Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνοντας επεσα σ αυτο το ποστ, ποσο οηγε το ρολοι σου αν επιτρεπεται?

 

Το είχε στο κατάστημα 180. Τους ρώτησα αν έχουν κάποια έκτπωση και μου είπαν σε όλα τα seikο κάνουμε 25% έκπτωση και το πήρα 135.

 

Στο σκρούτζ από ότι είδα μετά, ξεκίναγε από 145 εκείνη την εποχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι πολυ ωραιο , θα παμε με τον φιλο μου να δουμε ρολογια, δε θελει κατι ακριβο, εως 200κατι ευρω, και κοιταει sector, casio edifice και εψαχνα αν υπαρχει και καποιο seiko σ αυτα τα χρηματα. Χρονογραφο με μπρασελε και μαυρο καντραν ιδανικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ ωραιο , θα παμε με τον φιλο μου να δουμε ρολογια, δε θελει κατι ακριβο, εως 200κατι ευρω, και κοιταει sector, casio edifice και εψαχνα αν υπαρχει και καποιο seiko σ αυτα τα χρηματα. Χρονογραφο με μπρασελε και μαυρο καντραν ιδανικα.

 

Μονο αρνητικό ότι είδα 2 φορές καθώς το φορούσα να έχει ανοίξει η κορώνα στην πρώτη σκάλα που είναι για να αλλάζεις την ημερομηνία, με αποτέλεσμα να φοβάμαι να το βάλω στη θάλασσα μήπως και τύχει και ανοίξει και πάρει τίποτα νερά.

 

To μοντέλο είναι αυτό:  SKS405P1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη κορωνα μου το ειπαν και για μενα στο tag να προσεχω να ναι παντα βιδωμενη-κλειστη. Βεβαια εγω δε θα το βαλω στη θαλασσα, αλλα...

 

Αφου δεν εισαι σιγουρος οτι κλεινει σωστα, πολυ καλα κανεις και δε το ρισκαρεις.

 

Για τα citizen του το εχω πει, αλλα δε ψηνεται. Αντιθετως εγω ψηνομαι για ενα eco-drive ladies divers , αλλα εχει και 200€ θα δω γιατι θα χω κι αλλα εξοδα το καλοκαιρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα ελα ντε...καλα δε λεω για τωρα, Ιουνιο-Ιουλιο και αν.. Ηθελα απο περυσι ενα για τη θαλασσα,εκανα μια αποτυχημενη αγορα ενος σουοτς που γυρισα πισω και φετος παλι ψαχνομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχεδια εχεις εσυ?

Εγώ ή ο volos; Αν ρωτάς εμένα σκέφτομαι να πάρω ένα όχι πολύ ακριβό πάλι μάλλον σε καφέ ή με μπρασελέ. Γενικά θέλω 3 ρολόγια, ένα το μαύρο - κόκκινο που έχω, ένα σε μεταλλικό χρώμα με μπρασελέ και ένα σε καφέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μy old dog Speedy (Speedmaster Professional Moonwatch) 

 

Eιπα να το ξεθαψω μετα απο πολυ καιρο.... :P

 

 

spebacmo_zpsz8fzgqhv.jpg

 

 

 

spebclp_zpsoioiaet1.jpg

 

 

ps:

 

 

Aν δεν βαρεθω να παω στο bank safe locker την αλλη εβδομαδα, θα βαλω και 1-2 ακομα   :-D 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...