Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ το είπα στον lock0 για να στο πει... 

 

Tobajara σε νιώθω bro... αυτοί είναι οι κάγκουρες με φράχτη μαλλί, glx και φωσφοριζέ κορδόνια που παίζουν από τα net cafe και όταν αγοράσουν υπολογιστή παίρνουν Turbo -X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ το είπα στον lock0 για να στο πει... 

 

Tobajara σε νιώθω bro... αυτοί είναι οι κάγκουρες με φράχτη μαλλί, glx και φωσφοριζέ κορδόνια που παίζουν από τα net cafe και όταν αγοράσουν υπολογιστή παίρνουν Turbo -X

 

Κάτσε εκεί στο bronze σου τώρα και άσε τα PC παλιοκάγκουρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα στείλεις εσύ την προσφορά η θα σου συνάψω ερωτική σχέση.... 

 

ps1: είμαι silver και πάω για gold -> platinum -> diamond etc etc απλά το πάω χαλαρά, σε κανά μήνα παλιό bronze v θα δεις

ps2: εγώ στο είπα και δεν το παραδέχεσαι... έχω τις συνομιλίες κρατημένες 

ps3: <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρο και σχετικα γνωστο tip σημερα που ισως καποιοι να μην ξερουν

 

Random Tip of the Day #4

 

Οταν ενας εχθρος αγορασει items ενω ειναι νεκρος και εχετε vision του "πτωματος" , πατωντας tab μπορειτε να δειτε τι items αγορασε ωστε κι εσεις να μπορεσετε να αγορασετε αναλογα

Αντιστοιχα , οταν εσεις πεθαινετε , περιμεντε να ληξει το respawn timer και αγοραστε items μετα , ετσι ωστε να μην μπορουν να δουν οι αλλοι τι αγορασατε

 

Credits στον Locko που μου το θυμισε

 

Ωραιος.Αν και το ηξερα οτι μπορω να δω τα items του αλλου ενω αγορασει νεκρος δεν το ειχα σκεφτει απο την αντιθετη πλευρα.Thanks για το tip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ θεωρώ τον ww τον χειρότερο champ του lol?

Πάντως ρε παίδες επειδή μπαίνω και παίζω με τον φίλο μου που είναι silver 1 και μπαίνουμε με κάτι silver 3 κτλπ είναι ξεφτιλάρες οι τύποι, το μόνο που ξέρουν να κάνουν πριν το ματς είναι να με χλευάζουν επειδή είμαι last pick και bronze αλλά στο τέλος κρέμονται απο τα @@ μου να τους κάνω carry.

Feedaρουν ανελέητα, δεν φαρμάρουν, δεν παίρνουν wards...γενικά τι σκατά ρε πούστη γιατί είναι silver αυτοί οι τύποι? Στο lane με ας πούμε 5/6 φορές νικάω το lane μου με γαμημένη διαφορά που ο αντίπαλος είναι silver 3-2 ας πούμε...

Δεν το δέχομαι να είναι αυτά τα ζώα silver και εγώ bronze 3 ρε πούστη!

Και το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να ανέβω solo, στα περισσότερα games feedaρει τόσο πολύ ένα απο τα 3 lanes που δεν γίνεται καν να τους βοηθήσω (στο πρώτο τέταρτο ας πούμε) καλά απο leavers δεν το συζητάω (kostakiskaideneimaikala, gamikoulas13 και πάει λέγοντας) πολύ σκατά η κατάσταση.

Μάλλον θα πρέπει να κάνω υπόμονή μέχρι το elo reset. 

ww ειναι ο αγαπημενος champ μου. Αλλα ειναι πολυυυυυυυυυ πισω σε σχεση και με αλλους jungler και top laners :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 σερι νίκες κ πήγα promotion games. πρώτο game χαλαρά 23-5-21 me kha....

 

πάω δεύτερο game ως δεύτερο pick. λέω top κλασσικα κ ίσως πάρω kha να κάνω carry. πετάγεται ο τελευταίος κ λεει εγώ ειμαι top premade κιολας με το πρώτο pick κ να γ@μηθω γιατί στο season 2 ηταν 1500 elo (τώρα ήταν silver 5) και κλαιν μαιν, αν δεν πάρει top θα πάμε double top κ report απο τους premade. 

 

δεν πειραζει λέω πάω adc.... ο τύπος top με jayce 0-3-0 στο 10 min  :fear:  και ο αλλος premade (jungler) να μην ερχεται κατω γιατι λέει δεν θελει να κάνει gank στο lane μου... μoυ την πεφτανε κ αυτο μεσα στον διπλα θαμνο να χωρεύει κ να γραφει feeder κ να φευγει. τελικο fight στο 15min ξαναπεθαίνει ο jayce μου πεταει  στο τελος "ειμαι elohell για κάτι παίκτες σαν κ σενα" κ πάνε κ οι δύο afk.... αυτα ειναι!!!

