Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζω vayne για πρωτη φορα σε ranked (την ειχα δοκιμασει σε custom)....εχει φτασει το παιχνιδι 1 ωρα....εχω μαζεψει 20-21 kills...σε καθε teamfight σκοτωνω 2-3 ετσι για την πλακα της (τι champ και αυτη....)

 

Ε και τους ηρθε ξαφνικα ...ο ενας να παει μονος του να σκοτωσει κατι μινιονς...ο αλλος να φαει τον δρακο σολο γιατι ετσι του καβλωσε....εεεε πεθανανε προφανως..μετρητης στο 70+... end of story...

 

Οκ δηλ να κουβαλησω...αλλα με τετοιες μαλακιες ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μεχρι το 35-40 ειναι μια χαρα στα teamfights , μετα ειναι απλα ενα meatshield που τρωει damage

 

λιγο ειναιθ αυτο?Πριζει αρχιδακια των adc στο late,και εχει φοβερο sustain στο fight.Φοβερος.

Παιζω vayne για πρωτη φορα σε ranked (την ειχα δοκιμασει σε custom)....εχει φτασει το παιχνιδι 1 ωρα

Και καπου εδω σταματησα να διαβασω.

Στην 1 ωρα παιχνιδιου δεν μπορεις να κουβαλησεις μονος σου.Αν η ομαδα σου ειναι σαπια  πρεπει να κουβαλησεις γρηγορα μεχρι καποιο λεπτο[το μαξ 30].Μετα απλα δεν κουβαλας τελειως μονος σου.

Bronze silver Gold

Παρε παικτη top mid με damage,παιξε full agreessive ,puσαρε το lane σου για xp adanvate στην αρχη,ξεκινα με damage items[dorans blade-elixir],παρε κιλλ,snowballαρε το lane σου και το παιχνιδι.GG wp.

Αν βλεπεις επισης οτι το παιχνιδι παει late και η ομαδα σου ειναι τελειως σαπια ,προσπαθησε να κανεις slpit push,ισως να κατεφαρεις κατι ετσι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: pick order ?εννοια αγνωστη στα παιχνιδια που παιζω...ο καθενας φωναζει τι θελει να παιξει...μετα αλλαζει 2-3 φορες γνωμες...σπαμμαρει...μετα απειλει με troll pick.Δεν βγαζεις ακρη..για μενα πολωνοι και ελληνες οι χειροτεροι στην συμπεριφορα.

 

Το bold-αρισμενο παραπανω ειναι η ουσια στο bronze κατ'εμε.

Εγω παντως που επαιξα προσφατα καμια 30ρια rankeds με ενα bronze3 account (μεχρι να το παω silver), στο 95% των παιχνιδιων επαιρνα τοπ χωρις να κανει κανεις τους trollpick στο top μου. Απλα στα περισσοτερα games ημουν 1ο-2ο pick και δεν ασχολιομουν καν με το τι λεγανε στο chat. Eιναι και το τι λες και πως το λες.

 

Μην ασχολεισαι τοσο πολυ με το τι κανουν οι αλλοι. Παρε top/mid/jungle (με τη σειρα που στα προτεινω) παιξε aggressive, μαθε να φαρμαρεις, μην τους αφηνεις να φαρμαρουν και βλεπε map συνεχως. Και ιδιαιτερα το κοντινο σου lane (πχ αν εισαι τοπ βλεπε συνεχως τι γινεται στο mid, θα παρεις πολλα free kills-free snowballs ετσι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την Caytlin τι λετε για την νεα σεζον?

 

κάνω λάθος ή αυξήθηκε λίγο ο χρόνος που κάνει autoattack? σα να μη φαρμαρω οπως φαρμαρα παλιά  :huh:

επισης. χρησιμοποιείτε κανα addon/mod? είδα ένα συμπαθητικό που σου δείχνει τα cooldown των monsters.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνω λάθος ή αυξήθηκε λίγο ο χρόνος που κάνει autoattack? σα να μη φαρμαρω οπως φαρμαρα παλιά :huh:

επισης. χρησιμοποιείτε κανα addon/mod? είδα ένα συμπαθητικό που σου δείχνει τα cooldown των monsters.

Αυτο ισχυε μεχρι το 3.14.Συγκεκριμενα μετα απο καθε spell το respinsiveness ηταν λιγο πιο αργο.Το φτιαξανε.

 

Αλλα περα απο αυτο και εγω νιωθω πως πλεον δεν φαρμαρω οπως φαρμαρα.Αλλαξε το gameplay?Μηπως εγω δεν φαρμαρω?Δεν εχω ιδεα..

 

Τις τελευταιες μερες εχω μπει σε απιστευτο tilt κιολας.Εχω κολλησει σε ενα game με lee 25-11-20 που δεν κοπυβαλιοτανε και απο τοτε παιζω μαπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν θα μπουν στο επομενο patch τα νεα runes; Απο οτι ακουσα θα μπουν πριν το season 4 και τα παλια θα τα κανουν refund. Γνωριζει κανεις κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...