Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσχετο.Τι μου θύμησες ο άπο πάνω με το nick ...

Killer instinct,κοπάνα από δημοτικό για το τότε minion στην Πατησίων και τα μυαλά στα μπλέντερ :P

 

Eπικό game με 1 δις combo xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολα θα σε βοηθησει καποιος αν δεν παιζει atm αλλα στο Rift εχουν βαλει preset builds για καθε class , μιας κ builds μπορεις να φτιαξεις πολλα . Imo cleric ( νομιζω πως τα υπολοιπα δημοφιλη solo builds χρειαζονται τα callings του expansion ) . Κατι με justicar/shaman μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως στο Rift Healer επαιξα για να δοκιμασω και το G600 που ειχα παλια και περιεργως ηταν το μονο Mmo που με βολεψαν τα πλαινα κουμπια του ποντικιου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα ενα Class σαν Warlock απο το WoW εχει πλακα to game τελικα!εχει greek community?

έχω αφήσει το rift κανά χρόνο τώρα..Οπότε δεν ξέρω για community..κάπου είχε.αν γράψεις interlacing.inc  στο φατσοβιβλίο είναι μια guild π είμασταν rift/gw2 δεν ξέρω τι έχει μείνει όμως.όλα τα class easy solo είναι πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rift shifters εδω κ 3 χρονια ειμαστε στο rift μιλα με Avadar@Zaviel  για να σε κανει invite..αν και εγω εχω σταματησει(eldolil) τα παιδια συνεχιζουν ακαθεκτα ειμαστε στο σερβερ Zaviel .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά , αυτή τη στιγμή ποιο f2p mmo έχει κόσμο ? Εκτός απο το rift που υποθέτω πως παίζουν ακόμα αρκετοί και δεν το αντέχω για κάποιο λόγο (προσπάθησα αλλα κάτι με χαλάει δε μπορώ να το εξηγήσω) υπάρχει κάποιο άλλο?

Επαιξα elseword που ειναι 2d side mmo και μου άρεσε , αλλα την δευτερη μέρα πρόσεξα οτι πρέπει να πληρώσεις real money για να ελευθερώσεις τις άλλες μισές skill slots και γενικά έχει να πληρώσεις για αρκετά πράγματα που έχουν σχέση με το gameplay και με ξενέρωσε . Καμια άλλη ιδέα? Δεν θέλω όμως να παίζουν τρεις και ο κούκος ... 

thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ έχω δει και με έχει ψήσει άσχημα αν και μέχρι να βγει μπορεί να μην έχουν υλοποιήσει ούτε τα μισά από όσα λένε

 

http://kotaku.com/an-mmo-thats-like-game-of-thrones-meets-eve-online-1687854922

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To backarane πολυ στο kickstarter , φαινεται promising αλλα ακομα αργει 

@Νικοτς

 

Tera/Neverwinter κ νομιζω οτι κ το SWTOR ειναι free

Αλλιως περιμενεις TESO για B2P

 

Δεν μου ερχεται κατι αλλο σε F2P της προκοπης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...