαν να μεταφερθεί ούτε labor ούτε credits στους νέους server και πιστεύω σε 1-2 μήνες θα καταλήξουν σαν τους υπόλοιπους απο θέμα κόσμου κ οικονομίας ασχέτως αν έχει δικό του AH .  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα ποιος ο λόγος να αρχίσει κάποιος εφόσον ουσιαστικά σε 1-2 μέρες όλοι θα είναι πολύ ποιο μπροστά max level etc? γιατι δεν πιστεύω πως θα μπει τόσος νέος κόσμος , απλά θα μεταφερθούν απο άλλους server για να βρουν αυτό που ψάχνεται και εσείς , fresh start. (με λίγα λόγια όλοι την ίδια ιδέα έχετε)

Ο μόνος τρόπος για fresh start θα ήταν να μην επέτρεπαν να μεταφερθεί ούτε labor ούτε credits στους νέους server και πιστεύω σε 1-2 μήνες θα καταλήξουν σαν τους υπόλοιπους απο θέμα κόσμου κ οικονομίας ασχέτως αν έχει δικό του AH .

 

 

ρε 100 φορές έχω εξηγήσει ... έλεος διαδή ..... 1 ον είδες το patch 2.0? άλλο game gvg. bufs θα περνεις μόνο 1 βιβλίο η 1 pdef. δεν μπορεί και τα 2 και p Def k mdef = λιγότερο p2w

2.το παιχνίδι το γάμισαν τα exploits και μετά το p2w..

ποιος θα μπει που έχει σκάσει 10 χιλιάρικα να ξεκινήσει από την αρχή ; οκ θα βρεθούν άλλοι αλλά πιστεύω σε πολύ μικρότερο βαθμό.

τα exploits δεν θα υπάρχουν αφού θα ξεκινήσει με 2.0... transfer δεν μπορείς να κάνεις ποτέ .. είναι μόνος του με δικό του AH. ...αλλάζουν πάρα πολύ τα πράγματα αγαπητέ ...

 

γιαυτό πιστεύω ότι αξίζει μια τελευταία ευκαιρία .... τέλος θα έχεο τον περισσότερο κόσμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα και ; μην λες άσχετα ρε .... καταρχήν όλοι έχουμε από τους σερβρρΣέρβους έχουμε ο καθένας 10 απεξ και ... το θέμα είναι να μην γίνει το μπουρδελο όπου έγινε στους άλλους ..... θα δείξει μην βιαζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα λόγια μου έρχεσαι , όλοι έχετε ,οπότε γιατί να μπει κάποιος καινούριος για fresh start εφόσον δεν θα είναι fresh start αλλα θα είναι ήδη πίσω απ όλους εσάς απο day1? Καθαρή απορία ειναι και προσωπικά δεν με αφορά,  δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ με το aa , ούτε να δώσω ξανά χρήματα σε αυτό απο τη στιγμή που κυκλοφορεί exp gw2 + έχω και wildstar acc να κάθεται ,  απλά σε βλέπω πολύ ενθουσιασμένο πριν καν δεις πως πάει το πράγμα και γιαυτό σε ρωτάω. Μην βιάζεσαι , μπες κανα 1-2 μήνες και βλέπεις πως πάει, η Trion δεν είναι άξια εμπιστοσύνης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το απεξ δεν δινει σε κανεναν προβαδισμα εναντι του αλλου...πλας οτι τρανσφερ στους καινουργιους δεν μπορεις να κανεις ακομα..αρα οσο περισσοτερο παιξεις τοσο ποιο καλα θα εισαι...και υπαρχει και ενα πολυ απλο κολπακι να βγαλει απεξ αμεσα και γρηγορα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το απεξ δεν δινει σε κανεναν προβαδισμα εναντι του αλλου...πλας οτι τρανσφερ στους καινουργιους δεν μπορεις να κανεις ακομα..αρα οσο περισσοτερο παιξεις τοσο ποιο καλα θα εισαι...και υπαρχει και ενα πολυ απλο κολπακι να βγαλει απεξ αμεσα και γρηγορα!

ε τότε καλή φάση για όποιον ψήνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εχουμε κ εμεις μια μικρη συντεχνεια στο σερβερ kyprosa ελληνικη αλλα ειναι εντελως φιλικου και χαλαρου χαρακτηρα οντας περιμενοντας το 2.0 αν κ εφόσον καποιος ενδιαφέρεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...