Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να παρεις account πισω πλεον ζητανε retarded πραγματα btw

6-7 ερωτησεις με μερικες του στυλ

 

Ποιοι ηταν οι 2 πρωτοι champs που αγορασες κ κατι τετοια σε account απο s1 ξερω γω που ο αλλος δεν υπαρχει περιπτωση να θυμαται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για να παρεις account πισω πλεον ζητανε retarded πραγματα btw

6-7 ερωτησεις με μερικες του στυλ

 

Ποιοι ηταν οι 2 πρωτοι champs που αγορασες κ κατι τετοια σε account απο s1 ξερω γω που ο αλλος δεν υπαρχει περιπτωση να θυμαται

εννοείς 6-7 μηνύματα με ερωτήσεις :Ρ Πολύπλοκη διαδικασία πραγματικά με αστείες ερωτήσεις αν αναλογιστεί κανείς αυτο που λέει ο αταλλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αλλες ερωτησεις ειναι σοβαρες και σημαντικες για να καταλαβει το support οτι εσυ εισαι ο δημιουργος του account σου,οπως ποιο email χρησιμοποιησες για την δημιουργια του acc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα απλα σε τοσο παλια accounts δεν υπαρχει περιπτωση να θυμασαι κατι τετοιο

 

όταν φτιάχνεις accounts μόνο για να τα πουλάς καλή ώρα, μια χαρά τα θυμάμαι ( τα χω σημειωμένα) γιατί όπως πας να δώσεις το account ένας ενημερωμένος αγοραστής ζητάει και τα παραπάνω αυτή είναι η εγγύηση σου προς αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το email που χρησιμοποίησες για το sign up είναι το θέμα;Τόσο δύσκολο είναι να το κρατήσεις πια;Εγώ έχω excel με όλα τα σχετικά στοιχεία από το 2003 περίπου, ένα email ακόμα είναι το πρόβλημα;Δε νομίζω να παίρνεις τόσο εύκολα account πίσω.Δεν απαγορεύεται από τον ΚΕ (κώδικα επικαλεστών :P) όμως το να πουλήσεις account;Θα στον δώσουν και πίσω κιόλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το email που χρησιμοποίησες για το sign up είναι το θέμα;Τόσο δύσκολο είναι να το κρατήσεις πια;Εγώ έχω excel με όλα τα σχετικά στοιχεία από το 2003 περίπου, ένα email ακόμα είναι το πρόβλημα;Δε νομίζω να παίρνεις τόσο εύκολα account πίσω.Δεν απαγορεύεται από τον ΚΕ (κώδικα επικαλεστών :P) όμως το να πουλήσεις account;Θα στον δώσουν και πίσω κιόλας;

αν σου πουλήσω ακκαουντ και εσύ ανυποψίαστος το αγοράσεις,μετά πως αποδεικνύεις ότι έγινε αγοραπωλησία και ότι εντέλει σε ξεγέλασα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το email που χρησιμοποίησες για το sign up είναι το θέμα;Τόσο δύσκολο είναι να το κρατήσεις πια;Εγώ έχω excel με όλα τα σχετικά στοιχεία από το 2003 περίπου, ένα email ακόμα είναι το πρόβλημα;Δε νομίζω να παίρνεις τόσο εύκολα account πίσω.Δεν απαγορεύεται από τον ΚΕ (κώδικα επικαλεστών :P) όμως το να πουλήσεις account;Θα στον δώσουν και πίσω κιόλας;

 

κώδικας επικαλεστών.μάλιστα. και όμως θα στο δώσουν αν αποδείξεις ότι εσύ έφτιαξες το account και το registered email είναι ένα από τα πιο βασικά στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετά!  :P

Δε θέλω καν να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ τι και πως μπορεί να γίνει!Ήδη κουράστηκα!

 

Εγώ να δεις όταν έγινε λαλακια με ενα smurfακι..Κουραστικό και χρονοβόρο...Πρέπει να θυμάσαι ακόμα κ φίλους που έχεις :Ρ

 

 

 

 

Ρε παιδια καποιος καλος για δυαδα ranked;Ειμαι bronze 2 και δεν μπορω να ξεκολησω...

eune ε?:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, ήμουν unranked στην S3 οπότε δεν ξέρω τι παίζει με το MMR μου. Όταν ξεκινήσω τα 10 placement matches πως περίπου πρέπει να τα πάω για να καταλήξω τουλάχιστον mid Silver;

Και πόσα περίπου LP να περιμένω πως θα χάνω/κερδίζω ανά παιχνίδι μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετικα με καποιο σκορ τυπου 7/3 σε βγαζει around silver 2/3

Για τα LP δεν ξερω ποσα θα χανεις , αλλα οταν θα κερδιζεις θα παιρνεις αρκετα πχ +25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...