Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω o Nicktron να φάει permaban όπως ο hayate, ή είναι ή το παίζει διανοητικά καθυστερημένος (το δεύτερο γίνεται κατα 90%) και βγάζει φράγκα με αυτό, χωρίς να προσφέρει τίποτα στο stream. Ούτε αστείο είναι ούτε τίποτα, μόνο ουρλιάζει και κάνει σαν γκόμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσο και να φαίνεται δύκολο,δεν flamαρω με τίποτα,δεν πέφτω στο επίπεδό τους.Και για το division, πως να φύγω από το bronze?

Aναγκαστικά πρέπει να λιώσω.Όμως αυτό δεν μπορώ να το κάνω - ΠΑΛΙ- ,οπότε ψάχνω να αγοράσω account, για να ευχαριστιέμαι το game.

Και όλα αυτά , την στιγμή που είχα account diamond 3 , το οποίο , μεγάλη ιστορία, αλλά εκλάπη.....και μουχε βγει η πίστη να το ανεβάσω από silver...

Για αυτό ρωτάω ρε παιδιά....

Όποιος γνωρίζει κάτι ας με φωτίσει!

man,σρυ κιολας αλλα φαινεται οτι σε αγγιζει αν ειναι καλο το game ή οχι αλλα το division που θες απεγνωσμενα!

θελω να πω μπορει να υπαρχουν παιχνιδαρες στα bronze αλλα εσυ δεν γουσταρεις μονο και μονο επειδη ειναι bronze και οχι gold/diamond..

μου θυμιζεις btw καποιους ξενους και ελληνες που με το που ακουσουν bronze αρχιζουν και λενε ...''ααα failers στο μπρονζε,...αχρηστοι στο βρονζε κτλπ...'' και αν πας μια βολτα απο gold/diamond ειναι χειροτεροι ;)

αλλαξε νοοτροπια,απολαυσε το παιχνιδι και ισως σου κατσει.

 

εχω παψει να δινω σημασια αν θα κερδισω η οχι μονο και μονο επειδη καποιοι ειναι ανεγκεφαλοι,οταν παιζω normal πραγματικα παιζω με το πασο μου,οταν παιζω ranked απλα το διασκεδαζω ;) πανε οι στιγμες που ιδρωνα στο ρανκεντ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε όντως φτάσει απο silver diamond το παλικάρι, στο bronze κι όλο το team να ήταν κάκιστο, θα έπρεπε να είναι σε θέση να κουβαλάει με ευκολία (το skill του αντιπάλου μηδαμινό). Οπότε δύσκολα πιστεύω οτι κάποιος που ήταν diamond δεν μπορεί να φύγει απο bronze.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και να φαίνεται δύκολο,δεν flamαρω με τίποτα,δεν πέφτω στο επίπεδό τους.Και για το division, πως να φύγω από το bronze?

Aναγκαστικά πρέπει να λιώσω.Όμως αυτό δεν μπορώ να το κάνω - ΠΑΛΙ- ,οπότε ψάχνω να αγοράσω account, για να ευχαριστιέμαι το game.

Και όλα αυτά , την στιγμή που είχα account diamond 3 , το οποίο , μεγάλη ιστορία, αλλά εκλάπη.....και μουχε βγει η πίστη να το ανεβάσω από silver...

Για αυτό ρωτάω ρε παιδιά....

Όποιος γνωρίζει κάτι ας με φωτίσει!

Eιχες account diamond 3 και δεν μπορεις να βγεις απτο bronze? 100% ψευδεσαι, χωρις σαλιο. Και οκ, δνε μπορεις να ανεβεις, γιατι ΠΡΕΠΕΙ να ανεβεις, εφοσον δεν το αξιζεις (αν το αξιζες, θα ανεβαινες). Δεν καταλαβαινω τι λογικη του αγοραζω account...παλι στο bronze θα πεσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αξιζεις, θα ανεβεις. Αστεια πραματα...

 

Τυχη ειναι. Το ranked ειναι flat. Νικας, αναβαινεις, χανεις πεφτεις. Συν οτι το lol δεν ειναι depend στα plays (οπως πχ dota), απλα εισαι στο ελεος του matchmake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αξιζεις, θα ανεβεις. Αστεια πραματα...

 

Τυχη ειναι. Το ranked ειναι flat. Νικας, αναβαινεις, χανεις πεφτεις. Συν οτι το lol δεν ειναι depend στα plays (οπως πχ dota), απλα εισαι στο ελεος του matchmake.

