Προς το περιεχόμενο

TERA: The Exiled Realm of Arborea


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eλα ρε Irenor πηγατε ολοι killian [πως τον λενε] κ ερημωσε η συμμαχια !  [γενικα ολοι εκει ειναι :P ] Τι λεει στο νεο σερβερ? κολλαει το συμπαν οπου εχει πολυκοσμια? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 μήνες μετά...

Αμα παίξω με 2 φίλους και μπω σε καποιο ελληνικό guild και γενικά αφιερώσω καποιο χρονο λετε να αρχίσω??κανα αλλο καλο παιχνίδι του είδους γτ αμα θελει τόσο πολυ grind δν.ξέρω

 

:-P :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tera rising ειναι ιδιο??Βσκ το κατεβαζω τωρα και θα ηθελα να σας ρωτησω αν υπαρχει κανας σερβερ με ελληνικο guild???MixLostAngel το guild σ σε ποιον σερβερ ειναι και αμα αρχισω τωρα θα με δεχτειτε???Βσκ θελω κυριως να μαθω τα βασικα του παιχνιδιου γτ απο οτι ξερω αμα καποιος σε βοηθησει σε αυτα τα παιχνιδια τα μαθαινεις πιο ευκολα και δεν χανεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας ! Θέλω να ρωτήσω μερικά πράγματα. Έφτιαξα έναν healer(12lvl) και θέλω να μάθω σε ποιο lvl θα αρχίσουν τα raid, τα dungeons, πως θα μπω σε ένα καλό guild κτλ Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Απο το 20 και μετά ξεκινάνε τα Dungeons ενώ απο το 30 και μετά ξεκλειδώνεις και τα Battlegrounds.

Για την ώρα μη διαλέξεις Guild, παίξε λίγο έτσι σόλο, έτσι και αλλιώς τόσο στα Dungeons όσο και στα Battegrounds κάνει αυτόματο Matching.

 

Γενικά να ξέρεις πως το μεγάλο πανηγύρι ξεκινάει μετά το Level Cap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παντως εγω προσπαθησα 4 φορες να το κατεβασω αλαλ δεν...σταματουσε παντα κ κολουσε προσπαθησα και απο τορεντ αλλα με ενα seed δεν ...το εχετε παθει κ εσεις αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το ξεκινήσω αλλά δε ξέρω σε ποιο server να μπω βλέπω πως υπάρχουν αυτοί http://en.tera.gameforge.com/community/serverstatus

Να διαλέξω κάποιον με high population μιας και με ενδιαφέρει να έχει κόσμο και να μη παίζω μόνος και εννοείται κάποιον αγγλικό ε;

Εχουν lag οι servers;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...