Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πέρασε κανείς iOS 5 να μας πει απο ταχύτητα κ μπαταρία πως πάει;

 

Δεν έχω κάνει update ακόμα γιατί θέλω να βεβαιωθώ πρώτα οτι δε θα έχω τα ίδια προβλήματα που είχε το 3G με το iOS 4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πέρασε κανείς iOS 5 να μας πει απο ταχύτητα κ μπαταρία πως πάει;

 

Δεν έχω κάνει update ακόμα γιατί θέλω να βεβαιωθώ πρώτα οτι δε θα έχω τα ίδια προβλήματα που είχε το 3G με το iOS 4...

Εδώ 3GS 32GB. Κανένα πρόβλημα με το iOS5 στην τελική του μορφή.

Στην beta 1 και στην beta 3 έτρωγε κάτι κολλήματα, τώρα έχει στρώσει.

 

Από μπαταρία δεν βλέπω κάποια αξιόλογη μεταβολή είτε προς το καλύτερο είτε προς το χειρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά όποτε πάω να κάνω κλήση απο το κινητό μου δείχνει τον άλλον απασχολημένο χρήστη(το δοκίμασα και στο σταθερό ),τι μπορεί να φταίει?

το έκλεισα και το ξανά άνοιξα αλλά το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχεις Vodafone? Με το τελευταίο carrier update που έγινε πριν από 2-3 μέρες, το μενού για ρυθμίσεις APN κρύβεται από το χρήστη και παίρνει αυτόματα τις default ρυθμίσεις της Vodafone.

 

Αυτό είναι το κακό νέο. Το καλό νέο είναι πως μετά το τελευταίο carrier update, το Tethering (προσωπικό hotspot) είναι πλέον δωρεάν στη Vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας εχω ios5 και οταν κατεβαζω ενα free βιβλιο εκτος το οτι δεν το εμφανιζει μου σβηνει το skype και μετα πρεπει να το σβησω να κανω επανεκκινηση για να επανελθει. Εχει συμβει και σε καποιον αλλο. Το τηλεφωνο ειναι πεντακαθαρο (non jailbroken)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

βοηθηστε με και εμενα...πηρα ενα iphone 3g ξ=και προσπαθω να κατεβασω το icamera το οποιο μ ζηταει email unlock η΄ paid unlock. το κινητο εχει jailbreak....τι πρεπει να κανω? εχετε να προτεινεται κανενα αλλο προγραμμα για βιντεο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά . Δεν βρίσκω θέμα για το iphone 2 ( λογικο ) για αυτό το γράφω εδώ . Έχω ένα iphone 2 αμερικάνικο με έκδοση 3.2 πάνω και jail break . Ποια έκδοση είναι η τελευταία που μπορώ να βάλω στο κινητό μου ; Θα σηκώσει την 5 ; Αν ναι μπορεί να γίνει jailbreak και να ξεκλειδώσει και η κάρτα sim που παίζει μόνο σε αμερικάνικα δίκτυα αν δεν σπάσει ; Μπορεί να μου το κάνει κάποιος απο εδώ μέσα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά . Δεν βρίσκω θέμα για το iphone 2 ( λογικο ) για αυτό το γράφω εδώ . Έχω ένα iphone 2 αμερικάνικο με έκδοση 3.2 πάνω και jail break . Ποια έκδοση είναι η τελευταία που μπορώ να βάλω στο κινητό μου ; Θα σηκώσει την 5 ; Αν ναι μπορεί να γίνει jailbreak και να ξεκλειδώσει και η κάρτα sim που παίζει μόνο σε αμερικάνικα δίκτυα αν δεν σπάσει ; Μπορεί να μου το κάνει κάποιος απο εδώ μέσα ;

Νομίζω η έκδοση που είσαι είναι και η πιο πρόσφατη. Σίγουρα πάντως την 5 δεν την παίρνει καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...