 

πάλι καλά που πήραμε το αλλο game. 

 

ερώτηση άσχετη.. με το solo duo η σειρα επιλογής ειναι τυχαία?? όσες φορές εχω παίξει duo είτε με μεγαλυτερο είτε με μικρότερο elo πάντα διαλέγω τελευταιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ότι όσοι πληρούν τα requirements το ξέρουν ήδη, αλλά είναι μια καλή έμπνευση για εμάς που είμαστε κοντά:

 

http://pentakill.gr/index.php/94-module-positions/lolnews/722-greek-master-league

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep μπηκα κι εγω αλλα δεν βρισκω τον λογο να παιζει καποιος

Customs χωρις νοημα , με flame στην πρωτη χαζομαρα επειδη δεν σε ξερει ο ταδε Nassic η ο οποιοσδηποτε

Meh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με flame από 15άχρονα ρωσσάκια που εάν τα πάρεις σοβαρά αυτά που λένε πρέπει να πατήσεις alt f4 και σε 20 λεπτά να είσαι στο net που παίζουν και να τους κάνεις συντριπτικά κατάγματα προς γνώση και συμμόρφωση

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με flame από 15άχρονα ρωσσάκια που εάν τα πάρεις σοβαρά αυτά που λένε πρέπει να πατήσεις alt f4 και σε 20 λεπτά να είσαι στο net που παίζουν και να τους κάνεις συντριπτικά κατάγματα προς γνώση και συμμόρφωση

 

 

ανατριχιασα !! :P 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με flame από 15άχρονα ρωσσάκια που εάν τα πάρεις σοβαρά αυτά που λένε πρέπει να πατήσεις alt f4 και σε 20 λεπτά να είσαι στο net που παίζουν και να τους κάνεις συντριπτικά κατάγματα προς γνώση και συμμόρφωση

 

 

gifs_05.gif

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με flame από 15άχρονα ρωσσάκια που εάν τα πάρεις σοβαρά αυτά που λένε πρέπει να πατήσεις alt f4 και σε 20 λεπτά να είσαι στο net που παίζουν και να τους κάνεις συντριπτικά κατάγματα προς γνώση και συμμόρφωση

Σε νιώθω.

 

Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό μιας και ο ΝΑ δεν έχει τόσους afkers trolls μαλάκες γενικά. ίσως είμαι εγώ ο τυχερός.

 

 

Κάτι που παρατήρησα, πρέπει να ανεβασα μμρ, γιατί πλέον και οι δικοί μου και οι αντίπαλοι είνια ΠΟΛΥ καλύτεροι από μένα. δεν κάνω πλάκα. τους το λέω όμως "this game seems far more skilled that what i am used to, blame mmr" και συνήθως είναι πολύ helpful.

 

δίνοντας οδηγίες και παίζοντας το game. αυτό είναι και το ιστορικό μου http://www.lolking.net/summoner/na/40909856#history

 

 

Οι γνωστοί άγνωστοι ρίξτε κάνα τιπ να βελτιωθώ. Δεν έχω χρόνο για πολύ διάβασμα και πειραματισμούς. 1 το πολύ 2 παιχνίδια την ημέρα σε καθημερινές. (σήμερα θα το κάψω λόγο ΣΚ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νιώθω.

 

Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό μιας και ο ΝΑ δεν έχει τόσους afkers trolls μαλάκες γενικά. ίσως είμαι εγώ ο τυχερός.

 

 

Κάτι που παρατήρησα, πρέπει να ανεβασα μμρ, γιατί πλέον και οι δικοί μου και οι αντίπαλοι είνια ΠΟΛΥ καλύτεροι από μένα. δεν κάνω πλάκα. τους το λέω όμως "this game seems far more skilled that what i am used to, blame mmr" και συνήθως είναι πολύ helpful.

 

δίνοντας οδηγίες και παίζοντας το game. αυτό είναι και το ιστορικό μου http://www.lolking.net/summoner/na/40909856#history

 

 

Οι γνωστοί άγνωστοι ρίξτε κάνα τιπ να βελτιωθώ. Δεν έχω χρόνο για πολύ διάβασμα και πειραματισμούς. 1 το πολύ 2 παιχνίδια την ημέρα σε καθημερινές. (σήμερα θα το κάψω λόγο ΣΚ)

ποιο μμρ ρε τρελε 20 εισαι το μμρ ειναι απο παιχνιδια καταταξης .τωρα προσπαθησε για αρχh να μην χανεις last hit για το gold και προσπαθησε να κοιτας το map.

 

http://elohell.net/chill/252704/how-mf-s-double-up-works

να κατι που δεν γνώριζα

κανεις πλακα στον ατταλο ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...