Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μικρο tip και σημερα , παρμενο απο το χθεσινο LCS σχετικα με το Guardian Angel

 

Random Tip of the Day #11

 

 

Φτανει ενα game στα 50-60 λεπτα

Εχουμε αγορασει Guardian Angel , εχουμε 400 creeps και εχουμε full build και λεφτα να περισσευουν

Ψοφαμε ομως στο teamfight και χανουμε το Unique Passive του GA

 

Αυτο που μπορει καποιος να κανει ειναι να πουλησει το GA του για τα επομενα 5 λεπτα που δεν θα εχει το Passive , να αγορασει καποιο αλλο item μιας και τα resists του GA ειναι λιγα lategame για να κραταει ενα spot στο inventory και να επωφεληθουμε περισσοτερο . Οταν περασουν τα 5 λεπτα μπορουμε να ξαναγορασουμε το GA ξανα

 

Μικρη σημειωση 

 

Εαν εχουμε και Spirit Visage και Guardian Angel , τοτε αντι για 30% hp/mana θα κανουμε revive με 36%

Αυτο με το GA το κανε χτες ο Doublelift αν θυμαμαι καλα στο lcs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχετε πρόβλημα στην αντίληψη της ειρωνιας μερικοί εδώ πέρα...

 

Να ρωτήσω κάτι , το summer split τι ακριβώς ειναι? υπάρχει κάποια αλλαγή η ειναι απλά matches μέσα στο season?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να μάθω ποια είναι η διαδικασία αγοραπωλησίας ενος λογαριασμου στο παιχνιδι αυτο.

Εννοω, απο την στιγμη που συμφωνουν 2 ατομα οτι θα προχωρησουν σε αυτη τη συναλλαγη, ποιες ειναι οι ενεργειες που πρεπει να γίνουν;

Και φυσικα για να μεινουν και οι δυο ικανοποιημενοι, θα πρεπει να ειναι ενας ασφαλές τρόπος.

Το προσωπικο μου e-mail θα επηρεαστει, θα πρεπει δηλαδη να ανησυχω μηπως τα προσωπικα δεδομενα μου "δεχθουν επιθεση" αφου θα εχει προσβαση ενας αγνωστος (που μπορει να ανηκει στους anonymous!!! αστειεύομαι), στο game account που είναι συσχετισμενο με το ηλ.ταχυδρομειο μου; Ή καμία σχέση;

Ζηταω τα φώτα σας και ευχαριστω εκ των προτερων!

Αν δεν εκανα καλα που ποσταρα εδω αυτο το ζητημα και ειμαι ακυρος, συγχωρεστε με και ή διαγραψτε το ή αν μπορω να το διαγραψω εγω θα το κανω.

 

http://www.insomnia.gr/topic/489354-paypal-%CE%BC%CE%B5-%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CF%88%CE%B1%CE%BD%CE%B5-%CF%84%CE%B9-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%BF-%CE%BD%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CF%89/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το GA το κανε χτες ο Doublelift αν θυμαμαι καλα στο lcs.

To ειπε ο ανθρωπας,

 

"Μικρο tip και σημερα , παρμενο απο το χθεσινο LCS σχετικα με το Guardian Angel"

 

Οτι γουσταρει διαβαζει ο καθενας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση.

Οσα περισσοτερα games παιζεις στο ιδιο division (εχω κολλησει Silver V και εκει θα μεινω για πολυ ακομα αποτι φαινεται), τοσο λιγοτερα LP παιρνεις μετα απο wins?

 

Στην αρχη επαιρνα 10-20 LP , μετα που περνουσε ο καιρος επαιρνα 7-8 τωρα πλεον παιρνω ~5 LP ανα win.

 

Φυσικα οταν χανω, χανω συνηθως 10+ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις χαμηλο mmr (hidden elo) και μεχρι να το ανεβασεις, κανοντας περισσοτερες νικες απο ηττες, θα συνεχισει να σου δινει το συστημα τοσα LP. Ουσιαστικα θεωρει οτι εκει ανηκεις και δεν αξιζεις για πιο πανω (no offence) και για αυτο σου δινει και λιγοτερους ποντους, ενω χανεις περισσοτερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nah δεν ηταν ο Reginald 

Αν καποιος ηταν κακος , αυτος ηταν ο Turtle  σημερα , ουτε και χθες εκανε κατι

 

Αυτοι που φαινονται δυνατοι ειναι οι C9 και βλεπω να κανουν χαλαρο περιπατο

 

Κατα τα αλλα 4-5 picks βλεπεις 

 

Draven /Kennen / Kha / Zac κτλ , βαρεμαρα , παρολο που ειχε καλα games

 

θα ξεφουσκωσουν ολα αυτα τα teams. βλεπε τους curse (που και ποιο εμπειροι ειναι απο ολους αυτους...) στο προηγουμενο LCS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το ελεγα

Οι C9 δεν ειναι team σαν τους Vulcun η σαν καποιο μικρομεσαιο team του LCS

Ειναι πολυ σοβαρη ομαδα , με gaming house , με analyst που αλλες ομαδες δεν εχουν και το θεμα το εχουν παρει πολυ ζεστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...