Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους παίζουν EUNE (πάτε το βίντεο μετά από 1:00:00 για να δείτε τα ελέη της που είναι πλούσια) να δείτε με τι κόσμο παίζετε! :D

 

http://www.twitch.tv/kneecoleslaw/b/360673942

 

Υ.Γ. όποιος θυμάται τι hero παίζει κερδίζει λουκουμάκι :lol:

lulu.λουκουμακι please!!!  :lol:  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αφιερωμένο σε κάποιον από το insomnia που γουστάρει τρελά το Dominion. (Ποιος να είναι άραγε? :D)

 

Yπαρχει άνθρωπος που γουστάρει το dominion;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και λεγεται Dackonas

 

@ Klain Τροφη για γοογλινγ

 

Mia Rose ( νταραβεριαζεται με Phreak)

Tara Babcock

 

Γατούλη.

Η tara babcock είναι too obvious :P

 

Για mia rose δεν ήξερα. Good to know.

Κάτι ξέρω και σπαμάρω cv στη riot :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω για hafu , ειναι απο τα Streams που παρακολουθω συχνα και τοχει , τοσο στο game -μιας και τη γουσταρει τη φαση gaming - ,αλλα και στο επικοινωνιακο.

τωρα τις αλλες παρτολες που αναφερατε ουτε που τις ειχα ακουσει:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάνει όμως ο socratis(χωρίς να μου πέφτει λόγος εμένα) και ο κάθε socratis είναι να αναπτύσσει (αυτό που λέμε ότι δεν υπάρχει) το elo hell. Γιατί αύριο που θα παίξεις εσύ (και ο κάθε εσύ) δε θα έχεις φτάσει μόνος σου εκεί, δε θα το αξίζεις και φυσικά θα τραβάς το "άτυχο" team σου προς τα κάτω γιατί δε θα παίζεις αναλόγως καλά. Το elo boosting δεν είναι λύση.

 

ps: θα μου πείτε το έκανε μία φορά για να δείξει ότι δεν υπάρχει elo hell μπλα μπλα μπλα. οκ. Και όπως είπα δε μου πέφτει και λόγος.

Κια επισης δεν εκανα ελο boosting.Ενα div,ολο το bronze το ιδιο ειναι,οι διαφορες ειανι πολυ μικρες.Παντως ειδα ωραια πραγματα.Εκανα lock ashe,εφαγα το βρισιμο τις ζωης μου,και ζητωντας support ,πηρε teemo ap,με μηδεν ward κτλ.Ωραια πραγματα.Fizz vs kata,mundo να ερχετε και να δινει fb σε κατα γιατι μπορει[μεσα στα turret].Απλα ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα  που ακομα και 3-4 kill να παρει ο αλλος,αν εισαι καλυτερος παλι θα κερδισεις το lane σου.

Επισης το acount το πηρα γιατι ελεγαν ολοι για elo hell κτλ,απλα ηθελα να αποδειξω οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο.Ναι μεν οι περισσοτεροι λετε οτι παιζετε καλυτερα[που ειανι αληθεια],αλλα το θεμα ειναι ποσο καλυτερα παιζετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και η pooksie. Το googling στο συγκεκριμένο είναι τέρμα straightforward.

Protip: Καμία απο αυτές δεν έχει δάχτυλα. Έχουν τα nerds να τις boostάρουν και είναι πρώην camwhores νυν gamer wannabees που βγάζουν νυχτοκάματο απο τα ads. bischu chaox/hotshot. Pooksie oddone/voyboy. Nicole random kurwes και όχι μόνο που έχουν να το λένε στους συμμαθητές τους. Μονη φωτεινή (γνωστή) εξαίρεση η hafu που είναι skillόρι.

 

Για τις από πάνω ήξερα, για την nicole όχι. Η Hafu όντως ξέρει τι κάνεi.

 

Η Mia Rose είναι η πιο γνωστή βασικά αλλά δεν ήξερα ότι τραβιέται με phreak, ε ρε τα φράγκα, από το πουθενά, βρέθηκε με πορνοστάρ να περνάει πριονοκορδέλα...

 

elo hell my ass, αν παίζετε με το ένα χέρι...

 

83112875.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω τι κανει το positioning,ειμαιστε ετοιμοι να χασουμε το παιχνιδι και ξεκιναμε το fight με τις χειροτερες προδιαγραφες καθως και τα 2 tanks(vi,darius) ηδη τρωνε free dmg γινομαι αορατος με twitch παω απο πισω τους και με την ulti μου δεν καταλαβαν τι τους χτυπησε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...