Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα πληρώσεις 72 ευρώ για το προϊόν χωρίς τον κωδικό έκπτωσης, ο οποιος συνήθως αφαιρεί ένα 10-15%. Άρα θα πας στα 61 ευρώ περίπου. Συν 26 ευρώ (36 δολάρια) για τα μεταφορικά (αν δεν έχει αλλάξει κάτι), συν 3 ευρώ στο ταχυδρομείο. Το όλον περίπου 90 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε να προτείνετε κανα αλλο site για αυτά εδώ τα παπούτσια γιατί το εν λόγω site δεν έχει το νούμερο μου? :-(

http://www.eastbay.com/product/model:152797/sku:68779022/vox-trooper-relief-mens/black/light-blue/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς, πάντως τα μεταφορικά δεν είναι 3 ευρώ αλλά -τουλάχιστον- 36 δολάρια. Τα 3 ευρώ αναφέρονται στο ποσό εκτελωνισμού που πρέπει να πληρώσεις στο ταχυδρομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όντως έτσι είναι. εγώ πήρα από το eastbay τα Nike AirMax+ 2011 με συνολικό κόστος 102.5 ευρώ και πλήρωσα και άλλα 3 ευρώ στο τελωνείο. φοβερό κατάστημα πάντως το eastbay. έκανα την παραγγελία στις 18.10.2011 και τα παπούτσια ήρθαν σε εμένα στις 31.10.2011

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όντως έτσι είναι. εγώ πήρα από το eastbay τα Nike AirMax+ 2011 με συνολικό κόστος 102.5 ευρώ και πλήρωσα και άλλα 3 ευρώ στο τελωνείο. φοβερό κατάστημα πάντως το eastbay. έκανα την παραγγελία στις 18.10.2011 και τα παπούτσια ήρθαν σε εμένα στις 31.10.2011

 

 

Εγώ που πρόσπάθησα να παραγγείλω τα nike air max 2011 απο το eastbay μου έστειλαν mail οτι δεν μπορούν να τα στείλουν τα συγκεκριμένα λόγω περιορισμών απο την εταιρεία,το είδα αργότερα οτι το γράφει με κόκκινα γράμματα λίγο πιο κάτω απο τα παπούτσια.Εσύ πως τα κατάφερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που πρόσπάθησα να παραγγείλω τα nike air max 2011 απο το eastbay μου έστειλαν mail οτι δεν μπορούν να τα στείλουν τα συγκεκριμένα λόγω περιορισμών απο την εταιρεία,το είδα αργότερα οτι το γράφει με κόκκινα γράμματα λίγο πιο κάτω απο τα παπούτσια.Εσύ πως τα κατάφερες?

 

 

εγώ απλά είμαι VIP :P

πέρα από την πλάκα, μπήκε περιορισμός και πρόλαβα ίσα ίσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ απλά είμαι VIP :P

πέρα από την πλάκα, μπήκε περιορισμός και πρόλαβα ίσα ίσα?

 

Εγώ τελικά πήγα να τα παραγγείλω απο το footlocker αλλά το ιδιο site με το eastbay είναι και αυτό,στην αρχή μου είπαν οτι αυτο που θέλω δεν είναι διαθέσιμο,διάλεξα άλλο χρώμα θεωρώντας οτι αυτό που ήθελα έχει εξαντληθεί και μου απάντησαν αυτό: Unfortunately, we are unable to sell that product Internationally due to regulations set by the manufacturer. Restrictions on products can be located in the product description.Και απο τότε ψάχνω οποιοδήποτε άλλο site για να παραγγείλω,αν γνωρίζει κάποιος κανένα εναλλακτικό (εκτός απο το official) ας το πει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...