Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και κλασσικα ταγαρια teammates που κανουν ανουσιο fight καπου στο jungle, ενω splitpushαρει το adc τους και οι αντιπαλοι ειναι με baron.

 

Αν εχανε η vayne το 1v1 στο inhib που ηταν να το χασει κανονικα (thanks to karthus ulti), το ληγαν ez/shen/kha και gg wp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κλασσικα ταγαρια teammates που κανουν ανουσιο fight καπου στο jungle, ενω splitpushαρει το adc τους και οι αντιπαλοι ειναι με baron.

 

Αν εχανε η vayne το 1v1 στο inhib που ηταν να το χασει κανονικα (thanks to karthus ulti), το ληγαν ez/shen/kha και gg wp.

Εμ οταν λεω εγω το πραγματικο elo hell ειναι diamond και πανω νομιζουν οτι κανω πλακα μερικοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M'αρεσει που βγαλατε συμπερασμα οτι οι συμπαιχτες του ειναι ταγαρια κ οτι υπαρχει elo hell σε Master Tier η οτι αλλο ειναι ο gosu σε αυτο το acc απο 50 δευτερολεπτα clip χωρις να εχετε δει το υπολοιπο game :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παει να πει κανουν χαζο teamfight?

Οι αλλοι δεν παιζουν το game ? Αμα επιασαν καποιον δηλαδη στο jungle τι θα κανουν ? Θα τους αφησουν να φυγουν casually?

Εξαλλου αν δεν γινοταν το fight , δεν θα ειχε παρει το nexus o gosu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παει να πει κανουν χαζο teamfight?

Οι αλλοι δεν παιζουν το game ? Αμα επιασαν καποιον δηλαδη στο jungle τι θα κανουν ? Θα τους αφησουν να φυγουν casually?

Εξαλλου αν δεν γινοταν το fight , δεν θα ειχε παρει το nexus o gosu

Χαζο teamfight σημαινει να μην υπαρχει καποιος σοβαρος λογος να τις παιξεις, ειδικα οταν οι αλλοι ειναι με baron και το adc σου κανει splitpush. Στο σημειο που τις παιζουν λοιπον, εγω δε βλεπω καποιο σοβαρο λογο να μπουν σε tf.

Και ξαναλεω οτι αν δεν εσκαγε η ulti του karthus, ο gosu θα ηταν dead και το game θα ηταν gg wp γιατι οι αλλοι 4 ειχαν ψοφησει.

 

Τωρα που βλεπω και τα chatlogs του game, βλεπω οτι και ο gosu εχει τις ιδιες αποριες με μενα για τους teammates του.

 

PS. Inhib αν επαιρνε μονο ο gosu, worth θα ηταν. Το οτι εκανε το play της ζωης του κι εφτασε ως το nexus αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζο teamfight σημαινει να μην υπαρχει καποιος σοβαρος λογος να τις παιξεις, ειδικα οταν οι αλλοι ειναι με baron και το adc σου κανει splitpush. Στο σημειο που τις παιζουν λοιπον, εγω δε βλεπω καποιο σοβαρο λογο να μπουν σε tf.

Και ξαναλεω οτι αν δεν εσκαγε η ulti του karthus, ο gosu θα ηταν dead και το game θα ηταν gg wp γιατι οι αλλοι 4 ειχαν ψοφησει.

 

Τωρα που βλεπω και τα chatlogs του game, βλεπω οτι και ο gosu εχει τις ιδιες αποριες με μενα για τους teammates του.

 

PS. Inhib αν επαιρνε μονο ο gosu, worth θα ηταν. Το οτι εκανε το play της ζωης του κι εφτασε ως το nexus αλλο θεμα.

Βρε ετσι οπως τα λες ειναι σε μια normal περιπτωση , αλλα δεν επιλεγεις παντα εσυ το ποτε θα κανεις fight .

Ειδικα οταν δεν εχεις wards , πιανεται ενας κ ανετα μπορει να ψοφησουν ολοι 

 

Στο συγκεκριμενο δεν βλεπουμε πως γινεται το fight οποτε δεν καταλαβαινεις πως ξεκιναει το fight

Irrelevant , αλλα επαιζε top στο συγκεκριμενο game . 

 

 

Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. Για πες λεπτομέρειες. 

 

  1. Προλαβαίνεις;
  2. Χάνεις minions από το lane?
  3. Insta LVL-2 αν αφήσεις το adc να πάρει όλο το xp?

 

 

Προλαβαινεις ανετα

Δεν χανεις minions , αλλα ακομα κ αν χασεις εχεις το exp απο Golems/Gromp

Μοιραζεστε το xp , δεν εχει νοημα αν δωσεις το xp ως Leona . Για το lvl 2 πας

 

Αφηνεις το AD να tankαρει 2 διαδoxika hits , μετα tankareiς εσυ . Παιρνεις potion με το που φας το πρωτο hit για να αρχισεις να κανεις regen αμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M'αρεσει που βγαλατε συμπερασμα οτι οι συμπαιχτες του ειναι ταγαρια κ οτι υπαρχει elo hell σε Master Tier η οτι αλλο ειναι ο gosu σε αυτο το acc απο 50 δευτερολεπτα clip χωρις να εχετε δει το υπολοιπο game :P

Eγω το λεω για τα δικα μου game στο diamond

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το εγκατεστησα και μου δειχνει τον client ετσι

 

lol_wtf.jpg

 

Ξερεις κανεις πως φτιαχνεται??Δεν αντεχω να το βλεπω στα ελληνικα..

 

 

Πανω δεξια σου εχει τον server πατας πανω και μετα θα σου βγαλει επιλογη για να αλλαξεις γλωσσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...