Np, αν εισαι για diamond (οπως ο φιλος παραπανω) στο bronze κανεις χαβαλε και νικας. Μιλαω να παιζεις katarina με 5 bloodthrister και να τελειωνεις με 30 kill σε καθε game. Πολλοι φιλοι μου δινουν accounts να τους ανεβασω, ε λυπαμαι, αλλα αμα δεν μπορεις να βγεις απο bronze / silver / gold δεν εισαι για παραπανω. Το πραγματικο elo hell ξεκιναει diamond και πανω, γιατι εκει για να κουβαλας σε καθε game δεν αρκει να εισαι καλος, πρεπει να εισαι επιπεδου challenger. 

 

Tο lol ειναι random οταν εσυ ο ιδιος εισαι ειτε ελαχιτα καλυτερος ειτε το ιδιο κακος με τους αλλους, οποτε ναι, θες τυχη να σου κατσει καλο team να ανεβεις.Το να επιμενεις οτι ειανι μονο τυχη ειναι σαν να μου λες οτι ο bronze V ειναι το ιδιο καλος με τον n1 challneger. Το πιστευεις αυτο ή να χαμε να λεγαμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που είπα ρε παιδιά,είναι αν ξέρει κανείς κάποια αξιόπιστη πηγή αγοράς account,γιατί και για να κουβαλάς τα games,όπως είπε ο φίλος παραπάνω,θα πρέπει να παίζεις συνέχεια.

Δηλαδή για να καταλάβω, Just4funN, στατιστικά σε 10 games σε πόσα κιυβαλάς solo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και να φαίνεται δύκολο,δεν flamαρω με τίποτα,δεν πέφτω στο επίπεδό τους.Και για το division, πως να φύγω από το bronze?

Aναγκαστικά πρέπει να λιώσω.Όμως αυτό δεν μπορώ να το κάνω - ΠΑΛΙ- ,οπότε ψάχνω να αγοράσω account, για να ευχαριστιέμαι το game.

Και όλα αυτά , την στιγμή που είχα account diamond 3 , το οποίο , μεγάλη ιστορία, αλλά εκλάπη.....και μουχε βγει η πίστη να το ανεβάσω από silver...

Για αυτό ρωτάω ρε παιδιά....

Όποιος γνωρίζει κάτι ας με φωτίσει!

 

κλαιω

Αν αξιζεις, θα ανεβεις. Αστεια πραματα...

 

Τυχη ειναι. Το ranked ειναι flat. Νικας, αναβαινεις, χανεις πεφτεις. Συν οτι το lol δεν ειναι depend στα plays (οπως πχ dota), απλα εισαι στο ελεος του matchmake.

κλαιω ξανα

Εγώ αυτό που είπα ρε παιδιά,είναι αν ξέρει κανείς κάποια αξιόπιστη πηγή αγοράς account,γιατί και για να κουβαλάς τα games,όπως είπε ο φίλος παραπάνω,θα πρέπει να παίζεις συνέχεια.

Δηλαδή για να καταλάβω, Just4funN, στατιστικά σε 10 games σε πόσα κιυβαλάς solo?

στο bronze στην χειροτερη τα 8 στα 10 και δεν ειμαι καν diamond

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδιά,επειδή μετά λύπης μου βλέπω ότι δεν είναι ωραίο το κλίμα,καθώς πέφτει πολύ κοροιδία για αυτό που ρώτησα ,το σταματάω εδώ.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ειναι σαν να μας λες σπουδαζω στο μαθηματικο αλλα δεν μπορω να γραψω 8 σε ενα διαγωνισμα μαθηματικων του δημοτικου και περιμενεις να σε παρουμε στα σοβαρα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ειναι σαν να μας λες σπουδαζω στο μαθηματικο αλλα δεν μπορω να γραψω 8 σε ενα διαγωνισμα μαθηματικων του δημοτικου και περιμενεις να σε παρουμε στα σοβαρα ;

 

Μα γιατί?Αν σπουδάζεις στο μαθηματικό με μέσο ή έχει πέσει λαδάκι (λέμε τώρα παράδειγμα) γιατί όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί?Αν σπουδάζεις στο μαθηματικό με μέσο ή έχει πέσει λαδάκι (λέμε τώρα παράδειγμα) γιατί όχι?

κοιτα δεν μπορω να ξερω αν ηταν αγορασμενο account το diamond 3 με βαση αυτα που μας λεει κρινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα δεν μπορω να ξερω αν ηταν αγορασμενο account το diamond 3 με βαση αυτα που μας λεει κρινω

 

Αν μια στις 10000 ήταν όντως,υπάρχει θεωρείς άλλη επιλογή?Μη κοροιδευόμαστε εδώ κάτι γκολντάδες κάνουν πάρτυ στο bronze δε μπορεί ο diamond?θα ξεχάσουμε και αυτα που ξέρουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...