Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχα. παιζω support μια cait (ελληνας). ξεκιναμε στο lane και μου λεει αν παρεις minion πηγα afk. του παίρνω ένα και σηκώνεται και φεύγει. 4x report και gg  :lol:

 

Πάντως έχω καταλαβει τη λερα του bronze απ τα duo που παιζω με ενα gold 5 φιλαρακι. τα silver που τυχαινουνε οι περισσοτεροι παιζουνε σωστα. και λέω σωστά. όχι καλά.

 

εδω τις προαλλες περνουσα απο mid...και μου πινγκαριζε ο αλλος να φυγω γιατι φοβοταν μην του φαω μινιον...εεε μετα απο 2 δευτερα ζητουσε βοηθεια γιατι του την πεφτανε...

 

τι να λεμε τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Από εχθές μου βγάζει error "UPdate failed, Unspesified Error Occured. Please check logs..." Στον West. Κατά την διάρκεια του repair πάλι τα ίδια. Άν όμως από την ίδια εγκατάσταση το γυρίσω στον EAST μια χαρά μπαίνω και παίζω. Τι γίνεται, φταίει ο server? To αντιμετωπίζει κανείς άλλος? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα τι στο καλό γίνεται? Μόλις loggαρα από την ίδια εγκατάσταση στον East, στον West γτ δεν θέλει να μπει..? Repair δεν βγάζει - πετάει το ίδιο error που ανέφερα και παραπάνω. 


στον East περνάει το repair, μόλις το γυρίσω πάλι West πετάει error... περίεργα πράγματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εχθές μου βγάζει error "UPdate failed, Unspesified Error Occured. Please check logs..." Στον West. Κατά την διάρκεια του repair πάλι τα ίδια. Άν όμως από την ίδια εγκατάσταση το γυρίσω στον EAST μια χαρά μπαίνω και παίζω. Τι γίνεται, φταίει ο server? To αντιμετωπίζει κανείς άλλος? 

 

Και ένας φίλος είχε το ίδιο πρόβλημα. Στον East όλα ok ενώ στον West του έβγαζε error.

Έσβησε λέει ένα φάκελο από τα RADS και τον ξαναέβαλε και όλα οκ.

Δεν ξέρω ακριβώς τι άμα θέλεις ψάξε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>άρα τι στο καλό γίνεται? Μόλις loggαρα από την ίδια εγκατάσταση στον East, στον West γτ δεν θέλει να μπει..? Repair δεν βγάζει - πετάει το ίδιο error που ανέφερα και παραπάνω. </p>

 

<p>στον East περνάει το repair, μόλις το γυρίσω πάλι West πετάει error... περίεργα πράγματα. </p>

 

Tο έχουν αρκετοί κ κολλαει στο 33% η στο 99%

Δοκίμασε να σβησεις τον φακελο solutions απο τα rads . Αν δεν δουλέψει ψαξε Google. Έχει πολλά threads, ίσως βρεις λύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...