Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οταν actually ξερεις πως να παιζεις κ τι να κανεις

Οχι οταν το κανεις pick επειδη εισαι last pick κ ξαφνικα σου ηρθε να παιξεις Taric

Ακριβως.Οποτε το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να ξερεις να μην feedareis σε ολα τα lane και να εχεις 2(τουλαχιστον) "main" παιχτες σε καθε lane.

 

Μια ερωτηση.Καθε ποτε κανει "reset" το dodge timer? Γιατι βαρεθηκα να τρωω 10αρια για το dodge :D

To βρηκα,16 ωρες ειναι ωραια.

 

ranked report: 22-13 προς το παρων φετος,αλλα σχετικα χαλια τα τελευταια 6 games.Κυριως επειδη σε 2 ειχα afk απο εμενα και σε ενα απο απεναντι ,σε ενα δεν επαιξα καλα και νικησαμε,σε ενα δεν επαιξα καλα και χασαμε (ολη η ομαδα βασικα ειμασταν για πεταμα :D) και ενα επειδη ηταν χωμα οι απεναντι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ranked report: 22-13 προς το παρων φετος,αλλα σχετικα χαλια τα τελευταια 6 games.Κυριως επειδη σε 2 ειχα afk απο εμενα και σε ενα απο απεναντι ,σε ενα δεν επαιξα καλα και νικησαμε,σε ενα δεν επαιξα καλα και χασαμε (ολη η ομαδα βασικα ειμασταν για πεταμα :D) και ενα επειδη ηταν χωμα οι απεναντι

 

Ανατρίχιασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last pick: i can play all lanes except suport

 

Η επιτομη του "gold θα μεινω" στον eune

Και γιατι να κυνηγανε το κατι παραπανω οταν η Riot τοσα χρονια εδινε τα ιδια Rewards και σε Gold(που μπορουσε να σε βαλει απο τα 10 πρωτα ranked games)μεχρι και τον αλλο που πηγε Challenger.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζει με το client ρε παιδιά? Εχω κάνει 2 dodge σε ranked σήμερα χωρίς την θέλησή μου επειδή ο client εφαγε dc στο champion select lobby.

 

Δεν έχω κανένα θέμα με το ίντερνετ μου και μέσα στα games δεν έχω ποτέ dc ή lags. Μόνο στον client τα παθαίνω αυτά. Retrieving data from server ολη την ώρα. Το έχω σιχαθεί! Κανείς άλλος με το ίδιο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να καταλαβουν μερικοι οτι ο ρολος του support ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ!

Πρέπει να γνωρίζεις τον ρόλο καλά όμως για να γίνει αυτό!

Ακριβως.Οποτε το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να ξερεις να μην feedareis σε ολα τα lane και να εχεις 2(τουλαχιστον) "main" παιχτες σε καθε lane.

 

Μια ερωτηση.Καθε ποτε κανει "reset" το dodge timer? Γιατι βαρεθηκα να τρωω 10αρια για το dodge :D

To βρηκα,16 ωρες ειναι ωραια.

 

ranked report: 22-13 προς το παρων φετος,αλλα σχετικα χαλια τα τελευταια 6 games.Κυριως επειδη σε 2 ειχα afk απο εμενα και σε ενα απο απεναντι ,σε ενα δεν επαιξα καλα και νικησαμε,σε ενα δεν επαιξα καλα και χασαμε (ολη η ομαδα βασικα ειμασταν για πεταμα :D) και ενα επειδη ηταν χωμα οι απεναντι

Καθόλου άσχημα αλλά πώς γίνεται να είσαι ακόμα gold,θυμάμαι ήσουν platinum την προηγούμενη σεζόν εκτός αν κάνω κάποιο λάθος.

 

Μιάς που το έφερε η συζήτηση παρατηρώ στο diamond4 που είμαι τώρα ότι οι περισσότεροι έχουνε 8-10 νίκες πάνω απο ήττες,ακόμα και σε master,challenger που συναντώ το έχω δεί.Πίστευα ότι ένας σε high elo θα έχει 20-30 νίκες,θα υπάρχουν σίγουρα αλλά και πάλι s3 θυμάμαι είχα 20-30 νίκες παραπάνω και βρισκόμουνα platinum η στην s4 που ανέβηκα elo είχα πολύ καλά ποσοστά.Ίσως να έχει να κάνει που είναι αρχή ακόμα,βέβαια αν είσαι diamond και έχεις τόσο καλά ποσοστά φτάνεις master,challenger αν το σκεφτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να γνωρίζεις τον ρόλο καλά όμως για να γίνει αυτό!

