Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωπω δεν μπορουσα να νικησω παιχνιδι σημερα και κερδισα σε 4vs5,επικο ηταν,ειχαμε απο lvl 8 afk την sona,εγω ειμουν adc αλλα ευτυχως πριν να φυγει με βοηθησε πηρα κανα κιλλ και ηδη ειχα bloodthirster :)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά εγώ που παίζω τώρα για 1η φορα ranked μπορω να πω πως η διαφορα στο skill ειναι μηδαμινη οσον αφορα αυτους που συναντας στο solo queve, τα ιδια πραγματα βλεπεις. Εχω 3/3 win/lose μεχρι στιγμης και μενουν αλλα 4 match μεχρι να καταταχθω καπου.

Αναλογος τα ελο φιλε,αν εισαι 1600+ και μπεις μετα για νορμαλ θα δεις μεγαλες διαφορες.

 

Ο East είναι για το πέος. Άμα έχεις account στον west απλά παίξε εκεί.

ΚΑτι παραπανω θα ξερεις εσυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λενε οτι οσο περισσοτερο κερδιζεις τοσο πιο ευκολα ανεβαινεις. Αλλα δεν μπορω να το επιβεβαιωσω/διαψευσω ακομα, προσωπικα.

Τωρα που θ ανεβωασω και το west θα δουμε

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=34072074#34072074

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑτι παραπανω θα ξερεις εσυ

Γιατί διαφωνείς; Δε μιλάω μόνο skillwise που και εκεί είναι χειρότερος-κατώτερος αλλά και συμπεριφορά των παιχτών(σε champ select, in-game κλπ). Αυτό δε σημαίνει ότι ο west είναι ο παράδεισος αλλά στον east θα έχεις 2 καλά παιχνίδια στα 10 (και δε μιλάω για wins) ενώ στον west θα έχεις 2 κακά παιχνίδια στα 10 (και δε μιλάω για loses)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έσπασα το ποντίκι μου γαμώ το lol και τα μαλακισμένα του

Εντωμεταξύ είναι ένα της πλάκας από το καρφούρ που πήρα για να αντικαταστήσω προσωρινά το προηγούμενο που επίσης έσπασα πρόσφατα(δεν θυμάμαι αν έγινε λόγω lol βέβαια) :lol:

Αποχή μέχρι να έρθει καινούριο από το ίντερνετς

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έσπασα το ποντίκι μου γαμώ το lol και τα μαλακισμένα του

Εντωμεταξύ είναι ένα της πλάκας από το καρφούρ που πήρα για να αντικαταστήσω προσωρινά το προηγούμενο που επίσης έσπασα πρόσφατα(δεν θυμάμαι αν έγινε λόγω lol βέβαια) :lol:

Αποχή μέχρι να έρθει καινούριο από το ίντερνετς

B)

 

Μην το σπασεις και εκεινο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...