Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μολις μου ηρθαν τα asics gel kinsei 3 απο ελληνικο e-shop στα 179.90 ευρω. Στα ιντερσπορ τα ειχαν στα 200 ευρω.

 

Εψαξα για τιμες στο ebay και ειδα οτι μπορουσα να ειχα γλυτωσει μεχρι και 50 ευρω! Καλα δε μιλαω για αμερικη, τα παπουτσια ειναι κατω απο 100 ευρω..!!

 

Μπορειτε να μου πειτε καποιο αξιοπιστο μαγαζι με παπουτσια, οχι μονο αθηλτικα, που να μη κανει και πολυ καιρο για να ερθει και να μη εχει και μεταφορικα.

 

Ο καθενας βαζει και απο ενα site εδω μεσα και γινεται ενας πανικος. Γενικα ποια ειναι τα πιο δημοφιλη και αξιοπιστα;

 

χωρίς μεταφορικά δεν υπάρχει, 10-15 λίρες από Αγγλία 7-10 μέρες παραλαβή εγώ ψωνίζω από τα 2 που προανέφερα συν το eastbay,όλα αξιόπιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η παραγγελεια μ, 126$...Εκτελωνιστικαν με ποσο 59€!!!!! Δηλαδη ελεος κ ολα αυτα επειδη μενω επαρχια

 

 

Ωχ για πες γιατί και εγώ παρόμοια παραγγελία με εσένα περιμένω, στα 110$

Αν μπορείς λίγο αναλυτικά, γιατί λες ότι φταίει ότι είσαι επαρχία, η σφραγίδα του εκτελωνισμού τι λέει;

Επίσης τι περιλαμβάνουν τα 59Ε και αν το ποσό αυτό αναφέρετε στο ειδοποιητήριο που σου στέλνουν ή το μαθαίνεις στο ταχυδρομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δηλαδη ελεος κ ολα αυτα επειδη μενω επαρχια

Περιεργο μια και μου εχει ερθει παραγγελια στα μερη μου, στην πινεζα της Ελλαδος, χωρις προβληματα και το κλασικο 3ευρω (αν θυμαμαι καλα ηταν ενα ζευγαρι παπουτσια στα 100κατι $).

Να υποθεσω πως επεσες σε τελωνιακο που δεν ειχε ξυπνησει καλα το πρωι?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηστε παιδια πικρα...το ανοιξαν το πακετο κ επειδη ειχα ιδια μπλουζακια σε διαφορετικο χρωμα(λενε οτι μπορει να τα πουλησω...απλα εδω ειχαν 10πλασια τιμη...μου τα φεσωσαν...) Τα πληρωσα κ μουλωξα...στα +++ μπορει να φταιει που μενω επαρχια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η παραγγελεια μ, 126$...Εκτελωνιστικαν με ποσο 59€!!!!! Δηλαδη ελεος κ ολα αυτα επειδη μενω επαρχια

 

Όταν πριν μερικά post εγώ τα έγραφα εδώ, κάποιοι έτρεχαν να γράψουν τα αντίθετα!

Και 100$ να είναι η παραγγελία από το eastbay δηλ. παραγγελία εκτός Ε.Ε μπορεί να περάσει τελωνείο!

Αναλόγως τα κεφάκια των τελωνειακών... και αν είναι καλός ο καφές τους εκείνο το πρωί!

Ένα 10% των δεμάτων περίπου, που έρχονται εκτός Ε.Ε , αν και το τελευταίο καιρό μάλλον το ποσοστο έχει αυξηθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PAIΖΕΙ κανας κωδικος εκπτωσης?????

Τσεκαρε ποιο σου ταιριαζει ;)

 

LKSOLOGY $15 off orders of $75 or more.

 

 

LKS1V3M3 75 dollars and above - free shipping

PKEBTN97 0 dollars and above - 20% discount

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε ποιο σου ταιριαζει ;)

 

LKSOLOGY 75 dollars and above - 15% discount

LKS1V3M3 75 dollars and above - free shipping

PKEBTN97 0 dollars and above - 20% discount

 

Τo δεύτερο ισχύει μόνο για ΗΠΑ, το τρίτο έχει "λήξει" εδώ και καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...