Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά βρήκα αυτό το ζευγάρι http://store.nike.com/gr/en_gb/?cp=EUNS_KW_NS09_GR_Google_B#l=shop,pdp,ctr-inline/cid-300/pid-371604/pgid-310603 και ενδιαφέρομαι για αγορά.Υπάρχει περίπτωση να το βρω στην Ελλάδα?Αν ναι καλύτερα,να μην παιδεύομαι με ηλεκτρονική αγορά.Ας μου απαντήσει κάποιος μιας τα mercurial θα βολεύουν απίστευτα και συνεχίζω να τα αγοράζω ακόμα.Το συγκεκριμένο χρώμα είναι ακόμα ένα συν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εκανα παραγγελια 19/1 και σημερα μου ηρθε ειδοποιητηριο. Λογικα κλασσικο 3ευρω θα πληρωσω.

Ευτυχως εισασταν και συς και με προτρεψατε να κανω την αγορα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες μου έστειλαν από το estbay ένα email για να γίνω μέλος στο gold club λέει για 3 δωρεάν παραγγελίες ισχύει για Ελλάδα;

 

I live in Canada. Do I still get FREE 3-day shipping if I'm a member? What would be the benefits for joining?

Free 3-day shipping is only available for shipping addresses within the 48 contiguous states. If you wish to join our club and live outside of this area, you would still receive all other benefits the membership provides.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το http://www.mynbazone.com/ είναι έγκυρο δηλαδή δεν πουλάει μούφες ??

 

Thelordhomer καλώς ήρθες στο insomnia.

Αμα ψωνίσεις απο το μαγαζί που ρωτάς, αγορασε και μερικές μπανάνες να ταΐζεις τα παπούτσια. (πουλά μούφες, ΑΝ στα στείλει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα καμια φορά τα νούμερα διαφέρουν απο εταιρία σε εταιρία, ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου έρθει...πιστεύω ότι για ρούχα κλπ καλύτερη είναι η "πραγματική" αγορά και όχι η "εικονική"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ZAPPOS είχα την εντύπωση πως δεν στέλνει εκτός US

 

 

 

 

αν τα βρεις στο eastbay.com , τα παίρνεις άφοβα.

 

 

είσαι σίγουρος έτσι?!! όχι ρεπλικες κ ετσι...να περπαταω και αν κανουν σκαν οι αεροσολες( μπαμ μποθμ :-D )

 

ψάχνω μανιωδώς τα airmax 2009 σε πράσινο...τα είχα και μια μέρα που έπαιζα μπασκετ μου σκασαν οι σολες...τα πήγα για αλλαγή και δεν ειχε δυστυχώς τα ίδια!!

 

υπάρχει περίπτωση να βρω airmax 2009?

 

τουτο δω το ξερετε http://weargood.com/ μου το προτεινε ένας φίλος μ

 

 

έχουμε κανα κουπόνι για eastbay ? βγαίνουν πολύ ακριβα ρε σεις...όσο εχουν ελλάδα π.χ τα airmax 2011 στο factory outlet.

κανα κουπόνι για μεταφορικά...κάτι τις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γκίνια είναι αυτή...

θέλω να παραγγείλω αυτά

 

αλλα μου βγάζει Excluded from discount !! δεν παίζει έκπτωση μετην καμία δλδ!?

 

 

Παίδες αυτό εδώ το μουφομάγαζο το έχετε δεί !! ΤΕΖα μουφα :X

όλο κ όλο ενα μειλ...και μετάφραση απο systran ... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι σίγουρος έτσι?!! όχι ρεπλικες κ ετσι...να περπαταω και αν κανουν σκαν οι αεροσολες

 

....

 

 

τι γκίνια είναι αυτή...

θέλω να παραγγείλω αυτά

 

αλλα μου βγάζει Excluded from discount !! δεν παίζει έκπτωση μετην καμία δλδ!?

 

 

 

έχει παραγγείλει το μισό insomnia από eastbay , dont worry έχει γνήσια.αυτό συζητάμε 100 σελίδες :P

 

όσον αφορά την έκπτωση δεν δουλέυει το 25% off για international shipping νομίζω. Οπότε βάζεις από εδώ : http://www.retailmenot.com/view/eastbay.com το PKEBTN97 για 20% off $99 or more (before taxes and shipping)

 

Στα έξοδα υπολογίζεις +3ευρώ στα ελληνικά ελτά. (btw οι τιμές στο eastbay είναι σε usd σε περίπτωση που έχεις μπερδευτεί)

 

edit: τώρα κατάλαβα τι εννοείς οτι σου λέει "* Excluded from discount" . Νόμιζα στο λέει μετά που βάζεις τον κωδικό και όχι στην περιγραφή προϊόντος. Δοκίμασε πάντως αν τον παίρνει , καθώς μπορεί να θεωρεί πως σου κάνει έκπτωση στο shipping και όχι στο item καθαυτό και να το δεχθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει παραγγείλει το μισό insomnia από eastbay , dont worry έχει γνήσια.αυτό συζητάμε 100 σελίδες :P

 

όσον αφορά την έκπτωση δεν δουλέυει το 25% off για international shipping νομίζω. Οπότε βάζεις από εδώ : http://www.retailmenot.com/view/eastbay.com το PKEBTN97 για 20% off $99 or more (before taxes and shipping)

 

Στα έξοδα υπολογίζεις +3ευρώ στα ελληνικά ελτά. (btw οι τιμές στο eastbay είναι σε usd σε περίπτωση που έχεις μπερδευτεί)

 

edit: τώρα κατάλαβα τι εννοείς οτι σου λέει "* Excluded from discount" . Νόμιζα στο λέει μετά που βάζεις τον κωδικό και όχι στην περιγραφή προϊόντος. Δοκίμασε πάντως αν τον παίρνει , καθώς μπορεί να θεωρεί πως σου κάνει έκπτωση στο shipping και όχι στο item καθαυτό και να το δεχθεί.

 

 

τζίφος...τον παιρνει τον κωδικό (αν βαλω και αλλο ενα ζευγαρι του κανει εκτπωση) αλλά στα αρχικα airmax 2011 δεν κανει...

που θα παει θα περιμένω!!

 

το site ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!! ευχαριστώ παιδες! μου ανοιξατε τα ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα. Είμαι καινούργιος στο forum και θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση. Στο eastbay.com τα μεταφορικά για Ελλάδα πόσο είναι? Και άμα ξέρετε τίποτα για το www.e-sportsshoes.com. Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε παίδες. Πρόκειται να αγοράσω κάτι παπούτσια από το Amazon.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω τι ακριβώς παίζει με τελωνείο κ.τ.λ. Τα παπούτσια θα αγοραστούν από το amazon.co.uk

και ο πωλητής είναι στην Γερμανία αν έχω καταλάβει καλά.

 

Επίσης σε περίπτωση που τα παραγγείλω, επειδή δεν έχω ξαναγοράσει μεγάλο αντικείμενο από το ιντερνετ,

αφού δε χωράνε στο γραμματοκιβώτιο πως θα τα παραλάβω τελικά εγώ; Θα ενημερωθώ κάπως για να τα παραλάβω από το

ταχυδρομείο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...