Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον το δευτερο.Γιατι του πηρε 12 λεπτα να βρει ματς.Γιατι ολα τα αλλα που επαιξα ειχαν gold

Οπότε βρήκαμε ένα τρόπο για easy placements games. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπότε βρήκαμε ένα τρόπο για easy placements games. ;)

Εδω και χρονια τον εχω βρει τον τροπο.Απλα καθε χρονια παιζω ενα δυο και μετα λεω "δεν γ*****" και τα παω σερι :P

Επισης.Οχι στης 5 το πρωι.Τοτε παιζουν οι ξενυχτιδες.Στις 7-8-9 θελει που κοιμουνται αυτοι και οι πιτσιρηκαδες και παιζουν οι τυποι που εχουν σχολες κτλ :D

 

edit: Τελικα δειχνει χαλασμενο το matchmaking στα placement σημερα.Μπηκε ενας φιλος μου με 7/10 ματς και οι ομαδες ειναι τρομερα balanced #kappa

 

τωρινα uranked plat 2 unranked bronze 2 silver 3

περσινα silver plat unranked silver silver

vs

τωρινα plat 4 unranked unranked unranked unranked

περσινα diamond silver silver plat unranked

 

Πως γκενεν ατο

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και καθυστερημενα μετα απο 7 σερι νικες και συνολικο 7-3 απο Gold V εμεινα Gold V!

παλι καλα λεω ολη μερα σημερα,περιμενα να δω κανα Silver 3-2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-1 σημερα.Οταν βλεπεις vayne να παιρνει adc μονο και μονο για να μην παιξει supp κανεις dodge.Δυστηχως ειχα ορεξη να χασω :P.

Επισης αλλο ενα eazey game with Ez.6-2 placement.Αλλη μια νικη θελω για παραμονη στο προηγουμενο επιπεδο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα placement εντελως τυχαιο ειναι τι θα σου βαλει? Μου πεταξε δυο συνεχομενες φορες unranked νεους παιχτες (μιλαμε ο ενας εγραφε 29 level στο op.gg.Μολις ειχε παει 30) :D

Εγω πριν κανα μηνα πηγα 30 και αρχισα τα ρανκ και το op.gg μεχρι χθες 22lvl με εδειχνε (τα αλλα στατς ανανεωνανε κανονικα).

 

Το dodge αξιζει οντως ?

Το εκανα χθες που σε προμο με εβαλε με 4 πολονους που βριζοντουσαν μεταξυ τους και δεν μιλαγανε αγγλικα στο pick , ηταν το 1ο και κερδισα τα αλλα 2 , ομως νομιζω σε τετοιες περιπτωσεις καλυτερα να παιξεις γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει κατι με τον client μετα το τελευταιο patch;;;απο τοτε μεχρι να μπω σε game τρωω συνεχεια dc ειτε ειμαι απλα μεσα στον client ειτε στο champion select (ειδικα εκει καθε φορα που μου βρισκει game θα φαω σιγουρα 2-3 dc για λιγα δευτερα)

 

το καλο ειναι οτι μεσα στο game δεν μου κανει ποτε αποσυνδεσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ασχετο....

 

Γνωριζει κανεις πως μπορω να αλλαξω την γλωσσα στο ΛοΛ απο ελληνικα σε Κορεατικα? :-)  :-D

Θες το κορεατικο client.Δεν ξερω αν μπορεις να συνδεθεις ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει κατι με τον client μετα το τελευταιο patch;;;απο τοτε μεχρι να μπω σε game τρωω συνεχεια dc ειτε ειμαι απλα μεσα στον client ειτε στο champion select (ειδικα εκει καθε φορα που μου βρισκει game θα φαω σιγουρα 2-3 dc για λιγα δευτερα)

 

το καλο ειναι οτι μεσα στο game δεν μου κανει ποτε αποσυνδεσεις

 

όταν ανοίγεις το game πριν πατήσεις Launch, κάπου πάνω δεξιά έχει ένα γρανάζι, πάτα Repair Files

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...