Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 dodge placement πρωι πρωι.Α ρε ελλαδα με τους ελληνες σου.Να λεει nida top/mid/jungle Να του παιρνουν την nida και να τρολλαρει.

Η το αλλο το κουφο.Να τρολλαρουν απεναντι (κανενα adc :P) και να λεει εγω ηθελα adc και να παιρνει adc ενω του διναμε επιλογη mid/top/jungle/support.Ωραια πραγματα πρωινιατικα.Ομορφα.

 

Πολυ ez (pun intended) πραγματα.4-0 με εζ στα placement  (8,3 kda) αλλα ειναι απεναντι μονο σε gold προς το παρων,αν και εχω και μια ηττα με amumu κυριως λογο server lagging ολης της ομαδας μας :(

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 dodge placement πρωι πρωι.Α ρε ελλαδα με τους ελληνες σου.Να λεει nida top/mid/jungle Να του παιρνουν την nida και να τρολλαρει.

Η το αλλο το κουφο.Να τρολλαρουν απεναντι (κανενα adc :P) και να λεει εγω ηθελα adc και να παιρνει adc ενω του διναμε επιλογη mid/top/jungle/support.Ωραια πραγματα πρωινιατικα.Ομορφα.

 

Πολυ ez (pun intended) πραγματα.4-0 με εζ στα placement  (8,3 kda) αλλα ειναι απεναντι μονο σε gold προς το παρων,αν και εχω και μια ηττα με amumu κυριως λογο server lagging ολης της ομαδας μας :(

Εγω σε καταλαβαίνω αλλα υπάρχει σε αυτο το τοπικ μια απάντηση:

Απάντηση insomnia κοίτα να βελτιώσεις τον εαυτό σου, πρωτα.

 

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σε καταλαβαίνω αλλα υπάρχει σε αυτο το τοπικ μια απάντηση:

Απάντηση insomnia κοίτα να βελτιώσεις τον εαυτό σου, πρωτα.

 

:devil:

Ο sakiz σχολίασε την κακή εικόνα αλλά έκανε και 4-0 

οι άλλοι γκρινιάζουν γιατί δεν κατάφεραν το ίδιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο sakiz σχολίασε την κακή εικόνα αλλά έκανε και 4-0 

οι άλλοι γκρινιάζουν γιατί δεν κατάφεραν το ίδιο 

δεν εχω θεμα να χασω.Απλα ειπα οτι φενονται ακομα και απτα ονοματα αυτοι που τρομπαρουν.Αυτον που εκανα dodge πηγε 3 συνεχομενες ηττες ολες με nida αφοτου τον ειχα δει :D

 

edit:ξεχασα να πω οτι καλυτερα καντε dodge αν κατι δεν σας αρεσει (στο λολ το ενστικτο εχει παντα δικιο) παρα να φατε στην μαπα το ματς και να χασετε και lp.Με το dodge μονο lp χανετε :D

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In other news, μπήκα και εγώ να παίξω τα placement σιγά-σιγά. 5-1 μέχρι τώρα. Ελπίζω να με βγάλει κοντά στο G4 γιατί βαριέμαι να παίζω πολλά games να ξαναφτάσω πάλι εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μια χαρά τα πας... το θέμα μην κάνεις σερί ήττες στα τελευταία παιχνίδια γιατί θα γα**θεί τελείως το mmr σου. Αν σε βγάλει gold 5 μια χαρά θα είσαι, αν σε πετάξει silver και δεις κανά mid or feed ή lee jungle απλά κάνε insta log out και μην λυπάσαι το -3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστηχως δεν σε βγαζει αναλογος το mmr σου.Απλα ανεβαινεις πιο ευκολα οπου και να σε βγαλει.Περυσι ειχα mmr για plat 5 και με εβγαλε s1 .Μετα μου εδινε 36 ποντους ανα ματς και με ανεβαζε κατηγοριες χωρις καν promotion και ανα 2 :P.Φετος παλι με plat 5-g1 με βγαζει προς το παρων αλλα το κοβω παλι s1 -g5 να με πεταει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως διαολο σε πεταξε Silver 1?
Περυσι Plat 4 με mmr plat 5 το πολυ 4 και placement matches να εκανα ή 5-5 ή 6-4 και με εβγαλε Gold 3.

Εκτος και αν δεν πηγες καλα στα placements.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως διαολο σε πεταξε Silver 1?

Περυσι Plat 4 με mmr plat 5 το πολυ 4 και placement matches να εκανα ή 5-5 ή 6-4 και με εβγαλε Gold 3.

Εκτος και αν δεν πηγες καλα στα placements.

ειχα 1-9 τα placement,και το mmr ηταν απο την παραπροηγουμενη σεζον που ειχα 18 νικες σερι :P.Ημουν και λιγο περιπτωση ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα placement εντελως τυχαιο ειναι τι θα σου βαλει? Μου πεταξε δυο συνεχομενες φορες unranked νεους παιχτες (μιλαμε ο ενας εγραφε 29 level στο op.gg.Μολις ειχε παει 30) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αλλαζει το matchmaking στα placements

Μπορει καλλιστα αυτο που εβλεπες να ηταν λαθος αλλα μπορει απλα κ να ηταν κοντα στο MMR σου . Τωρα αν απλα επαιζες 5 το πρωι μπορει απλα να βρηκε οτι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αλλαζει το matchmaking στα placements

Μπορει καλλιστα αυτο που εβλεπες να ηταν λαθος αλλα μπορει απλα κ να ηταν κοντα στο MMR σου . Τωρα αν απλα επαιζες 5 το πρωι μπορει απλα να βρηκε οτι να ναι

Μαλλον το δευτερο.Γιατι του πηρε 12 λεπτα να βρει ματς.Γιατι ολα τα αλλα που επαιξα ειχαν gold 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...