Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι με το iPhone 2G ακόμα και δε σκοπεύω να αγοράσω καινουρια συσκευή στο άμεσο μέλλον, οπότε προτιμώ να δωσω μια Χ διάφορα να παρω το 3G iPad. Άλλωστε από τοτε που πήρα το iPad, το iPhone μόνο για κλήσεις το έχω. Το wifi του έχω να το ανοίξω κανα 2μηνο+

 

Και δεν παίρνεις ένα MiFi να κάνεις την δουλειά σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξέρει κάνεις αν υπάρχει περίπτωση στην Vodafone να σου δίνουνε και 2η sim αν ζητήσεις;; Γιατί δεν είναι κατάσταση το βάλε βγάλε με τη sim ..

 

Ναι φίλε μου. Σίγουρα σου βγάζουν. Το είχα κάνει για ένα νούμερο που το ήθελα σε 2 συσκευές. Αν θυμάμαι καλά, μου κόστισε 17 ευρώ η έκδοση της κάρτας και μετά είχα ένα πάγιο περίπου 2 ευρώ το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω από 150€ δεν βγαίνουν αυτά;

 

Αν το πάρεις σκέτο από την Vodafone ναι, κάπου εκεί έχει.

 

Βρίσκεις και στο ebay βέβαια αλλά πρέπει να ξέρεις τι να ψάξεις.

 

Βέβαια αν τελικά δεν πάρεις το 3G δεν θα έχεις και GPS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το να κουβαλάω 2 συσκευές, προτιμώ να δώσω λίγα παραπάνω να πάρω το 3G να τελειώνω.

 

Όταν, όμως, είσαι σε εσωτερικό χώρο με σήμα μπανάνα, αμολάς το 3g ρουτεράκι στο παραθυρο-μπαλκόνι και έχεις σήμα καμπάνα......:o

 

Αυτό στο λέει κάποιος πού εχει το 3g ipad αλλά και το εν λόγω ρουτεράκι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ... όντως. Αλλά το GPS μετράει πολύ. Μπορεί να μου την καπνίσει σε καμιά φάση να κάνω εκείνη την πατέντα που βάζεις το iPad στο panel του αυτοκινήτου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ξέρει κάνεις αν υπάρχει περίπτωση στην Vodafone να σου δίνουνε και 2η sim αν ζητήσεις;; Γιατί δεν είναι κατάσταση το βάλε βγάλε με τη sim ..

 

Οπως σου ειπε και ο φιλος γινεται , ζητας κλωνο καρτα sim , κοστιζει 17-18Ε να στην βγαλουν και πληρωνεις και ενα επιπλεον παγιο 2-3Ε τον μηνα.

 

Μονο ΜΗΝ τους πεις οτι το θελεις για να εχεις ιντερνετ και στο iPad και ξυπνησουν και την κοψουν την δυνατοτητα οπως και με το tethering. Πες οτι πηρες και 2ο κινητο (το Iphone4 συγκεκριμενα αφου αυτο μονο υποστηριζει προς το παρον micro-sim) και δεν θες να αλλαζεις καρτα οταν πας παραλια κλπ

Επεξ/σία από mdr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ξέρει κάνεις αν υπάρχει περίπτωση στην Vodafone να σου δίνουνε και 2η sim αν ζητήσεις;; Γιατί δεν είναι κατάσταση το βάλε βγάλε με τη sim ..

 

Οπως σου ειπε και ο φιλος γινεται , ζητας κλωνο καρτα sim , κοστιζει 17-18Ε να στην βγαλουν και πληρωνεις και ενα επιπλεον παγιο 2-3Ε τον μηνα.

 

Μονο ΜΗΝ τους πεις οτι το θελεις για να εχεις ιντερνετ και στο iPad και ξυπνησουν και την κοψουν την δυνατοτητα οπως και με το tethering. Πες οτι πηρες και 2ο κινητο (το Iphone4 συγκεκριμενα αφου αυτο μονο υποστηριζει προς το παρον micro-sim) και δεν θες να αλλαζεις καρτα οταν πας παραλια κλπ

Επεξ/σία από mdr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ... όντως. Αλλά το GPS μετράει πολύ. Μπορεί να μου την καπνίσει σε καμιά φάση να κάνω εκείνη την πατέντα που βάζεις το iPad στο panel του αυτοκινήτου :P

Το ipad για πλοήγηση πιο πολύ ταιριάζει σε νταλίκα παρά σε αυτοκίνητο...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ... όντως. Αλλά το GPS μετράει πολύ. Μπορεί να μου την καπνίσει σε καμιά φάση να κάνω εκείνη την πατέντα που βάζεις το iPad στο panel του αυτοκινήτου :P

Το ipad για πλοήγηση πιο πολύ ταιριάζει σε νταλίκα παρά σε αυτοκίνητο...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση.

 

Έχει δοκιμάσει κανείς το jailbreakme.com για να σπάσει iPad; Είναι μόνο για iPhone;

 

Αξίζει πραγματικά να σπάσω το iPad; Μου έρχεται μεθαύριο και αναρωτιόμουν αν μπορώ να βρω και τίποτα κόμιξ και καλά παιχνίδια, τα οποία βλέπω ότι για το iPad είναι πανάκριβα...

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...