Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα μου το βγάζει τώρα τελευταία κάτω δεξιά όταν κάνουμε summon και πρέπει να το κάνω restart -.-

Εμενα το κανει αυτο γιατι το εχω στο borderless.. βαλτο στο full screen απο τις ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα τις συμβουλές σας στο επόμενο game και καταλήξαμε σε νέο victory και unofficial pentakill με graves... Έρχετε το νέο vid μόλις κάνω record... :D

 

Υ.Γ. ιδιαίτερα ευχαριστήρια στον dakonblackblade για τον χρόνο του...

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση κρίσεως. Σε Ryze που θέλει να αντέχει λίγο τις μάπες και έχει βγάλει Doran's ring - MPen μπότες - δάκρυ - Rod of Ages/ Abyssal εναλλακτικά, αξίζει να πάρει Iceborn Gauntlets? Αντί για Frozen Heart κερδίζει λίγο λιγότερο CD, το ίδιο περίπου mana, αρκετό flat AP και on hit slow. Προϋπόθεση πως θα καθυστερήσει το Archangel's, εκτός αν του έχει πάει πολύ καλά το ματς.

 

Γενικά πειραματίζομαι σε όχι-glass-cannon-Ryze, προτάσεις δεκτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5/5 νικες με shaco στον east. Σε λιγο θα ανεβω division 1 στο bronze.. Τι επιτευγμα ε;;

 

Αντιθετως στον west εχω πεσει στο division 4 bronze! Τι στο καλο; Εχω κακη τυχη ή τρολαρουν περισσοτερο εκει στα low level; Ειχα καλη εντυπωση για τον west.

 

Garen πως προτιματε να τον παιζετε; Full Tank, ακομα και με 0-30-0 masteries ή επιθετικο στυλ τανκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...