Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάργα κινέζικο μου φαίνεται. Και μόνο τη σελίδα "Contact Us" να δεις, δεν χρειάζεται περισσότερα...

 

 

Domain Name: cheapsoccershoesoutlet.com

 

Registrant Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

Administrative Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

Technical Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

Billing Contact:

yuyachai

yachai yu [email protected]

+86.07891234567 fax: +86.07891234567

guanzhuo

guanzhuo guanzhuo 123456

CN

 

 

Μακρυά.

 

 

οκ! βασικα για να ειμαι ειλικρηνης ειμαι τοσο ασχετος απο σιτε, που δεν καταφερα να βρω που ειναι αυτο το κοντακτ :Ρ

 

εκτος απο το eastbay εχεις καποιο αλλο σιτε να μου προτεινεις για ποδοσφαιρικα nike?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προχτές παραλάβαμε απο startfitness.co.uk κάτι Nike της γυναίκας μου. Είχαν και δώρο κάλτσες και ήταν και πιο φτηνά απο eastbay και δεν διατρεχεις και τον κίνδυνο του τελωνειου! Απο εμένα +1 για startfitness.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτές παραλάβαμε απο startfitness.co.uk κάτι Nike της γυναίκας μου. Είχαν και δώρο κάλτσες και ήταν και πιο φτηνά απο eastbay και δεν διατρεχεις και τον κίνδυνο του τελωνειου! Απο εμένα +1 για startfitness.

 

 

το σιτε αυτο δεν ειχε πολλα ποδοσφαιρικα ετσι εκανα κλικ σε ενα που ειδα που ειχε αριστερα (μαλλον διαφημιστηκο αυτου του σιτε που λες, αν και δεν ειμαι σιγουρος) και βρηκα αυτο που μου αρεσει:

 

http://www.startfootball.co.uk/product.asp?strParents=3768,4276&CAT_ID=4371&P_ID=41640

 

αν κρινω και απο την τιμη, πρεπει να ειναι αυθεντικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα.θελω να αγορασω για την κοπελα μου ενα ζευγαρι μποτες UGG.με λιγο ψαξιμο βρηκα αυτο το site http://www.greeceboots.com/

ειναι αξιοπιστο απο αποψη εξασφαλισης χρηματων αλλα και απο αποψη αυθεντικοτητας των προιοντων?ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Διάβασε προσεκτικά τι λέει εδώ : http://www.greeceboo...ippinginfo.html

 

2. Δώσε βάση στο παρακάτω:

Παπούτσια πρέπει να είναι στην αρχική του, αφόρετο, νεκρός Συνθ ήκη αποθεμάτων, με την αρχική συσκευασία. Dirty παπούτσια θα πρέπει να επιστραφεί στον πελάτη, χωρίς αξιολόγηση.

 

3. Έστω ότι βρίσκεις το ίδιο κείμενο σε διαφημιστικό έντυπο φυσικού μαγαζιού.

 

4. Πες μου αν θα αγόραζες ποτέ από αυτό το φυσικό μαγαζί.

 

5. Σκέψου ότι το ιντερνετικό κατάστημα έχει πολύ μεγαλύτερα περιθώρια αβεβαιότητας.

 

6. Αυτά.

 

7. (ΥΓ κρύο σήμερα ρε παιδιά)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ειχα τσεκαρει κι εγω,απλα επιεδη ειδα οτι εχει paypal κλπ μηπως ηταν ενταξει.παιζει το ενδεχομενο απλα να ειναι μεταφρασμενη τελειως λαθος η σελιδα αλλα παρολα αυτα να ειναι ενταξει το site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ειχα τσεκαρει κι εγω,απλα επιεδη ειδα οτι εχει paypal κλπ μηπως ηταν ενταξει.παιζει το ενδεχομενο απλα να ειναι μεταφρασμενη τελειως λαθος η σελιδα αλλα παρολα αυτα να ειναι ενταξει το site?

Πάντα υπάρχει τέτοια πιθανότητα, μόνο που πολύ αμφιβάλω αν είναι μεγαλύτερη του 0,001 %. Ακόμα και να στείλουν τα προϊόντα της παραγγελίας, αυτά θα είναι σίγουρα μαϊμού (και μάλιστα σε αρκετά υψηλή τιμή). Μην ψαρώνετε από τέτοια site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτησουλα παιδια.

ετοιμασα παραγγελεια απο eastbay.

εβαλα μεσα ενα φουτερ και ενα ζευγαρι σταρακια...δε παιζει να εχω προβλημα με τελωνια και τα σχετικα λογω του φοουτεριδιου ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκανα παραγγελία στο eastbay τα air max 2011, για να δουμε θα μου στείλουν μειλ για ακυρωση της λόγω των νέων περιορισμών ή θα προχωρήσει;

 

@κουλουρι: τοσο ειναι συνηθως απλα με τα διαφορα εκτπωτικά κουπονια το ελαχιστοποιείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκανα παραγγελία στο eastbay τα air max 2011, για να δουμε θα μου στείλουν μειλ για ακυρωση της λόγω των νέων περιορισμών ή θα προχωρήσει;

 

 

Σου ευχομαι φιλε να προχωρησει!! Ενημερωσε μας οταν θα εχεις νεα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...