Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ποιό reset μην αρχίσω τιποτα δοξολογίες. τωρα πηγα bronze 1

Soft reset........ Και να ανεβεις silver δε ξερω αν προλαβαινεις να φτιαξεις mmr για να μεινεις silver.

 

 

 

soft reset ειναι/ηταν καπως ετσι. (elo +1200)/2  

 

οποιος ξερει λεπτομεριες ας πει δεν ειμαι σιγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soft reset........ Και να ανεβεις silver δε ξερω αν προλαβαινεις να φτιαξεις mmr για να μεινεις silver.

 

 

 

soft reset ειναι/ηταν καπως ετσι. (elo +1200)/2  

 

οποιος ξερει λεπτομεριες ας πει δεν ειμαι σιγουρος

 

και σε αλλαζει division/tier αναλογως το αποτελεσμα της πραξης? ή απλα αναλογως το mmr που προκυπτει σε κανει matchup και διαφορετικα?

αυτο που λες ειναι αλλα για οσους εχουν μμρ πανω απο 1201 οι υπολοιποι σαν καινουργιο account

 

δηλ τι σημαινει το "σαν καινουργιο account" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν να μπαινεις ranked πρωτη φορα σε ξεκιναει απο το 1200 μμρ που ειχες οταν δεν ειχες παιξει ποτε ranked

 

σε γυρναει σε unranked δηλ και παιζεις τα 10 παιχνιδια καταταξης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε γυρναει σε unranked δηλ και παιζεις τα 10 παιχνιδια καταταξης?

 

Ναι θα εισαι unranked οπως κ ολοι οι υπολοιποι αλλα οχι απο το 1200 που ειπε ο Νατσος

Αναλογα με το τι ησουν στην S3 θα σε ξεκινησει με ενα basic MMR , θα παιξεις τα 10 placement κ θα σε βαλει ξανα σε κατηγορια

 

Στην δικη σου περιπτωση τωρα επειδη εισαι bronze το reset θα σε ανεβασει λιγο οποτε πιο πολυ καλο σου κανει παρα κακο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα εισαι unranked οπως κ ολοι οι υπολοιποι αλλα οχι απο το 1200 που ειπε ο Νατσος

Αναλογα με το τι ησουν στην S3 θα σε ξεκινησει με ενα basic MMR , θα παιξεις τα 10 placement κ θα σε βαλει ξανα σε κατηγορια

 

Στην δικη σου περιπτωση τωρα επειδη εισαι bronze το reset θα σε ανεβασει λιγο οποτε πιο πολυ καλο σου κανει παρα κακο

 

Νομίζω ότι έχει δίκαιο ο Νάσος δηλαδή όσοι έχουν MMR κάτω από 1200 γίνεται hard reset και πάνε 1200...

Τουλάχιστον έτσι είχε γίνει στο s3 νομίζω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι έχει δίκαιο ο Νάσος δηλαδή όσοι έχουν MMR κάτω από 1200 γίνεται hard reset και πάνε 1200...

Τουλάχιστον έτσι είχε γίνει στο s3 νομίζω...

nop , season 3 εγινε οτι περιεγραψε ο atallos2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nop , season 3 εγινε οτι περιεγραψε ο atallos2

 

Γιατι ειμαι 2 ρε φιλος?

Ο 1 δηλαδη σε χαλαω?Δεν ειμαι αρκετος?Ειχες και στο χωριο σου Atallos1 κ τωρα δηλαδη καλομαθες εδω στας Αθηνας και μας το παιζεις ιστοριας κ κονιορδος?

 

JK :D

 

@ Ακραιος Δεν νομιζω οτι ειχε γινει hard reset και δεν μπορει να γινει ξεχωριστο reset . Συγκεκριμενη ειναι η formula οποτε εφαρμοζεται παντου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας παίχτης στην ίδια κατηγορία με εμένα (Βronze 2)..

ξαφνικά σε 10-15 μέρες περίπου πήγε silver 1!

Kάθε 2 μέρες σχεδόν και ανέβαινε division...

 

εδώ εμείς παλεύουμε να πάμε bronze 1...και να φύγω επιτέλους από αυτήν την μ*αλ*κ*α...

και αυτός σε 15 μέρες silver 1...

 

αυτά είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...