Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Well κανε ticket κ παρτον πισω

 

Τι ticket να κανω που το μονο  που δεν σου ζητανε ειναι ο αριθμος ταυτοτητας.

Λες και θα βγαλω ακρη οπως μια φορα που το ειχε παθει ο αδερφος μου.

Που να θυμαμαι εγω τωρα ποτε εφτιαξα το account κτλ μαλακιες που ρωταει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ότι αμπελοφιλοσοφία θες θα ακούσεις σε αυτό το thread. Δεν έχει η gaming παιδεία φταίει στην Ελλάδα γιατί τα Γαλλάκια/Αγγλάκια/Γερμανάκια κάνουν σεμινάρια αντιτοξικότητας από την 3η γυμνασίου στο σχολείο...

 

Είμαστε 2015 σταματήστε την νοοτροπία του παππού σας "είμαστε γαιδουρογάμηδες εδώ ενώ οι άλλοι είναι πολιτισμένοι". Με 15χρονα παίζεις στο LoL όχι με μεταδιδακτρορικούς επιστήμονες. Με pokemon/digimon και gameboy μεγάλωσες και εσύ και το αμερικανάκι και το γαλλάκι. Σε λίγο θα μας πεις πως οι έλληνες παίζαμε Τυφλόμυγα και Βόλους όταν το γερμανάκι σου έλεγε τι κάνει στην μητερά σου όταν δεν παίζει Modern Warfare...

 

Είναι θέμα χαρακτήρα και ως ένα σημείο κουλτούρας, τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο δεν φταίει ούτε η χώραμ ούτε η κρίσημ ούτε ο Σημίτης...

 

Γιατί δίνεις παραδείγματα απο χώρες του EUW? Είπα οτι ο west είναι καλύτερος απο τον eune? Το μόνο που είπα είναι οτι ο NA έχει κάπως καλύτερο επίπεδο σε όλα τα θέματα.

 

Τουλάχιστον όμως τα αγγλάκια/γερμανάκια/γαλλάκια δεν βλέπουν ούτε αρχηγό ούτε Έλενα ούτε νικτρον. Ουπς ξέχασα ο Νικτρον είναι international φίρμα! Θα μπορούσε κανείς να πει οτι εμείς οι Ελληνες χαλάμε το community και δεν θα είχε άδικο.

 

Λένε τα χίλια μύρια για τους Πολωνούς αλλά εγώ αυτό που έχω δει στην πράξη στα games μου είναι οτι οι Πολωνοί μπροστά στους Ελληνες είναι Παναγίτσες!

 

ΥΓ: Ουτε επίσης πιστεύω οτι το χάλι που υπάρχει με τα 10-15χρονα στα ιντερνετ καφε στην Ελλάδα συμβαίνει σε οποιαδήποτε άλλη ευρωπαική χώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δίνεις παραδείγματα απο χώρες του EUW? Είπα οτι ο west είναι καλύτερος απο τον eune? Το μόνο που είπα είναι οτι ο NA έχει κάπως καλύτερο επίπεδο σε όλα τα θέματα.

 

Τουλάχιστον όμως τα αγγλάκια/γερμανάκια/γαλλάκια δεν βλέπουν ούτε αρχηγό ούτε Έλενα ούτε νικτρον. Ουπς ξέχασα ο Νικτρον είναι international φίρμα! Θα μπορούσε κανείς να πει οτι εμείς οι Ελληνες χαλάμε το community και δεν θα είχε άδικο.

 

Λένε τα χίλια μύρια για τους Πολωνούς αλλά εγώ αυτό που έχω δει στην πράξη στα games μου είναι οτι οι Πολωνοί μπροστά στους Ελληνες είναι Παναγίτσες!

 

ΥΓ: Ουτε επίσης πιστεύω οτι το χάλι που υπάρχει με τα 10-15χρονα στα ιντερνετ καφε στην Ελλάδα συμβαίνει σε οποιαδήποτε άλλη ευρωπαική χώρα!

 

(1) ΝΑ-Europe είναι μήλα-πορτοκάλια

 

 

(2) Wut??? Κάνει λίγο research πριν μιλήσεις...μια χαρά βλέπουν Κaycetron,XJ9 και λοιπούς. Επίσης στο viewership του Nicktron η πλειοψηφία είναι ξένοι πλέων...your point being??

