Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καθιστε αμα παρω εγω καποια παπουτσια που εχουν 100 δολαρια αρα 72 ευρω εγω ποσα θα πληρωσω?

Νομίζω στο εξήγησα αναλυτικά... θα πληρώσεις γύρω στα 90 ευρώ, λόγω των μεταφορικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ που πρόσπάθησα να παραγγείλω τα nike air max 2011 απο το eastbay μου έστειλαν mail οτι δεν μπορούν να τα στείλουν τα συγκεκριμένα λόγω περιορισμών απο την εταιρεία,το είδα αργότερα οτι το γράφει με κόκκινα γράμματα λίγο πιο κάτω απο τα παπούτσια.Εσύ πως τα κατάφερες?

 

Προχωρησες στην παραγγελια και δεν γινοταν ή επειδη ειδες το "International restrictions may apply" σταματησες?

Εφτασες στο τελευταιο σταδιο της παραγγελιας "Submit & order" και δεν σε αφησε να το κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ένα μοντέλο Jordan πέτυχα που είχε τον ίδιο περιορισμό και το κακό είναι ότι και τα Jordan και τα air max σκεφτόμουν να τα χτυπησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι κάποιο καινούριο μοντέλο Jordan; Όσα μοντέλα δοκίμασα (μαζί με κάποια που είχα πάρει το καλοκαίρι) εξακολουθούν να στέλνονται σε Ελλάδα.

 

Άσχετο αλλά καταπληκτική τιμή για το μπλε Six Rings, σε περιορισμένα -μεγάλα- νούμερα. Μιλάμε για απίστευτο παπούτσι. Αν το γκρι είχε ίδια τιμή, το χτύπαγα κι αυτό άνετα.

 

http://www.eastbay.c...ens/black/blue/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι http://www.eastbay.com/product/model:76693/sku:36064003/jordan-retro-3-mens/grey/black/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH το οποιο αν δεν κανω λάθος πρεπει να εχει κανα 3-4 μήνες που βγήκε

 

Μου κανει εντυπωση οτι στα καινουργια lebron δεν υπαρχει περιορισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να παραγγείλω το μοντέλο και δεν είδα κάποιο περιορισμό. Μέχρι και το τελευταίο βήμα του checkout δεν μου είχε γράψει κάποια προειδοποίηση. Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κανονικά την παραγγελία και απλώς μετά σου στέλνουν email που λένε "συγγνώμη, δεν γίνεται" κλπ.

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση πάντως ήταν τα μεταφορικά. $42 αντί για κλασικά $36...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλά κανεις κανονικά την αγορά και μετά σου ερχεται μειλ που σου λεει οτι δεν γίνεται να προχωρήσει το αιτημά σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχωρησες στην παραγγελια και δεν γινοταν ή επειδη ειδες το "International restrictions may apply" σταματησες?

Εφτασες στο τελευταιο σταδιο της παραγγελιας "Submit & order" και δεν σε αφησε να το κανεις?

 

Εγώ ολοκλήρωσα την παραγγελία στο footlocker κανονικά (ένα nike air max 2011 για την γυναίκα μου) και μου έστειλαν και το mail οτι ολα ok και θα προχωρήσουν την παραγγελία.Αλλά στη συνέχεια έγιναν αυτά που είπα παραπάνω,δηλαδή μου είπαν οτι αυτό που διάλεξα δεν ήταν διαθέσιμο και όταν διάλεξα άλλο μου είπαν για τον περιορισμό και οτι δεν μπορούν να το στείλουν.Τι να πω,ας προσπαθήσει κάποιος να παραγγείλει μήπως ήμουν εγώ ο γκαντέμης και συνέβη μόνο σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site της tommy γράφει οτι έρχονται με DHL. Δεν ισχύει αυτό?

μεχρι τον ιουνιο που επαιρνα τα στελνανε με απλο ταχυδρομειο παροτι σχεδον 9 μηνες γραφαν οτι στελνουν με dhl,

 

και την τελευταια φορα που παρελαβα, τον αυγουστο στειλανε με dhl και πληρωσα παρα πολλα στο τελωνειο.

 

Εχει παρει κανεις απο τοτε να μας πει τι συμβαινει? μηπως ηταν συμπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω να βρω το συγκεκριμένο της σειράς vespa της adidas και δεν το βρίσκω πουθενά

 

όχι απλά για παραγγελία, αλλά γενικά πουθενά. παίζει να ήταν τπτ Limited Edition;

 

αν ξέρει κανά adidas fanboy :P ας βοηθήσει να εμπλουτίσω την "συλλογή" μου με adidas :P

 

adidas-2009-ss-collection-preview-3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αγορασει 2 ζευγαρια Air Max 2011, ανδρικο και γυναικειο και δεν υπηρξε κανενα προβλημα. Αν ειχες προχωρησει την παραγγελια απο Eastbay, θα εβλεπες οτι δεν ισχυει αυτος ο περιορισμος για τη χωρα μας. Ο μονος περιορισμος που υπαρχει σε μερικες μαρκες (π.χ. asics) ειναι οταν λεει "This product can be shipped to US addresses ONLY". ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.cheapsoccershoesoutlet.com/

 

καλησπερα.. μπορει καποιος να μου πει, πως του φαινεται αυτο το σιτε? μου το προτεινε ενας φιλος, χωρις ομως να ειναι και εκεινος σιγουρος για την αξιοπιστια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάργα κινέζικο μου φαίνεται. Και μόνο τη σελίδα "Contact Us" να δεις, δεν χρειάζεται περισσότερα...

 

 

Domain Name: cheapsoccershoesoutlet.com

 

Registrant Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

Administrative Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

Technical Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

Billing Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

 

Μακρυά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως τα περιμένω τα NIKE W AIR MAX 2011-WN/GP κανονικά από eastbay μου ηρθε και shipment confirmation αλλα δεν εχω tracking number μού λεει N/A!

το εχει παθει καπιοσ άλλος υπαρχει λόγος ανησυχίας?

γι αυτο σο σιτε ξερετε τιποτα?

http://www.freeshippingnike.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...