Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

φιλαρακο σε εμενα να αναφερεσαι;

 

όχι .

 

στην περίπτωση σου δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. εχω πάρει στο ίδιο δέμα χοντρό μπουφαν , μια φουτερ και ένα τ-shirt , κοντα εκεί στα 100$ , και πλήρωσα το κλασικό 3 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι να αγοράσω τα Asics Kayano EastBay ωστόσο το EastBay δεν τα στέλνει ελλαδα.

 

Βρήκα και αυτό το σιτε αλλά δεν το γνωρίζω εχει κάποιος εμπειρία μήπως?

Wiggle

 

Κάποιο άλλο σιτε με αθλητικά-running παπούτσια ίσως υπάρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βρήκα και αυτό το σιτε αλλά δεν το γνωρίζω εχει κάποιος εμπειρία μήπως?

Wiggle

Δεν εχω εμπειρια απο το συγκεκριμενο, αλλα με μια γρηγορη ερευνα το site ειναι αξιοπιστο, αν εννοεις κατι τετοιο.

Απο τιμες/ποικιλια/αποστολη θα πρεπει να περιμενεις καποιο αλλο μελος ή να απευθυνθεις στο google.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή περίπτωση φαίνεται και αυτό:

http://www.milletsports.co.uk/

 

 

Προσωπικά με αγχώνει λίγο το θέμα τελωνείο, για αγορές απο eastbay.

Έβαλα τώρα στο μάτι κάτι t-shirt με ομάδες όπως αυτό και αυτό που τα έχουν σε πολλή καλή τιμή.Έχει αγοράσει κανείς παρόμοιο προϊόν να μου δώσει μια ιδέα για το κόψιμο που έχουν;

 

Αν πάρω 10 tshirt λέτε να με φορμάρουν στο τελωνείο επειδή θα δουν μεγάλη ποσότητα; :wub:

Και κάτι διάβασα πριν ότι κατά την αγορά τσεκάρουμε την επιλογή "gift" για να μη βάλουν απόδειξη στο κουτί, παίζει αυτό να είναι ο λόγος που πλήρωσαν μεγάλα ποσά σε εκτελωνισμό μερικοί;Βρήκαν απόδειξη και έβαλαν έναν φόρο πάνω στην τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου ηρθαν τα asics gel kinsei 3 απο ελληνικο e-shop στα 179.90 ευρω. Στα ιντερσπορ τα ειχαν στα 200 ευρω.

 

Εψαξα για τιμες στο ebay και ειδα οτι μπορουσα να ειχα γλυτωσει μεχρι και 50 ευρω! Καλα δε μιλαω για αμερικη, τα παπουτσια ειναι κατω απο 100 ευρω..!!

 

Μπορειτε να μου πειτε καποιο αξιοπιστο μαγαζι με παπουτσια, οχι μονο αθηλτικα, που να μη κανει και πολυ καιρο για να ερθει και να μη εχει και μεταφορικα.

 

Ο καθενας βαζει και απο ενα site εδω μεσα και γινεται ενας πανικος. Γενικα ποια ειναι τα πιο δημοφιλη και αξιοπιστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου ηρθαν τα asics gel kinsei 3 απο ελληνικο e-shop στα 179.90 ευρω. Στα ιντερσπορ τα ειχαν στα 200 ευρω.

 

Εψαξα για τιμες στο ebay και ειδα οτι μπορουσα να ειχα γλυτωσει μεχρι και 50 ευρω! Καλα δε μιλαω για αμερικη, τα παπουτσια ειναι κατω απο 100 ευρω..!!

 

Μπορειτε να μου πειτε καποιο αξιοπιστο μαγαζι με παπουτσια, οχι μονο αθηλτικα, που να μη κανει και πολυ καιρο για να ερθει και να μη εχει και μεταφορικα.

 

Ο καθενας βαζει και απο ενα site εδω μεσα και γινεται ενας πανικος. Γενικα ποια ειναι τα πιο δημοφιλη και αξιοπιστα;

 

20 ευρώ με την κρίση που παιρνάμε είναι σημαντική διαφορά! Πόσο μάλιστα 50 ευρώ... Γενικά χρειάζεται καλό ψάξιμο πριν αποφασίσεις να αγοράσεις κάτι ακριβό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγω κατι?επειδη βλεπω οτι καποιοι εδω μεσα εχουν παραγγειλει πολλες φορες απο το eastbay,θελω μια εκτιμηση για μια παραγγελια μου απο εκει.

ειναι 3 βερμουδες adidas και 1 ζευγαρι nike.

συνολικη τιμη 118 δολλαρια η περιπου 90 ευρω.

απο θεμα ογκου το βλεπετε να περναει τελωνειο?

αν τελικα περασει ποσα παραπανω θα μου ζητησουν να πληρωσω?

υποψιν οτι ειμαι πατρα με οτι αυτο συνεπαγεται για τυχων εκτελωνισμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...