Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Και παλι,θα επρεπε να υπαρχει μια ισορροποια.Δεν εχει καμια σημασια φετος αποτι βλεπω ομως.Τοσα χρονια αν εκανα streaks με εβαζε με καλυτερος.Τωρα βαζει χειροτερους στην ομαδα μου.Rito be like "break his legs"

 

ps:τελευταιο ματς για σημερα,ηττα το βλεπω παλι.Και αυτην την φορα μαλλον θα φταιω εγω

νικη τελικα.2-2 σημερα.ψιλοχαλια αλλα δεν πειραζει.Πετυχα ελληνες που δεν τρολλαραν (οχι πολυ τουλαχιστον  :D)

 

Μα οι περισσοτεροι δεν τρολλαρουν , απλα ειναι σκουπιδια και νομιζουν οτι μετρανε :P

Πανε τοπ τρωνε 2 ψωφους και βριζουν το mid/jungle :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 
 

Μα οι περισσοτεροι δεν τρολλαρουν , απλα ειναι σκουπιδια και νομιζουν οτι μετρανε :P

Πανε τοπ τρωνε 2 ψωφους και βριζουν το mid/jungle :D

 

ωραια το τοποθετησες απλα εγω δεν βριζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παίδες ποιος ψήνεται να κάνουμε ένα ranked team?

είμαστε δυο και ψάχνουμε 3 ακόμη που να το νιώθουν

εγώ κοντρολάρω ζούγκλα btw

στείλτε εδώ η κάνα pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black screen στο League of Legend

 

Καλησπέρα παιδιά μήπως ξέρει κάποιος πως φτιάχνεται αυτό; black screen στο login ψάχνω και δεν βρίσκω κάτι..

πριν πατήσεις launch πάτα πάνω αριστερά στο "?" και μετά repair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι ακυρο...ο Piglet πως σας φανηκε? Μονο εγω πιστευω οτι μια χαρα επαιζε το παιδι? Το team του ελουζε ασυστολα σε ολα τα games που ειδα και τα games τα χανανε απο μεμονομενα λαθη (οχι του Piglet παντως) παρα απο κατι αλλο. Περιμενα βεβαια να δω κατι παραπανω απο δαυτον, αλλα δεν μπορω να πω οτι δεν ηταν καλος και αξιζε benching

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι ακυρο...ο Piglet πως σας φανηκε? Μονο εγω πιστευω οτι μια χαρα επαιζε το παιδι? Το team του ελουζε ασυστολα σε ολα τα games που ειδα και τα games τα χανανε απο μεμονομενα λαθη (οχι του Piglet παντως) παρα απο κατι αλλο. Περιμενα βεβαια να δω κατι παραπανω απο δαυτον, αλλα δεν μπορω να πω οτι δεν ηταν καλος και αξιζε benching

Εφαγε παγκο γιατι δεν εχει επικοινωνια με την ομαδα....αγγλικα δεν ξερει,στρεαμαρει οταν η ομαδα του κοιμαται,οταν η ομαδα του στρεαμαρει ομαδικα κοιμαται αυτος :P και γενικα δεν υπαρχει χημεια μεταξυ τους....!

 

Δειτε το αξιζει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw η HTC ότι λεφτά έχει επενδύσει σε ομάδες του lcs (tsm, team liquid κλπ) θεωρώ πως θα της επιστρέψουν και με το παραπάνω. Πολύ προβολή ρε παιδιά.

Απο NA μιας κι η κουβέντα το έφερε στο lcs, θεωρώ την καλύτερη ομάδα μακράν τους tsm (κι ειδικά όταν ο Dyrus παίξει καλά, εχει αρκετά σκαμπανευάσματα ο συγκεκριμένος), λίγο χαμηλότερα αλλά στο ίδιο επίπεδο θα έβαζα clg και cloud 9 και πολύ λίγο πιο πίσω την team liquid, θεωρώ δηλαδή πως η βαθμολογία μέχρι στιγμής είναι πάνω κάτω δίκαιη. 

Αυτός o Bjergsen πάντως είναι τρελός shotcaller κι ο καλύτερος mid laner στην δύση κατ'εμέ. Ευτυχώς που κι ο Santorin έδεσε καλά καθώς έχει βοηθηθεί απεριόριστα εξαιτίας του το mid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...