Καθόλου άσχημα αλλά πώς γίνεται να είσαι ακόμα gold,θυμάμαι ήσουν platinum την προηγούμενη σεζόν εκτός αν κάνω κάποιο λάθος.

 

Μιάς που το έφερε η συζήτηση παρατηρώ στο diamond4 που είμαι τώρα ότι οι περισσότεροι έχουνε 8-10 νίκες πάνω απο ήττες,ακόμα και σε master,challenger που συναντώ το έχω δεί.Πίστευα ότι ένας σε high elo θα έχει 20-30 νίκες,θα υπάρχουν σίγουρα αλλά και πάλι s3 θυμάμαι είχα 20-30 νίκες παραπάνω και βρισκόμουνα platinum η στην s4 που ανέβηκα elo είχα πολύ καλά ποσοστά.Ίσως να έχει να κάνει που είναι αρχή ακόμα,βέβαια αν είσαι diamond και έχεις τόσο καλά ποσοστά φτάνεις master,challenger αν το σκεφτείς.

θα ημουν g2 αν δεν εκανα τοσα dodge επειδη δεν μαρεσει να παιζω με ατομα που βριζουν.Οχι δεν ημουν plat.G1 ημουν και επεσα λογο inactivity σε g4 πριν τελειωσω την σεζον :D.West ημουν diamond αλλα εκει σταματησα λογο βαρεμαρας+ ping.

 

Στο αλλο θεμα.Εχω φιλο που με 93 νικες 65 ηττες εφτασε απο silver 3 σε d5 :D

 

http://eune.op.gg/summoner/userName=coffeesh0p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ημουν g2 αν δεν εκανα τοσα dodge επειδη δεν μαρεσει να παιζω με ατομα που βριζουν.Οχι δεν ημουν plat.G1 ημουν και επεσα λογο inactivity σε g4 πριν τελειωσω την σεζον :D.West ημουν diamond αλλα εκει σταματησα λογο βαρεμαρας+ ping.

 

Στο αλλο θεμα.Εχω φιλο που με 93 νικες 65 ηττες εφτασε απο silver 3 σε d5 :D

 

http://eune.op.gg/summoner/userName=coffeesh0p

Τα στατιστικά των νικών με τις ήττες του είναι εντάξει νομίζω,βέβαια έχει να κάνει και με το mmr πόσο γρήγορα θα ανέβεις.Όσον αφορά αυτούς που παίζουνε απο την αρχή της σεζόν σε μεγάλα elo και δεν είναι πολύ μακριά για αυτούς το master,challenger να αλλάζει πώς βλέπουμε το Kda.

Το θέμα μου ήταν αυτό πώς δεν ξέρω αν είναι η σεζόν και το σύστημα έτσι η απλά στο diamond το kda διαφέρει σε σχέση με τις άλλες κατηγορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν actually ξερεις πως να παιζεις κ τι να κανεις

Οχι οταν το κανεις pick επειδη εισαι last pick κ ξαφνικα σου ηρθε να παιξεις Taric

 

Πάντως τον Taric τον έχει tier 1 Link.png Site: εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζει με το client ρε παιδιά? Εχω κάνει 2 dodge σε ranked σήμερα χωρίς την θέλησή μου επειδή ο client εφαγε dc στο champion select lobby.

 

Δεν έχω κανένα θέμα με το ίντερνετ μου και μέσα στα games δεν έχω ποτέ dc ή lags. Μόνο στον client τα παθαίνω αυτά. Retrieving data from server ολη την ώρα. Το έχω σιχαθεί! Κανείς άλλος με το ίδιο πρόβλημα?

κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως τον Taric τον έχει tier 1 Link.png Site: εδώ

 

Νταξει , αμα εχει τον Thresh T2 κ τον Blitz god tier ειναι να το εμπιστευτεις το site . Δεν

Γενικα ειναι να γελας σχεδον με τα μισα που εχει γραψει ο τυπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει , αμα εχει τον Thresh T2 κ τον Blitz god tier ειναι να το εμπιστευτεις το site . Δεν

Γενικα ειναι να γελας σχεδον με τα μισα που εχει γραψει ο τυπος

 

Η αλήθεια είναι ότι μου έκανε εντύπωση και μένα αυτά αλλά γενικά επδ είναι γνωστο το site δεν ήξερα ακριβώς τι παίζει, μιας και δεν ασχολούμαι τόσο πολυ τελευταία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...