Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αντε εφυγε και η δική μου, τελικά αδικα ανησυχησαμε, απ'οτι διαβασα ο περιορισμός αφορά κυρίως αυστραλία - νεα ζηλανδία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία και μόνο παράγειλα 1 ζευγάρι παπούτσια απο το skatewarehouse και παρόλο που ενω εχω παραγείλει τοσα πράγματα πληρώνοντας 2 με 3 euro στο ταχυδρομίο αυτην την φορά μου χρεώσανε 50 euro τελωνείο :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία και μόνο παράγειλα 1 ζευγάρι παπούτσια απο το skatewarehouse και παρόλο που ενω εχω παραγείλει τοσα πράγματα πληρώνοντας 2 με 3 euro στο ταχυδρομίο αυτην την φορά μου χρεώσανε 50 euro τελωνείο :shock:

Πόσο έκαναν τα παπούτσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παπούτσια έκαναν 45 $ , το περίεργο ομως ειναι οτι οπως ειπα τους τελευταίους 2 μήνες αγοράζω τοσο για μένα οσο και για φίλους μου πράγματα απο το συγκεκριμένο κατάστημα και ποτέ δεν ειχα θέμα με τελωνεία το μόνο που πλήρωνα ηταν γύρω στα 3 4 euro στο ταχυδρομίο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, φαίνεται είναι η κλασική περίπτωση "να μην σου κάτσει". Πάντως είναι πραγματικά κρίμα για $45 (~33 ευρώ) να πληρώνεις άλλα 50 ευρώ στο τελωνείο :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι original. Συνήθως ταχυδρομούν τα προϊόντα 2-3 μέρες μετά την παραγγελία και συνολικά κάνουν γύρω στις 10 μέρες μέχρι να έρθουν στο ταχυδρομείο της περιοχής σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει η αγορά εχω παραγείλει και εγω απο το συγκεκριμένο κατάστημα και μου στέλνουν και καθε μήνα δωρεαν περιοδικό με τα καινούργια προιόντα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση:

Εληξε η prepaid μου απο την Eurobank που ειχα

πηγα την ανανεωσα, μου εδωσα νεα δηλαδη με αλλο αριθμο!

Την δηλωσα στο paypal..πρεπει παλι να περιμενω να μου ερθει ο κωδικος στο λογαριασμο για να ενεργοποιηθει η καρτα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους σας!!! εχει παραγγειλει κανεις ugg απο το ugg.com και αν ναι ξερουμε τι επιπλεον χρεωση εχει στην Ελλαδα...ειναι δηλάδη τυπου 3 ευρω επιπλεον στο ταχυδρομειο ή κατι παραπάνω?ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...