Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω πάρει asics από εδώ http://www.startfitness.co.uk/ καλές τιμές και παράδοση σε 10 περίπου ημέρες με κανονικό ταχυδρομείο

Ειναι αξιοπιστο το μαγαζι,συμφερει να ψωνισει καποιος Asics απο εκει;Επισης τα μεταφορικα ποσο κοστιζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις άλλες χώρες της Ευρωπαικής Ενωσης τι γίνεται με προιόντα που έρχονται από αμερική για παραδειγμα?

Εδω από ότι κατάλαβα είναι ρουλέτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά απο eastbay ψωνίζουμε?

 

Τελωνείο περνάει πάνω απο 45€ στάνταρ ή μόνο αν σου κάτσει?

 

Στην σελίδα τους έχουν Shipping Method :$32.99, Standard

 

μάλλον usps πρέπει να εννοούν... :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά απο eastbay ψωνίζουμε?

 

Τελωνείο περνάει πάνω απο 45€ στάνταρ ή μόνο αν σου κάτσει?

 

Στην σελίδα τους έχουν Shipping Method :$32.99, Standard

 

μάλλον usps πρέπει να εννοούν... :huh:

αν το ποσο σου ειναι μεχρι 200-250$ θα πληρωσεις μονο €3 στα ελ.τα.

ετσι γινοταν μεχρι 3 μηνες πριν που αγορασα εγω τελευταια φορα. επειδη δεν παρακολουθω συχνα το τοπικ, αν εχει αλλαξει κατι δε το γνωριζω.

 

κοιτα για εκπτωτικα κουπονια μηπως ριξεις τα μεταφορικα και ναι με usps ερχονται. δλδ σε 10-20 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να σας πω σχετικα με την εμπειρια μου απο το καταστημα Startfitness

εκανα μια παραγγελια απο εκει δυο ζευγαρια Asics Kinsei 3. επειδη ειχα καποιες αποριες πηρα τηλεφωνο (Αγγλια) και παρολο που δεν ξερω καλα Αγγλικα και εκανα 15 ολοκληρα λεπτα να πω αυτο που ηθελα ηταν παντα χαρουμενοι και ευγενεστατοι! τα παπουτσια ηρθαν μεσα σε 5 εργασιμες μονο με εξοδα μεταφορας για καθε παπουτσι 10pounds. τα παπουτσια (αυθεντικοτατα) ηρθαν μεσα στο κουτι τους οπως τα αγοραζεις και στα μαγαζια στο Ελλαντα.

απιστευτο μαγαζι με την τιμη του συγκεκριμενου παπουτσιου να ειναι 40% κατω απο το Ελλαντα. σιγουρα η επομενη αγορα μου θα ειναι απο εκει χωρις πολλη σκεψη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παιδιά το eastbay στέλνει ελλάδα????Θέλω να κάνω μια παραγγελία περίπου 80 $ τι έξτρα φόρους θα πληρώσω περίπου???Με συμφέρει να παραγγείλω από άλλο eshop μαγαζί της Ευρώπης????

 

 

 

(off topic)

Λογω του μεγάλου όγκου πληροφοριών και σελίδων ψυλομπερδεύτικα στο τέλος γι αυτό προέκυψαν ερωτήσεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την 1η φορα που παρηγγειλα δεν ειχα πληρωσει μεταφορικα

ισως να ηταν κουπονι δεν ειμαι σιγουρος

τωρα που θελω να ξαναπαραγγειλω παπουτσια αξιας 160$ θα πληρωσω και μεταφορικα(ασχετα με το αν βρω κουπονι)???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταφορικά πάντα πληρώνεις.

 

απλα με το κουπόνι σχεδόν γίνονται μηδενικά.

 

πχ είναι 160 τα παπούτσια , 30 τα μεταφορικά , και με το κουπόνι -20$ θα σου βγουν μόνο 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει τροπος για να γλυτωσω τα μεταφορικα και να βαλω και κουπονι -20% :P ?

επισησ μου ηρθε σημερα ενας καταλογος απο eastbay με ενα κουπονι πανω αλλα οταν το βαζω μου λεει οτι το εχω γραψει λαθος :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εκανα μια αγορα 126$ ας ελπισω οτι το τελωνειο δεν θα με σκισει...Εσεις ποσο τελωνειο πληρωσατε?? Παραγγειλα 1 ζευγαρι παπουτσια κ 6 κοντομανικα μπλουζακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...