Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και πανω που ελεγα καλα παει σημερα..αντε να μπω σε promo...

 

kha , talon , leona (εγω) , annie , shaco ... τα picks μας.... ρε που μπλεξαμε.....

where ις δε adc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα δεν θα ξαναπαίξω solo μέχρι το S4... Είδα τα lcs promo Και λέω να μπω στα γρήγορα για ένα game.

 

Παίρνω vayne, και το last pick κάνει insta lock support GP με ignite και exhaust... Όλο το team εξοργισμένο και απαντάει "είναι καλό supp ο gp"... Άντε να δούμε τι καρκίνο θα φάμε πάλι... (-.-")

 

Το assisting enemy team ή refusing to communicate ταιριάζει καλύτερα στην περίσταση?

 

EDIT: defeat φυσικά... Και ποιός παίρνει το report? O μαλάκας, γιατί ο gp έπαιζε tanky και είχε 2 death ενώ εγώ είχα 1-8...

 

Οταν εχεις 8 deaths δεν μπορει να σου φταιει το support κι ας ειναι κ GP

Κατι εκανες λαθος κ απλα δεν θελεις να το δεις unfortunately

 

@ Ακραιος Παρολο που δεν παιζουν ιδιαιτερα Vayne πλεον , θα ελεγα Lulu , Nami , Karma . Οτιδηποτε μπορει να σου προσφερει CC για να κανεις το sustained dps . Alistar θα δουλευε αν εχουν πολλους divers . Annie δεν με τρελαινει με Vayne γιατι δεν εχει peel . Το Ιδιο κ η Leona που την προτιμω με burst ads πχ Graves

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

where ις δε adc?

 

εμ ..αυτο λεμε :)

 

Παραυτα νικησαμε..χαααχχα ειναι να σε θελει η ριοτ τελικα 

 

μπηκα προμο για bronze 3 :)

 

Nα διακινδυνεψω random group..ιδου η απορια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ ..αυτο λεμε :)

 

Παραυτα νικησαμε..χαααχχα ειναι να σε θελει η ριοτ τελικα 

 

μπηκα προμο για bronze 3 :)

 

Nα διακινδυνεψω random group..ιδου η απορια :)

να ηταν σε νορμαλ να πω ενταξει κλαιν..αλλα σε ranked και χωρις adc..ο θεος κοιμωταν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ηταν σε νορμαλ να πω ενταξει κλαιν..αλλα σε ranked και χωρις adc..ο θεος κοιμωταν :P

 

ηταν χαοτικο παιχνιδι...teamfights σε καθε γωνια...απλα τους ειχαμε..μου βγηκανε και ολα τα skillshots της λεονας (30 assists)...ε ενταξει δεν ηθελε και πολυ..

 

Οτι τα troll picks μας ηταν ζωα γενικοτερα...ηταν ναι... ειδικα σε κατι φασεις χωνονταν μονοι τους σε fights....λες και παιζανε unreal tournament...αφου νικησαμε...παλι καλα να λες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα γελαω με τη ριοτ μιας και πριν 2 εβδομαδες μεταφερθηκα στο west μιας και παιζει ενας φιλος μου εκει και μου λεει υπαρχουν λιγοτερα τρολλσ,φλαμερς κτλ(ισχυει).τελος παντον ειμουν στο EUNE silver 1(40lp) με το που μεταφερομαι με εδειχνε εκτος καταταξης παιζω ενα ρανκ το νικησα και με πεταξε silver 5 ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι γελας ομως δεν εχω καταλαβει.Φυσικα και θα σε ριξει.Αν ηταν ετσι ,θα πηγαιναν ολοι east ,θα φτανανε diamond 1 /challenger σε ελαχιστα παιχνιδια και θα κανανε trasnfer μετα στον west και θα επαιζαν με τους προ.ΕΕμ δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας εχει πιασει ολους και παιζετε ρανκ τωρα στο τελος?Δεν υπαρχει κανενας ιδιαιτερος λογος.Καλυτερα να παιξετε normal να μαθετε champions

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ ..αυτο λεμε :)

 

Παραυτα νικησαμε..χαααχχα ειναι να σε θελει η ριοτ τελικα 

 

μπηκα προμο για bronze 3 :)

 

Nα διακινδυνεψω random group..ιδου η απορια :)

Φίλε, στο brornze, είτε δεν έχεις adc, είτε είστε και οι 5 adc, ή και οι 5 τανκ, δεν έχει καμία απολύτως σημασία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα 10 παιχνιδια που μπορουν να σε στειλουν ψηλα  επειδη ησουν κωλοφαρδος καταστρεφουν κοσμο..

 

οποτε παιζω με silver v με ουτε καν 100 παιχνιδια ranked...την εχουν δει καμποσοι και παντα αποδεικνυονται ασχετοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...