Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ στον garen προτιμώ full tank του στυλ μπαίνω σε 5 και δεν νιώθω τίποτα :D

 

Πολυ OP σε late game ειδικα.. Garen, Cho, Singed.. δεν νοιωθουν απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μολις ξεθαψα την sivir που ειχα καιρο να παιξω.Πολυ δυνατο q ,εμπειρο e και τρομερη aoe ulti. Tι κακο εχει και δεν την παιζουν; Ισως επειδη δεν εχει καποιο καθαρο skill για να ξεφευγει..πολυ γρηγορη παντως με το passive της και την ulti. Mε κουβαλησε σε ολα σχεδον τα παιχνιδια μαζι της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα με full tank, δε μπορεις να κανεις ουτε Kills, ουτε σκοτωνεις πολλα minions με τη σβουρα, αφου δεν εχεις καθολου damage.

 

Black Clever, last whisper και μετα full tank.. αναλογως και το καθε game βεβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα του tank δεν είναι να παίρνει τα kill αλλά να είναι η ασπίδα της ομάδας και να τρώει όλο το damage που κάνουν οι αντίπαλοι. Όταν παίζεις tank είναι καλύτερο να δίνεις τα Kill στα adc/apc που είναι οι επιθετικοί σας (όταν μπορούν βέβαια να το πάρουν το Kill) παρά να παίρνεις εσύ τα Kill. Οι assist κατα τη γνώμη μου φτάνουν και περισσεύουν για να φτιάξεις τα items που χρειάζεσαι σαν tank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το θέμα του tank δεν είναι να παίρνει τα kill αλλά να είναι η ασπίδα της ομάδας και να τρώει όλο το damage που κάνουν οι αντίπαλοι.

κι όταν σε αγνοεί όλη η αντίπαλη ομάδα τι κάνεις με τον full tank Garen? :P
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας και κοπανάς το adc τους. Όσο να 'ναι κάνεις και εσύ damage

Επιπλέον,αν έχεις και αρκετό health, μπορείς να βάλεις και ένα Atma's Impaler που το 1.5% του HP σου το κάνει damage. 

Ενδεικτικά, με 3500 HP παίρνεις 52.5 AD ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ βρωμια το σαββατοκυριακο στο λολ

 

Ο blitz ειναι ****χαρακτηρας και χαλαει τα games. Δεν θα επρεπε να επιτρεπεται να παιζεται σε ranked. Αν και μπραβο στους Fnatic, χειραγωγησαν τη CLG και τον Froggen οπως ακριβως ηθελαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλικαρι ο dnt μου εδωσε το acount του και ειχα ενα 4/4 με αρκετα ωραια score..Φυσικα πολυ χαμηλα ελο bronze,αλλα για αλλη μια φορα κανενα τρολλ στην ομαδα μου,ή μηπως ειχα απλα δεν τα αφησα να βγουν στην φορα? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυριο ολη μερα Streaming! http://www.twitch.tv/deluminator21 Στο δρομο για Gold..

 

Οποιος θελει ας συντονιστει, δεκτες ερωτησεις αλλα και κριτικες βεβαιως.. αλλωστε πολλοι εδω μεσα μου εδωσαν συμβουλες οι οποιες με βοηθησαν πολυ..

 

Μουσικούλα, παραγγελιές και περιγραφη του game!

 

Καντε με και add (deluminator 21) οποιοι θελετε να παιξουμε και μαζι!

 

Στα fail χαλαρο κραξιμο ε :P Εβλεπα σημερα wingsofdeath 0-5 solo top με Singed μπροστα σε 20.000 viewers, οποτε και οι καλυτεροι εχουν τις κακες στιγμες τους

Επεξ/σία από Swimmer21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλικαρι ο dnt μου εδωσε το acount του και ειχα ενα 4/4 με αρκετα ωραια score..Φυσικα πολυ χαμηλα ελο bronze,αλλα για αλλη μια φορα κανενα τρολλ στην ομαδα μου,ή μηπως ειχα απλα δεν τα αφησα να βγουν στην φορα? B)

4/4?

Πως και δεν εκανες 8-0?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...