Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

break over then i guess :P

 

Ξεκίνησε το LCS 2013 NA Spring Day 2, πρώτος αγώνας CLG vs CRS 

 

http://en.twitch.tv/riotgames

 

Το πρόγραμμα των σημερινών αγώνων. 

 

44349_127919444047588_1600475605_n.png

Επεξ/σία από zeniath
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια ακόμα υπενθύμιση πως το ΣΚ δεν είναι για LoL. Garen που τάισε top εναντίον Nunu (ω ναι) και Katarina που τάισε mid εναντίον AP Yi (Ω ΝΑΙ!!!). Κάποια στιγμή το ψιλογυρίσαμε, κυρίως λόγω της Leona μου και του Ezreal που του έκοβε και είχε πάρει τα kills του, αλλά επειδή εκτός από κακοί champs ήταν και κακοί παίκτες χωρίς ιδέα για focus το χάσαμε αναμενόμενα. Μόνο κέρδος η προπόνηση στη Leona, και ευτυχώς ήταν normal...

 

Σήμερα και αύριο το πρόγραμμα έχει Path of Exile :D Και την αλλη βδομάδα ελπίζω να ανέβω silver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα γενικα, η Καταρινα το χανει το Mid απο AP Yi. Kερδιζει μονο αν παει 9pot και ο yi εχει παει με Doran's η κατι τετοιο ΚΑΙ τον πιεζει συνεχεια ΚΑΙ ο jungler τους την αφηνει στην ησυχια της. Πολλα και.

Επισης ο λογος π ο Nunu κερδιζιε lanes εναι επειδη κανεις δν ξερει να παιζει απεναντι του.

Γενικα not impressed.

Aπο την αλλη PoE es nice

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακόμα υπενθύμιση πως το ΣΚ δεν είναι για LoL. Garen που τάισε top εναντίον Nunu (ω ναι) και Katarina που τάισε mid εναντίον AP Yi (Ω ΝΑΙ!!!). Κάποια στιγμή το ψιλογυρίσαμε, κυρίως λόγω της Leona μου και του Ezreal που του έκοβε και είχε πάρει τα kills του, αλλά επειδή εκτός από κακοί champs ήταν και κακοί παίκτες χωρίς ιδέα για focus το χάσαμε αναμενόμενα. Μόνο κέρδος η προπόνηση στη Leona, και ευτυχώς ήταν normal...

 

Σήμερα και αύριο το πρόγραμμα έχει Path of Exile :D Και την αλλη βδομάδα ελπίζω να ανέβω silver.

Γιατι λες Αp Yi Και το θεωρεις κακο?Πολυ δυνατο pick[ακομα ειναι]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φτάσει 5 φορές στο qualify series για να πάω platinum και κάθε φορά χάνω και τα 3 πρώτα παιχνίδια σερί. Μετά κάνω 3 σερί wins και πάλι qualify. Και τότε όλοι οι ότι να ναι μαζί μου. Είναι ψυχοφθόρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι λες Αp Yi Και το θεωρεις κακο?Πολυ δυνατο pick[ακομα ειναι]

Γιατί οι 8 στους 10 AP Yi που βλέπω δεν είναι θέμα αν, αλλά πόσο θα τον πνίξουν. Επίσης είμαι προκατειλημμένος απέναντι στους Yiδες γενικά. Αυτοί, οι Trynda και οι Teemo είναι αίσχος ντροπή και όνειδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί οι 8 στους 10 AP Yi που βλέπω δεν είναι θέμα αν, αλλά πόσο θα τον πνίξουν. Επίσης είμαι προκατειλημμένος απέναντι στους Yiδες γενικά. Αυτοί, οι Trynda και οι Teemo είναι αίσχος ντροπή και όνειδος.

 

 

 

Μόνο εγώ το διάβασα Γίδες? :D

 

%25CE%2593%25CE%2599%25CE%2594%25CE%2591

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6-1 τα match σημερα.. Ανεβηκα division και ειμαι στους 67.. 
Αντε να παμε Silver να ησυχασουμε , και μετα λαου λαου.. 
Τυχεροι οσοι μπηκαν στο νεο συστημα με 1500-1600 elo...  :fear: 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...