Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι δεν υπάρχουν double score. 

 

ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ , μοναδικό profile icon στο account μου.Rammus με διπλά τσεκούρια. U Jelly freshmens?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4/4?

Πως και δεν εκανες 8-0?

4 στα 4 εννοεί φαντάζομαι.

Αλλιώς δε νομίζω να το πόσταρε ούτως η άλλως :P

 

Φαντάζομαι δεν υπάρχουν double score. 

 

ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ , μοναδικό profile icon στο account μου.Rammus με διπλά τσεκούρια. U Jelly freshmens?

 

Gief king rammus skin pl0x.

Όχι οτι με χάλαγε το beta icon -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλικαρι ο dnt μου εδωσε το acount του και ειχα ενα 4/4 με αρκετα ωραια score..Φυσικα πολυ χαμηλα ελο bronze,αλλα για αλλη μια φορα κανενα τρολλ στην ομαδα μου,ή μηπως ειχα απλα δεν τα αφησα να βγουν στην φορα? B)

Και πιο συγκεκριμένα τα score που έκανε:

 

Πρώτο game: Fizz 28/5/5

Δεύτερο Game: Fizz 12/8/9

Τρίτο Game: Fizz 18/7/11

Τέταρτο Game: Ashe 11/6/18

 

 

Και μιας και λέτε όλοι ότι το Σ/Κ μαζεύονται όλοι οι *insert flame words here*, δίνω το ελεύθερο στον socrati να μπει σήμερα στο account μου και να streamarei αν θέλει, να δούμε εντυπώσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βολευει πολυ να το εχεις full screen γιατι αν θες να δεις κατι στη 2η οθονη κανει ελαχιστοποιση το παραθυρο.Και γω μονο το restart εχω βρει

μολις τελειωσει το loading screen και μπεις Ingame πατας alt+enter και μπαινει full screen.Μετα πας και το βαζεις bordeless.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάνει όμως ο socratis(χωρίς να μου πέφτει λόγος εμένα) και ο κάθε socratis είναι να αναπτύσσει (αυτό που λέμε ότι δεν υπάρχει) το elo hell. Γιατί αύριο που θα παίξεις εσύ (και ο κάθε εσύ) δε θα έχεις φτάσει μόνος σου εκεί, δε θα το αξίζεις και φυσικά θα τραβάς το "άτυχο" team σου προς τα κάτω γιατί δε θα παίζεις αναλόγως καλά. Το elo boosting δεν είναι λύση.

 

ps: θα μου πείτε το έκανε μία φορά για να δείξει ότι δεν υπάρχει elo hell μπλα μπλα μπλα. οκ. Και όπως είπα δε μου πέφτει και λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πιο συγκεκριμένα τα score που έκανε:

 

Πρώτο game: Fizz 28/5/5

Δεύτερο Game: Fizz 12/8/9

Τρίτο Game: Fizz 18/7/11

Τέταρτο Game: Ashe 11/6/18

 

 

Και μιας και λέτε όλοι ότι το Σ/Κ μαζεύονται όλοι οι *insert flame words here*, δίνω το ελεύθερο στον socrati να μπει σήμερα στο account μου και να streamarei αν θέλει, να δούμε εντυπώσεις

αγαπαμε fizz :D

 

τι ωρα ξεκινας το στρεαμ swimmer?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους παίζουν EUNE (πάτε το βίντεο μετά από 1:00:00 για να δείτε τα ελέη της που είναι πλούσια) να δείτε με τι κόσμο παίζετε! :D

 

http://www.twitch.tv/kneecoleslaw/b/360673942

 

Υ.Γ. όποιος θυμάται τι hero παίζει κερδίζει λουκουμάκι :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάνει όμως ο socratis(χωρίς να μου πέφτει λόγος εμένα) και ο κάθε socratis είναι να αναπτύσσει (αυτό που λέμε ότι δεν υπάρχει) το elo hell. Γιατί αύριο που θα παίξεις εσύ (και ο κάθε εσύ) δε θα έχεις φτάσει μόνος σου εκεί, δε θα το αξίζεις και φυσικά θα τραβάς το "άτυχο" team σου προς τα κάτω γιατί δε θα παίζεις αναλόγως καλά. Το elo boosting δεν είναι λύση.

 

ps: θα μου πείτε το έκανε μία φορά για να δείξει ότι δεν υπάρχει elo hell μπλα μπλα μπλα. οκ. Και όπως είπα δε μου πέφτει και λόγος.

Στην δική μου περίπτωση μπορείς και να μην δώσεις σημασία γιατί είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσα να το κάνω και μόνος μου. Είχα ήδη 60 LP και ο socratis απλά πήρε τα υπόλοιπα και με πήγε στο επόμενο division. Δεν νομίζω να μην κατάφερνα να πάρω 40 LP και να κερδίσω 2 match ακόμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Επιτέλους, απλά ήθελα να δω μια από όλες αυτές τις κ@ριόλ3ς που streamάρουν τα μεμέτια τους. You did not dissapoint me sir, well done.</p>

 

Έχει και η pooksie. Το googling στο συγκεκριμένο είναι τέρμα straightforward.

Protip: Καμία απο αυτές δεν έχει δάχτυλα. Έχουν τα nerds να τις boostάρουν και είναι πρώην camwhores νυν gamer wannabees που βγάζουν νυχτοκάματο απο τα ads. bischu chaox/hotshot. Pooksie oddone/voyboy. Nicole random kurwes και όχι μόνο που έχουν να το λένε στους συμμαθητές τους. Μονη φωτεινή (γνωστή) εξαίρεση η hafu που είναι skillόρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...