Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρα κατι τελευταιο πριν κανω checkout..confirmation e-mail Παιρνω ετσι?απλα δεν θα μπορω να δω που βρισκεται το δεμα?περιπου ποσες μερες κανει?μενω στα χανια οποτε το τελωνιο παντου ιδιο δεν ειναι?δεν αλλαζει κατι στα μεταφορικα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με τον παλιό τρόπο αποστολής μπορούσες να δεις πού βρίσκεται το δέμα (αν και δεν έστελναν πάντα το tracking number και έπρεπε να τους το ζητήσεις με ξεχωριστό email). Τώρα όμως φαίνεται ότι αυτό δεν γίνεται (τουλάχιστον προς το παρόν). Πάντως δεν χάνεις τίποτα να τους ρωτήσεις ούτως ή άλλως για το tracking number.

 

Το δέμα κάνει περίπου 10-14 μέρες αν δεν υπάρξουν επιπλοκές (απεργίες, τελωνεία, κλπ). Συνήθως το ταχυδρομούν 2-3 μέρες μετά την ολοκλήρωση της παραγγελίας σου. Τα μεταφορικά είναι ίδια για όλη την Ελλάδα, αλλά με τους εκτελωνισμούς στα Χανιά δεν ξέρω τι παίζει. Άντε και καλοφόρετα σύντεκνε! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον παλιό τρόπο αποστολής μπορούσες να δεις πού βρίσκεται το δέμα (αν και δεν έστελναν πάντα το tracking number και έπρεπε να τους το ζητήσεις με ξεχωριστό email). Τώρα όμως φαίνεται ότι αυτό δεν γίνεται (τουλάχιστον προς το παρόν). Πάντως δεν χάνεις τίποτα να τους ρωτήσεις ούτως ή άλλως για το tracking number.

 

Το δέμα κάνει περίπου 10-14 μέρες αν δεν υπάρξουν επιπλοκές (απεργίες, τελωνεία, κλπ). Συνήθως το ταχυδρομούν 2-3 μέρες μετά την ολοκλήρωση της παραγγελίας σου. Τα μεταφορικά είναι ίδια για όλη την Ελλάδα, αλλά με τους εκτελωνισμούς στα Χανιά δεν ξέρω τι παίζει. Άντε και καλοφόρετα σύντεκνε! ^_^

χαχα ευχαριστω! :D

 

πως θα τι παιζει με τα χανια?μην γινει καμια στραβη και ψαχνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...φίλε ξεσαλονικιέ...

...πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών των ΕΛΤΑ 800 11 82000 να μάθεις γιά το δέμα σου...

...το βλέπουν αυτοί σε δικιά τους εφαρμογή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε @haris013 παράγγειλες εσυ?

οχι εχω κατι ψιλοδισταγμους για τα tracking numbers και το τελωνιο..

απλα ας απαντησει καποιος που εχει αγωρασει απο eastbay και δεν μενει αθηνα αλλα κρητη η καποιο αλλο νησι τι γινεται με τις χρεωσεις... μην βγουν τα παπουτσια περισσοτερο απο εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...φίλε ξεσαλονικιέ...

...πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών των ΕΛΤΑ 800 11 82000 να μάθεις γιά το δέμα σου...

...το βλέπουν αυτοί σε δικιά τους εφαρμογή...

δηλαδή εσυ εβαζες τον κωδικό εδω http://212.205.82.71/trackandtrace/Default.asp και δεν στο εμφανιζε και οταν πήρες τηλεφωνο το ειδαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιεργο, οταν εχεις κανα νεο ενημερωνε μας μιας και προηγείτε η παραγγελία σου. Εγω θα παρω τηλ. από βδομάδα αν δεν εχω κανενα ''σημείο ζωής'' μεχρι τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βρεί ένα σιτε με παπούτσια και διάφορα αλλά δεν ξέρω αν είναι εγκυρο και σφαλές για αγορές

Μήπως το γνωρίζει κανείς;

 

http://www.discountbrandshop.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα και την πρώτη μου αγορά από το asos.com. Γενικά έχω διαβάσει αρκετά καλά σχόλια για το μαγαζί, οπότε περιμένω να παραλάβω για να μεταφέρω εντυπώσεις.

 

 

Έχω βρεί ένα σιτε με παπούτσια και διάφορα αλλά δεν ξέρω αν είναι εγκυρο και σφαλές για αγορές

Μήπως το γνωρίζει κανείς;

 

http://www.discountbrandshop.com

 

Εγώ πάντως από μαγαζί με αυτό το domain registration και email στη hotmail, δεν θα αγόραζα ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα και την πρώτη μου αγορά από το asos.com. Γενικά έχω διαβάσει αρκετά καλά σχόλια για το μαγαζί, οπότε περιμένω να παραλάβω για να μεταφέρω εντυπώσεις.

 

 

Έχει πολύ καλές τιμές και ευκαιρίες.Σε μία βδομάδα έρχονται και συνήθως 1-2 μέρες πιο γρήγορα απο amazon, η συσκευασία είναι μια απλή πλαστική σακούλα γιαυτό μπλούζες κτλ θα στα φέρνουν σπίτι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα μύνημα στο eastbay, και μου απάντησαν οτι για ελλάδα χρησιμοποιούν την Colissimo... (Shipping to Greece, we use Colissimo as the carrier.) δεν ξερω τι σημαινει (καλό/κακό), αλλα όσοι έχετε ήδη παραγγείλει δεν δοκιμάζετε το tracking number στο site τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...