Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχές Ιουλίου είχα παραγγείλει αυτά: http://www.eastbay.c...max+-2011-mens/ στα $110 συν 33 τα μεταφορικά (με την έκπτωση, το σύνολο πήγε τελικά $125). Τα παρέλαβα χωρίς κανένα πρόβλημα, πληρώνοντας τα κλασικά 3 ευρώ.

ποια εκπτωση? παιζει τιποτα καλο?:P κανα κουπονι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καταρχην η λιανική τιμή στην αμερική για τα air max ειναι 160$, καμια σχεση με τα 190€ που ειναι στην ευρώπη, ηδη εχεις ενα κερδος 70€ λογω ισοτιμίας, βαλε τις μειωσες τιμων σε μερικα μοντελα για ξεστοκαρισμα συν τις προωθητικες εκπτωσεις πεφτεις κατω απο τα 100€ πολυ άνετα.

 

παντως γυρω στα 130€ βρισκεις air max την περιοδο των εκπτωσεων, απλα δεν εχεις την ποικιλια που εχεις στο eastbay συν οτι πρεπει να περιμενεις τον ιανουαριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και στην Ελλάδα έβρισκες πριν λίγους μήνες με 120Ε τα μαύρα με πράσινη σόλα και τα σκούρα μπλε, τώρα δεν ξέρω τι παίζει.Την ποικιλία του eastbay δεν την έχουμε σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

230 κάνουν αυτά που σχεδιάζεις εσυ (Nike ID), τα συνηθισμένα κάνουν 190

 

Πριν λίγες μέρες χάζευα το αμερικανικο Nike store και ειχε σε προσφορά ένα μοντέλο air max 2011 στα 95$ και σε αρκετά μεγέθη, τζάμπα ( http://store.nike.com/us/en_us/?l=shop,pdp,ctr-inline/cid-100701/pid-383097/pgid-496025 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να ρωτισω κατι γιατι επιγει!θελω τα airmax 2011 που κανουν 120$+35$ τα μεταφορικα?

εχω και το κουπονι που δινει 15% εκτωση,ξερεται αμα περνανε απο τελωνειο?παρακαλω να απαντησετε υπευθηνα γιατι ειναι ηδη σχετικα ακριβα τα παπουτσια,μην παει η τιμη στον θεο με το τελωνειο.

επισεις τι γινεται με το τρακινγ ναμπερ?υπαρχει προβλημα με τις αποστολες στην ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά το πακέτο θα αναγράφει πάνω μόνο την τιμή του προϊόντος χωρίς την έκπτωση. Δηλαδή $120. Αυτό θα κοιτάξουν στο τελωνείο αλλά δέματα με τέτοιες χαμηλές τιμές σπανίως τα σταματάνε. Ελάχιστοι από μας είχαμε τέτοια δυσάρεστη εμπειρία σε αυτές τις τιμές.

 

Δυστυχώς κανένας δεν θα μπορέσει να σου εγγυηθεί 100% ότι θα γλυτώσεις το τελωνείο. Απλώς θα έχεις πολύ λίγες πιθανότητες να πληρώσεις τα κερατιάτικα και μάλλον αξίζει να το ρισκάρεις.

 

Με το tracking γενικά υπάρχει ένα θέμα τις τελευταίες μέρες. Δες 2 σελίδες πιο πίσω, στο post #1809. Σου συνιστώ να κάνεις υπομονή λίγες μέρες μέχρι να δούμε τι γίνεται. Παρήγγειλα 2 ζευγάρια την περασμένη βδομάδα και λογικά θα μου έρθουν κι εμένα μέσω της Brokers Worldwide, οπότε θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...