 

ΥΓ: Χρειάζεσαι πολλά ταξιδάκια να δεις τι γίνεται Πολωνία-Ρουμανία μεριά στα ίντερνετ cafe  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(1) ΝΑ-Europe είναι μήλα-πορτοκάλια

 

 

 

 

(2) Wut??? Κάνει λίγο research πριν μιλήσεις...μια χαρά βλέπουν Κaycetron,XJ9 και λοιπούς. Επίσης στο viewership του Nicktron η πλειοψηφία είναι ξένοι πλέων...your point being??

 

ΥΓ: Χρειάζεσαι πολλά ταξιδάκια να δεις τι γίνεται Πολωνία-Ρουμανία μεριά στα ίντερνετ cafe   :P

πριν έλεγες για Αγγλία, Γαλλία και Γερμανία. Τώρα το γύρισες σε Πολωνία και Ρουμανία? Οκ εκεί μπορεί να γίνονται χειρότερα αλλά σε καμιά προηγμένη χώρα (βλέπε euw) δεν συμβαίνουν αυτά που συμβαίνουν σε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν έλεγες για Αγγλία, Γαλλία και Γερμανία. Τώρα το γύρισες σε Πολωνία και Ρουμανία? Οκ εκεί μπορεί να γίνονται χειρότερα αλλά σε καμιά προηγμένη χώρα (βλέπε euw) δεν συμβαίνουν αυτά που συμβαίνουν σε μας.

να υποθέσω έχεις πάει σε όλες τις 'προηγμένες' χώρες και ξέρεις από πρώτο χέρι κ την παραμικρή λεπτομέρεια ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω έχεις πάει σε όλες τις 'προηγμένες' χώρες και ξέρεις από πρώτο χέρι κ την παραμικρή λεπτομέρεια ? 

οχι. Εχω δει αρκετά όμως ώστε να βγάλω αυτά το συμπέρασμα. Μην πάτε να βγάλετε τώρα οτι η Ελλάδα είναι πολιτισμένη χώρα που ακόμα η πλειοψηφία πετάει κάτω τις γόπες απ'τα τσιγάρα και σου λέει δεν τρέχει και τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι. Εχω δει αρκετά όμως ώστε να βγάλω αυτά το συμπέρασμα. Μην πάτε να βγάλετε τώρα οτι η Ελλάδα είναι πολιτισμένη χώρα που ακόμα η πλειοψηφία πετάει κάτω τις γόπες απ'τα τσιγάρα και σου λέει δεν τρέχει και τίποτα!

 

 

Ξεκίνησες για gaming mentality και μας το πας σε τσιγάρα, ανέφερες πρώτος τους πωλονούς ως παναγίτσες οπότε εκεί στο πήγα, τι σε μπέρδεψε από της χώρες που σου ανέφερα. Απλά δεν ισχύει αυτό που πέταξες και απλά δείχνεις πως δεν έχεις βγει πολύ έξω από την Ελλάδα και πέρνεις παραδείγματα απο εμπειρίες άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησες για gaming mentality και μας το πας σε τσιγάρα, ανέφερες πρώτος τους πωλονούς ως παναγίτσες οπότε εκεί στο πήγα, τι σε μπέρδεψε από της χώρες που σου ανέφερα. Απλά δεν ισχύει αυτό που πέταξες και απλά δείχνεις πως δεν έχεις βγει πολύ έξω από την Ελλάδα και πέρνεις παραδείγματα απο εμπειρίες άλλων.

 

Ενα παράδειγμα ανέφερα.

Το οτι δεν έχω γυρίσει όλο τον κόσμο συνεπάγεται οτι "δεν έχεις βγει πολύ έξω από την Ελλάδα και πέρνεις παραδείγματα απο εμπειρίες άλλων"?

 

LOGIC NOT FOUND

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι. Εχω δει αρκετά όμως ώστε να βγάλω αυτά το συμπέρασμα. Μην πάτε να βγάλετε τώρα οτι η Ελλάδα είναι πολιτισμένη χώρα που ακόμα η πλειοψηφία πετάει κάτω τις γόπες απ'τα τσιγάρα και σου λέει δεν τρέχει και τίποτα!

Σε αυτο που σε ρώτησα που πήγα να βγάλω ότι η Ελλάδα είναι το οτιδήποτε? Ό,τι ναναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κανω μια χαζη ερωτηση αλλα μπας,μηπως,με καποιον τροπο μπορω να βρω το προηγουμενο μου game σε βιντεο?Δεν το εκανα record.

Μπορείς να βρεις το replay μέσω op.gg νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...