Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωστο δεν ξερω , για τα πανηγυρια ειναι σιγουρα

12 μπαινει το 5.5 μαζι με τα νεα items κ τον Bard . Παιξτε Sejuani με το Bamis Cinder οσο προλαβαινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γνωστο δεν ξερω , για τα πανηγυρια ειναι σιγουρα

12 μπαινει το 5.5 μαζι με τα νεα items κ τον Bard . Παιξτε Sejuani με το Bamis Cinder οσο προλαβαινετε

Κανα Καλο build για seju εχεις? Εχω να παιξω απτην σεζον 3 και σκεφτομαι να ξανααρχισω jungle για second main role

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μονος που αφηνει το Login screen ανοιχτο για λιγο μεχρι να μπω, μονο και μονο για την μουσικη? (red )  :rolleyes:

 

Εγώ την έχω κλείσει τελείως γιατί 2-3 φορές που έφαγα dc, όταν έκανα reconnect σκάλωσε ο client και ακουγόταν in game σε full ένταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ίδιος που του λες την εμπειρία σου στο low elo .

Λεω εμπειρια μου απο ενα παιχνιδι,στο θεμα του παιχνιδιου σε site τεχνολογιας.Εχεις δικιο εγω πιανω χωρο εδω,οχι εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω εμπειρια μου απο ενα παιχνιδι,στο θεμα του παιχνιδιου σε site τεχνολογιας.Εχεις δικιο εγω πιανω χωρο εδω,οχι εσυ

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum 

 

An Internet forum, or message board, is an online discussion site where people can hold conversations in the form of posted messages.

 

 

Γράφοντας σαν κλασσικός μαγκάυβερ τις εμπειρίες σου στο τρομερό silver-gold απάντησα σε ένα forum την αντίδραση μου διαβάζοντας ένα ποστ δικό σου γεμάτο εμπειρίες από ένα παιχνίδι στο θέμα του παιχνιδιού σε site (εδώ δεν είναι forum rofl) τεχνολογίας. Got it? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum

 

An Internet forum, or message board, is an online discussion site where people can hold conversations in the form of posted messages.

 

 

Γράφοντας σαν κλασσικός μαγκάυβερ τις εμπειρίες σου στο τρομερό silver-gold απάντησα σε ένα forum την αντίδραση μου διαβάζοντας ένα ποστ δικό σου γεμάτο εμπειρίες από ένα παιχνίδι στο θέμα του παιχνιδιού σε site (εδώ δεν είναι forum rofl) τεχνολογίας. Got it? 

Θες να γραφω για diamond? Τι να γραψω για εκει? Οτι γινονται ακριβως τα ιδια? Η να γραφω οτι για να παιξω στον west θελω να αναβω καντιλια μην εχω 500 ping?

Ειναι SUBFORUM/THREAD για το league of legends.Τι θες να πω? Οτι παιζω σε 4k dsr με την 970 και βγαζε ΧΧΧ fps? Οχι αυτο θα το πω στην ενοτητα της καρτας γραφικων η αν με ρωτησει καποιος.Εδω θα πω για το gameplay και για το community που εχει βαση ατομα σαν εσενα.

Εβαλες το τι σημαινει forum.Ψαξε και τι σημαινει sjw και κατα ποσο του φερνεις.

Τελος,δες εσυ ποσα απτα 209 μηνυματα σου εχουν σχεση με την τεχνολογια και ποσους βοηθησες εδω μεσα και μετα κανε εμενα κηρυγμα αν ξερω τι γραφω η οχι.

 

ranked report:2 ηττες συνεχομενες μετα απο καιρο.Στην πρωτη afk + ολη η ομαδα δεν κουβαλουσαμε.Στο δευτερο,θα προτειμουσα το mid μου να ηταν afk :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να γραφω για diamond? Τι να γραψω για εκει? Οτι γινονται ακριβως τα ιδια? Η να γραφω οτι για να παιξω στον west θελω να αναβω καντιλια μην εχω 500 ping?

Ειναι SUBFORUM/THREAD για το league of legends.Τι θες να πω? Οτι παιζω σε 4k dsr με την 970 και βγαζε ΧΧΧ fps? Οχι αυτο θα το πω στην ενοτητα της καρτας γραφικων η αν με ρωτησει καποιος.Εδω θα πω για το gameplay και για το community που εχει βαση ατομα σαν εσενα.

Εβαλες το τι σημαινει forum.Ψαξε και τι σημαινει sjw και κατα ποσο του φερνεις.

Τελος,δες εσυ ποσα απτα 209 μηνυματα σου εχουν σχεση με την τεχνολογια και ποσους βοηθησες εδω μεσα και μετα κανε εμενα κηρυγμα αν ξερω τι γραφω η οχι.

 

ranked report:2 ηττες συνεχομενες μετα απο καιρο.Στην πρωτη afk + ολη η ομαδα δεν κουβαλουσαμε.Στο δευτερο,θα προτειμουσα το mid μου να ηταν afk :P

 

 

 

 

Που ακριβώς σου είπα "Φιλαράκο μη μας λες για αυτο και αυτο" ? 

 

 

 

Εδω θα πω για το gameplay και για το community που εχει βαση ατομα σαν εσενα.

 

 

Ααα ναι γιατί μέσα σε 2-3 ποστ φαίνεται τι άτομο είμαι ε?Τι σύμπτωση τέτοια μαντική ικανότητα έχουν και τα 15χρονα πολωνο-ελληνάκια που βρίζουν,ρίχνουν καρκινοκατάρες και άλλα τέτοια όμορφα.Καλά το πας.

 

 

 

Τελος,δες εσυ ποσα απτα 209 μηνυματα σου εχουν σχεση με την τεχνολογια και ποσους βοηθησες εδω μεσα και μετα κανε εμενα κηρυγμα αν ξερω τι γραφω η οχι.

Τέλος δες που απευθύνονται τα 209 (210-άντε να τα 100στήσω) μηνύματα και σε τι θέματα.Το ότι μπορεί να μη βοήθησα 5 άτομα παραπάνω από όσο εσύ σε κάνει καλύτερο?So what δεν έχουμε ούτε τις ίδιες γνώσεις,ούτε τους ίδιους λόγους που μπαίνουμε να διαβάσουμε το φόρουμ,ούτε τους ίδιους λόγους που μπαίνουμε για να γράψουμε.Got it? vol.2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμιζει Smite η ιδεα . Εκει βεβαια υπαρχουν skins που ειναι purchasable με IP κ απλα ειναι ο champ ολοχρυσος η diamond

Εδω προς το παρον απλα δειχνει ποσο πολυ παιζεις εναν champ . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμιζει Smite η ιδεα . Εκει βεβαια υπαρχουν skins που ειναι purchasable με IP κ απλα ειναι ο champ ολοχρυσος η diamond

Εδω προς το παρον απλα δειχνει ποσο πολυ παιζεις εναν champ . 

τα rewards ομως στο  league ειναι "λιγο" χαλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...