Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα είναι από τους "πωλητές" με καμία πώληση τον τελευταίο χρόνο που ξαφνικά βγάζουν δεκάδες κομμάτια κάτω του κόστους, τι νομίζεις ότι θα πάρεις;

Τα invicta ειδικά με τις μηχανές της sii είναι καλά για τα λεφτά τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα βρήκα αυτήν την προσφορά, https://www.bestprice.gr/item/2155023986/bulova-curv-97a124.html έκανα την παραγγελία με αντικαταβολή

Πιστεύω δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει κάτι... Αλλά. Εάν έρθει και είναι μπανάνα τα λεφτά μπορώ να τα πάρω πίσω? Με καμία αμφισβήτηση κτλπ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, logistoulis said:

Η προσφορά ποια είναι;

Δεν κατάλαβα..

50+ % κάτω από όλους τους άλλους. Πάντως δεν θα έπερνα ρίσκο ακόμη και με αντικαταβολή... διότι πως θα αποδείξεις πχ ότι είναι μαϊμού και όχι original;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/12/2018 στις 6:50 ΜΜ, mary είπε

Πείτε μου εντυπώσεις. Εμφανισιακά, τι λέει; 185855138_IMG_20181207_16472401.jpg.ce043d8d60c04cecfa8351d9ca6d5e73.jpg

Πέρα από το θέμα με τους δείκτες, ωραίο και μινιμαλ είναι, ίσως λιγάκι μεγάλο αλλά άμα σε βολεύει δεν μου πέφτει λόγος.

Μεγειες!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ζητώ αξιόλογο ωρολογοποιό για ρύθμιση μηχανικών ρολογιών σε λογικές τιμές.

Μπαταρίες ξέρουν να αλλάζουν όλοι αλλά ρυθμίσεις σωστές κάνουν  λίγοι.

Κάποιοι που θεωρούν λογικό ένα ρολόι να φεύγει μπροστά ένα λεπτό ή να πηγαίνει πίσω δεν θα πρέπει να λέγονται ωρολογοποιοί.

Μια διαδικασία που μπορώ να την κάνω μόνος μου αλλά δεν έχω τον ανάλογο και κατάλληλο εξοπλισμό. Δεν μπορώ και να ελέγξω την στεγανότητα.

Αν δεν θέλετε να κάνουμε διαφήμιση στείλτε inbox.

Καλή χρονιά να έχουμε.

Επεξ/σία από mr.Vox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, sofiathereal είπε

Καλησπέρα βρήκα αυτήν την προσφορά, https://www.bestprice.gr/item/2155023986/bulova-curv-97a124.html έκανα την παραγγελία με αντικαταβολή

Πιστεύω δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει κάτι... Αλλά. Εάν έρθει και είναι μπανάνα τα λεφτά μπορώ να τα πάρω πίσω? Με καμία αμφισβήτηση κτλπ? 

Εξαιρετική επιλογή καταστήματος. Βλεπω 0 αξιολογήσεις και μισή τιμή από τους υπόλοιπους! 

Μπανάνες να του έχεις σπίτι 

Επεξ/σία από margaritagr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από εξυπνάδες  άλλο τίποτα. Αντί να κάνουμε προτάσεις και να προτείνουμε λύσεις στα θέματα των φίλων!

Η διπλή τιμή είναι η ενδεικτική της εταιρείας. Συμβαίνει και σε άλλες μάρκες.

Στο amazon παίζει η τιμή που το "αγόρασες" Το πιο πιθανόν είναι να μην είναι μαϊμού.

Αν δεν έχεις πληρώσει και έχεις αμφιβολίες μην παραλάβεις αφού λες ότι το αγόρασες με αντικαταβολή.

Επεξ/σία από mr.Vox
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mr.Vox είπε

Ζητώ αξιόλογο ωρολογοποιό για ρύθμιση μηχανικών ρολογιών σε λογικές τιμές.

Κος Βασιλης Στεφανιδης Εμμανουήλ Μπενάκη 5 , λιγο πιο πανω απο την ομονοια

https://stefanidis-watches.gr/

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα όχι 80 ευρώ για μια μέτρηση και ακούμπιμα με την οδοντογλυφίδα στον ρεγουλατόρο και μηδέν αποτέλεσμα. Μετά πάλι τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, mr.Vox είπε

Ζητώ αξιόλογο ωρολογοποιό για ρύθμιση μηχανικών ρολογιών σε λογικές τιμές.

Μπαταρίες ξέρουν να αλλάζουν όλοι αλλά ρυθμίσεις σωστές κάνουν  λίγοι.

Κάποιοι που θεωρούν λογικό ένα ρολόι να φεύγει μπροστά ένα λεπτό ή να πηγαίνει πίσω δεν θα πρέπει να λέγονται ωρολογοποιοί.

Μια διαδικασία που μπορώ να την κάνω μόνος μου αλλά δεν έχω τον ανάλογο και κατάλληλο εξοπλισμό. Δεν μπορώ και να ελέγξω την στεγανότητα.

Αν δεν θέλετε να κάνουμε διαφήμιση στείλτε inbox.

Καλή χρονιά να έχουμε.

Εγώ πάω χρόνια σε αυτόν (οικογενειακά δηλαδή πήγαινε  και πάει και ο πατέρας μου πολλά χρόνια)

 

https://www.xo.gr/profile/profile-905944444/el/

 

Το δικό μου ρολόι με έναν απλό eta αφού το πήγα για service γύρισε πίσω καλύτερα από χρονόμετρο (10" στις 40 μέρες τελευταία φορά που κοίταξα) και ρυθμίστηκε να γυρνάει η μέρα και η ημερομηνία στις 23:59 από κει που ήταν πάρα 10 ξερωγω

Σίγουρα πολύ πιο οικονομικά από Swatch πάντως γιατί εγώ ήθελα φουλ service μιας και είχε φάει σαβουρες και τελικά είχε σπάσει κάτι (αφού ανοίχτηκε διαπιστώθηκε) μέσα και έχανε 30" τη μέρα. Για ρύθμιση δεν ξέρω τι παίζει αλλά για service ήταν πολύ πιο κάτω από το 200αρι

Όταν το είχα πάρει από το εργοστάσιο ήταν στα -6 με -8 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή σαν καινούργια ρολόγια τα μηχανικά ρολόγια θέλουν στρώσιμο.

Το θέμα μου είναι ότι και μετά από ολοκληρωμένο υποτίθεται service και όχι απλή ρύθμιση το ρολόι πάει χειρότερα από πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...