Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο dodge σε dodge δεν μπορώ να παίξω ενα game την τρέλα μου :P

 

Οχι στης 5 το πρωι.Τοτε παιζουν οι ξενυχτιδες.Στις 7-8-9 θελει που κοιμουνται αυτοι και οι πιτσιρηκαδες και παιζουν οι τυποι που εχουν σχολες κτλ :D

 

 

Τις περισσότερες φορές που παίζω τις πρωινές ώρες που ανέφερες (8-10 πμ συγκεκριμένα σε μένα) έχω την εντύπωση οτι παίζω με παίκτες-ζόμπι που δεν μπορείς να πεις με σιγουριά αν είναι άνθρωποι ή μποτάκια. Απλά δεν την παλεύουν.... Τους τελείωσε ο καφές? Tο πήραν σερί απο το προϊγούμενο βράδυ? Είναι σε hangover? Πάνε πίνουν, μεθάνε και μετά λένε πάμε για ενα λολ στο ιντερνετ καφε? Δεν ξέρω τι παίζει....

 

Επειδή πολλές φορές εχω κάνει τέτοιες συζητήσεις σχετικά με την καλύτερη ώρα να παίξεις λολ... κατέληξα στο συμπέρασμα οτι δεν υπάρχει καλύτερη ώρα. Είναι καθαρά θέμα τύχης με ποιους θα σε κάνει matchmaking.

Κατι ασχετο....

 

Γνωριζει κανεις πως μπορω να αλλαξω την γλωσσα στο ΛοΛ απο ελληνικα σε Κορεατικα? :-)  :-D

ξέρεις κορεατικά ή έτσι για το feeling? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο dodge σε dodge δεν μπορώ να παίξω ενα game την τρέλα μου :P

 

 

Τις περισσότερες φορές που παίζω τις πρωινές ώρες που ανέφερες (8-10 πμ συγκεκριμένα σε μένα) έχω την εντύπωση οτι παίζω με παίκτες-ζόμπι που δεν μπορείς να πεις με σιγουριά αν είναι άνθρωποι ή μποτάκια. Απλά δεν την παλεύουν.... Τους τελείωσε ο καφές? Tο πήραν σερί απο το προϊγούμενο βράδυ? Είναι σε hangover? Πάνε πίνουν, μεθάνε και μετά λένε πάμε για ενα λολ στο ιντερνετ καφε? Δεν ξέρω τι παίζει....

 

 

Ειναι σερι.Θυμαμαι προ τριετιας ειχε βαλει double ip weekend.Περιτο να πω πως ειχα παιξει σε 48 ωρες 40 ματς( ολα με τους ιδιους παρεα xD)  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε το kit του εχει τα παντα , ειναι σαν μια πιο passive version του Thresh

Πρεπει να δουμε νουμερα πρωτα αλλα το kit φαινεται οτι ειναι οτι χρειαζεσαι σε ενα support

 

Ειμαι περιεργος though ποσο roam πρεπει να κανει για τις μαλακιτσες που μαζευει

Στο lane παντως θα χανει πανηγυρικα απο all in supports 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνώ στο ο,τι θα τρολλάρουν αρκετοί με τον συγκεκριμένο champ (λόγου χάρη, E σε τοίχο έτσι ώστε να αφήσεις τους αντιπάλους να έρθουν στους συμπαίκτες σου, R στους συμμάχους ενώ υποχωρείτε από fight), αλλά πιστεύω πως στα κατάλληλα χέρια μπορείς να κάνεις πράγματα.

Σε σύγκριση με τους υπόλοιπους Support Champions, imo ο Βάρδος είναι ο μοναδικός που, μέσω του Roam, ωφελεί άμεσα το οποιοδήποτε lane σε οποιαδήποτε κατάσταση (W κοντά σε συμμαχικό Turret => Sustain δίχως την παρουσία του etc.)

TL;DR: Instabuy  :ph34r: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθα West μετά απ'το cancurιασμα στον EUNE. Ψάχνω Support τουλάχιστον Platinum. Προτιμώ thresh, leona, braum αλλά αν κάποιος mainάρει sup δεν θα είχα πρόβλημα και με άλλα supports. Στείλτε μου μήνυμα όποιος ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ήρθα West μετά απ'το cancurιασμα στον EUNE. Ψάχνω Support τουλάχιστον Platinum. Προτιμώ thresh, leona, braum αλλά αν κάποιος mainάρει sup δεν θα είχα πρόβλημα και με άλλα supports. Στείλτε μου μήνυμα όποιος ενδιαφέρεται.

Θα πας μπροστα εσυ.Ευτυχως/δυστηχως σταματησα west και δεν θα συναντηθουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και πολλα patch...

Εξακολουθούσε να είναι δυνατό pick παρά τα nerfs

Εγώ τον παίζω πολύ

Το να του πετσοκόψουν έτσι το mobility δεν έχει λογική...καλύτερα να έβγαζαν τελείως το damage από το R αφήνοντας το range

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανει instalock mid ενας αν και ειχε καλεσει αλλος απο πριν κοιταω τα ranked match του φετος σε ολα ηταν αφκ :D.3-4 level μικροτερος απο ολους.Thanks random instalocker.Saved my day :D

 

1-1 και σημερα.7-3 συνολο με εριξε κατηγορια λελ.Δεν πειραζει παμε μπροστα

Πετυχα και τον dnt απεναντι σε ενα ματς :D

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...